EPL fantasy

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Andrej пише:Meni je Smalling must have za odbranu, razmisljam se koga da ubacim od stopera Celzija, Murinjo i Konte ce da zakljucaju svoje sesnaesterce. Kembel i HOjbjerg su mi u sastavu samo zato sto nemam vise kesa, ali cim izbacim Kejna uzecu nesto kvalitetnije, mada na sredii ce ajverovatnje da uleti neki klinja. Odbrana Williams ostaje pod obavezno, Reid ili Coleman jedan sigurno ostaje ostalo ce se menjati. Payet je zver on ostaje pa makar bio povredjen. Gilfi, Eriksen i Kutinjo su glavni kreatori svojih ekipa, plus izvode prekide, to mora ostati.



Evo malo sam izmiksovao i ovo mi igleda bas kul:

Slika
Dosta bolje. Meni je Shaw mnogo bolja opcija od Smolinga jer je ludacki ofanzivan a igrace prvu, plus ustedis 0.5. Veznjak Votforda, Kapue, je dao 2-3 gola na pripremama, on je po meni najbolja 4.5 opcija za vezni. Vrati Kolmana bre umesto Vokera. Shaw-Smoling, Kapue-Alen i mozes da vratis Pajea ako ga toliko zelis ;)
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ako Kuman bude igrao 3-5-2,

Kolman, Bejns

Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Hoće li krvavi Šo konačno ostati čitav, jebo' mater. Kontam da kombinujem Kurtoa + def. man utd-a ili De Gea + def. Čelzija, nekako mi bolje i jeftinije Kurtoa + Šo, nego De Gea + Teri/Kejhil/Azpikuleta/Bane.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

J***m li ga. Celzi nikog pozadi nije doveo, a jure stopera, jos se Zuma uskoro vraca, seprembar valjda, sve mi je to tu nestabilno. Bolje Kurtoa+So. Mada se meni Smajhel i Hiton savrseno rotiraju sve do druge reprezentativne pauze

1. Hiton Swa(H)
2. Sm Ars(H)
3. Sm Swa(H)
4. Hiton Hull(H)
5. Sm Bur(H)
6. Hiton Wat(H)
7. Smajhel Soton(H)

Al rizik je, ne znam kakav ce Lester biti bez Kantea, i dal ce Barnli uspeti da iscupa koji CS, mada je Hiton prosle sezone u cempionsipu imao najvise odbrana od svih golmana, i to je nesto.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I ja sam uzeo Hitona, jebeš mu mater, kontam da će nešto odbraniti, usraće ga neki CS. Imaš kombinaciju West Hem - Sautempton, odlična domaćinstva imaju u prvih osam kola.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Video sam al mi je klimav WH. Kresvel je out do decembra, Bajram ide na olimpijske, nemaju bekove, Antonio u najavi igra beka, tako da mi nisu bas stabilni pozadi.

Svi su mi klimavi, osecam aktivaciju WC-a posle 3. kola.

I otkad to prvi WC mora da se iskoristi u prvom delu sezone? Ja sam sve bio u tripu da je Simic jedne godine sacuvao dve WC za pred kraj sezone.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mislim da su prošle godine nešto menjali, debili.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Inace po meni su Firmino i Kutinjo must-have za prvih 5-6 kola. Liverpul ima gadan raspored al bas zato su must-have, njih dvojica se bas napale na tim tekmama, Firmino prosle sezone 2 komada Sitiju, 2 komada Arsenalu, jedan Junajtedu, jedan Celziju, a dao 10 za celu sezonu. Mogu lagano da odradim Kapue+Aguero->Firmino+Costa al necu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Obično kad sklepam prvu ekipu ostane mi 3-4m u banci, čisto da mogu da se vrše korekcije. Sad kita, sve na nuli. Da ne poveruje čovek da nema špica za 8.0. Prop'o fantazi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

To ti pricam.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Ghilfi ili Tadić that is the question?
Napad: Costa ili Lukaku?
Da li Terry u odbrani?
Последње учитавање од Sarma дана 26 Јул 2016, 10:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Tadic, mislim da je bolja opcija do Sigurðsson.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Kako se kog djavola menjaju kapiteni ove godine nigde nemam tu opciju?
I sta mislite koga u napad: Rhodes/Carroll/Austin/Long/Berahino/Rondon/Wickham?
Последње учитавање од Andrej дана 26 Јул 2016, 22:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

:xD:

Meni je trebalo dugo da izvalim. Klikni levim klikom na igrača koji ti je u prvih 11, pojaviće ti se opcije.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ostin ako Soton ne dovede spica. Ako dovede, Negredo mozda. Ili Kerol ako bude igrao prvu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Слика

Za sad ovo, al kontam da cu jos 100 puta mijenjati
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Uspem da nadjem dobru rotaciju za odbranu, da skinem kolmana. Tu ustedim 1.0, daungrejdujem Fisera, ustedim jos 1.0. Sve to da bih uzeo boljeg spica, skinem Ostina, ostane mi 8.5 al kurcina kad nema spica od 7.0 do 8.5 :slap:

Mozda odradim ovako nesto:

Слика

Problem je sto mislim da ce Barkli pokidati pod Kumanom, tako da bi mi bolje bilo Ziru/Barkli nego Tadic/Lukaku, al Arsenal ima mnogo gadan raspored na pocetku.
Последње учитавање од neme93 дана 27 Јул 2016, 12:38, учитано 2 пута укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Sta mislite kakav ce Hazard biti ove sezone pod Konteom?
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

imate na stranici engleski fudbal, kul tekstove, izbacili su za golmane, odbranu i vezni red
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne bih ja bas njih slusao, evo ovo su izbacili kao tim u tom tekstu. Ja ih napljuvah pre par dana kad su izbacili odbranu.

Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”