NBA 2K16

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako neko bude hteo naredne nedelje onlajn na raspolaganju sam. :D
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

J***m mu mater, ne znam da li ću moći da igram 2k kao čovek ove godine. Prošle su uzeli grafiku sa PS i nisam mogao da igram na max detaljima, seckalo je, išlo mi na k***c pa sam se vratio na apdejtovanu 2k14. Mislim da je lagovalo i na normal detaljima. Ili će tako biti i ove godine ili su prošle loše optimizovali pa će se sad vratiti u neku normalu...
Последње учитавање од Gagi дана 25 Сеп 2015, 17:56, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ko hoće da preuzima izbačeno je... 50gb valjda zauzima..
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jel koristi obican lekic ili ima onu smrdljivu denuvo zastitu?
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jeste i ovaj 2K tupav, ali kad vidim skrnavi NBA Live ipak je 2K savrsen

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Y02QynVOs8w[/youtube]
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Porucio sam onaj MJ preorder, i dok su bila 4 dana moglo se uzeti vc za 0$, uglavnom neki bag, ja uzeo tu 4-5 miliona VC-a :) Inace igra je vrhunski odradjena, za vas koji igrate na pc da znate da nemate tastaturu, za one koji tako jos uvek igraju NBA. Inace ko skuplja kartice , u kolekciji kroz rotaciju kartice mozete da otkrijete neke znakove i tako odete na black market i otvarate pakete za prve ROTY (Rookie of the year) kartice. Ja sam dobio Durenta,Ewinga,Vince Cartera i Dave Binga i jos neke silver ROTY kojima trenutno ne mogu da pristupim, jer je black market trebao da bude dostupan tek sledece nedelje :lol:

Sad nisam promasio temu xd
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика
Ja uzeo. Drugi je Slobin, narucio. Sad jos da kupim novo sokoćalo da mogu da pokrenem govno i moze šala razonoda da počne. Ako hoce jos neko , imam jos par komada. Preko web shopa je 4800 ali za nase ljude nek se jave na pp. :smeker:
Корисников грб
Casual
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 13 Мар 2011, 01:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Casual »

Kakva su vam iskustva do sada sa igrom? Da li protivnicki AI, kao prosle godine, i dalje ubada sve ko lud cak i na All-Staru? Kako ste zadovoljni promenama u igri, meni ovako ne deluje da ih je bilo puno. Preveliki akcenat stavljen na linearnu Spajk Liovu zajebavanciju od MyCareera.

Danas dobijam igru za PS4 pa cu vrv moci sam sebi da odgovorim na neka od ovih pitanja, ali me zanima da cujem i tudje misljenje :)

Gamespot review samo osmica, uz neke kritike na gameplay i sl

Код: Изаберите све

http://www.gamespot.com/reviews/nba-2k16-review/1900-6416260/
Последње учитавање од Casual дана 01 Окт 2015, 13:04, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Ja sam igrao na PS4 i igra je bukvalno ista samo su malo interfejs izmenili. Nisam igrao modove vec samo ovako 1vs1 i sto se samog gameplaya isti je samo su ponovo idioti promenili kako se radi Alley oop ( double tap trougao i L u pravcu gde zelis da baci loptu, tj ka kojem igracu). I ubacili su neke cut sceen-ove kad je time out koji drkaju i ne mogu da se prekinu.

Ima novih timova od '99-'12.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sut je razlicit recimo igrac nece uvek da pogodi kad je slobodan, LeBron vise nije tolika zivotinja ima dosta promena u samom gameplay-u, uskoro nas ocekuje prvi patch od 2k-a da srede gubljenje lopte, i reach in faul.Ova cela prica sa Spajk Lijem je kako mnogi tvrde najvece sranje, ja sam stigao do koledz kosarke i batalio, mnogo glupo odradjeno, bolje da su ostavili onu od prosle godine uz par novih cutscena.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ja sam gledao priču preko yt-a jer ne mogu da igram i ono izgleda ekstra.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

I ja pogledah pricu na yt, ok je smisljeno, samo glupo sto je zgurano sve u prvu sezonu gde igras samo 8 tekmi.. Posle od 2. sezone igras sve tekme a nema price nikakve..
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Poceo sam download, aktivirao preko steama. U kutiji vise nema diska vec samo greb greb kartica sa aktivacionicm kodom. Ono sto me buni je na listu sa instrukcijama postoji jos jedan kod koji nemam pojma za sta sluzi. Pogubio sam se skroz.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

bubi.ue пише:I ja pogledah pricu na yt, ok je smisljeno, samo glupo sto je zgurano sve u prvu sezonu gde igras samo 8 tekmi.. Posle od 2. sezone igras sve tekme a nema price nikakve..
Polako, za par godina ima da osmisle pricu za 10 sezona. :D

Nego, ono bas kao film, zaplakao sam na kraju. :zelenko:

Jedno pitanje za one koji su igrali my career, ako izaberes da si belac je su ti roditelji i glasovi i dalje crnci? :D
Последње учитавање од Dule93 дана 02 Окт 2015, 11:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

I ako mi masina jedva gura, zadovoljan sam. Basket u parku je kul sa drugim igračima. 2 na 2, 3 na 3. Bas kul uradjeno. Nisam stigao dalje da igram ali javicu utiske iz My Career moda kako se razvija. Vidim da neki dolaze vec nabudzeni 100. Bruka. :yesko:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Dule93 пише:ako izaberes da si belac jer su ti roditelji i glasovi i dalje crnci. :D
Nisam igrao ali sam citao. :D Da, i roditelji i sestra bliznakinja ostaju crnci iako si ti belac. :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Da. Svi crnci tako da je mama bila nevaljala po komsiluku izgleda. :ole:
Корисников грб
Casual
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 13 Мар 2011, 01:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Casual »

Igrao sam igru preko vikenda i naravno najbolji je trip kada igras sa drugarima (na PS4). Sve izgleda jako fino, super je igrivo i zanimljivo, ali tako je bilo i prethodnih godina. Nema nekih kardinalnih izmena, verovatno grafiku vise i ne znaju kako da unaprede. Smaraju nepotrebna cekanja sudije po 10 sekundi da dodaju loptu igracu koji ceka da izvede aut...to bas ume da iznervira.

Ono sto me malo nervira je Player VS Comp igra. Ucitao sam sezonu na PRO tezini sa Charlotom, pa videvsi da ne mogu uzeo sam Chicago i tu sam izgubio prve 4 utakmice! Od jacih ekipa sam gubio 10 razlike, a od slabijih onako tesno. I prosle godine mi je tezina kompa bila problematicna, secam se da su ljudi kukali i menjali slajdere zato sto komp nije mogao da promasi! I sada je tako na All-Staru i Superstaru, a secam se na nekim prethodnim 2K verzijama da se Superstar picio bez problema.

Pokusavao sam i sa onim akcijama, krstic u levo analog u desno, izolacije, post upove... i uvek mi deluje da je comp za korak ispred mene i da igra i bolju odbranu i bolji napad... Voleo bih da kazem da je samo pocetak igre u pitanju, ali realno covek koji igra taj basket godinama ne bi trebalo da ima problema da sa Chicagom pobedi Orlando ili Detroit na PRO :/
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”