FIFA 16

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Jer je akcionar, ide na njihove bitne utakmice i promoviše klub.

Dečko zaslužuje više sabskrajbera, za razliku od ostalih se ne dere kad god da gol i ne pravi cirkus od kanala. Ko nije, neka zaprati i True Geordie-a, takva njuška se ne propušta.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Окт 2015, 16:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

On je kul i neki ChesnoidGaming, jedino njih 2 pratim
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gagi, slažem se Gagi. Pratim u zadnje vreme i moram reći da je ovaj dečko jedan od onih koje sa uživanjem pratim. Ostali su izuzetno slabog kvaliteta. Ko da prenose sahrane... strašno.

Jedino sličan ovom Spenseru je Tom FIFAHeaven. Ali sada Spenser ima prednost. Volim što igra sa manjim nekim klubom a ne Liverpulom, Junajtedom, Barsom, Realom...
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Vrh je fifa, igrao danas par tekmi na PS4. Teza je malo od 15. Teze se stize do gola i igraci su sporiji sa loptom u nogama nego na prethodnim verzijama.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Dosta je realnije, jedino penale jako lako sviraju. Oces jedan dan Tokicu do mene da te operem?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja koliko sam video na yt sviraju lako penale ali... svi su uglavnom zasluženi. Dosta lako protivnik tj komp. napravi penal.. podmetnu ti nogu, udvoje i obore u kaznenom a to sve jeste penal.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ajde zovi sledece nedelje Sale. Idem za vikend u Subaju.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

:yesko: Mando sarađujemo i sledeće godine. :D Isto kao i ove osim za PES osim ako ga znatno ne poboljšaju i ne ubace dva naša kluba a ne samo Partizan ili samo C. zvezdu. Ali mislim da se to neće dogoditi.

#play_beautiful
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ima li ovde još ko original osim Mareta da se možda zaigra i online ili neki turnir?

Evo Modingvej već izbacio neke pečeve, a za vikend dolazi i novi!
Dinamo Zagreb
Dinamo Kyiv
Rangers
Sparta Praha
Viktoria Plzn
Slovan Liberec
Asteras Tripolis
Dnipro
APOEL
Qarabag
Qabala
Maccabi Tel Aviv
Partizan
Astana
Dinamo Minsk
BATE
Skënderbeu Korçë
Čitao sam da će dodavati i neke nove lige ali to neće biti srpska ili hrvatska. Mada ja čekam da momci sa FIFA Bosnia urade peč sa nižim ligama BIH (da se pohvalim da su podaci moji) :D kako bi igrao sa Željom takođe logičnije je ubaciti i Dinamo, Škenderbeu ali i Partizan u BH lige nego u bilo koju drugu. Nadam se da će još dodati i Cz, Hajduk ali teško... bar još par nedelja.

Inače ovo je najava treće verzije peča. U prve dve su dosta toga već odradili.

Taman će izaći dok dobijem komp nazad sa popravke (nadam se). :D
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Imam i ja original.

Nego, jedno glupo pitanje. Dali se ovi dodaci sto oni prave mogu koristiti na PS?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Danijel_CH, ali nemaš na pc? :D To je problem pošto ne možemo u tom slučaju igrati online. :D

Inače sam i mislio da ti imaš. :)

p.s. hm, mislim da su modovi isključivo za PC.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nešto mi brat reče da dosta igrica mogu preko origina online čak i ako nisu iste konzole u pitanju. :D

Što znači da bi i taj peč mogao da se namesti kod tebe verovatno ali ne znam kako i na koji način. :)

Ja sam od sutra konačno u igri ili ponedeljka. :D Taman će imati Partizan, Dinamo i albanci što znači (prošle godine bar je tako bilo) i reprezentacije Srbije, Hrvatske i Albanije (njih nije bilo prošle godine jer nisu imali tim u LE)..

Iskreno smor mi igrati karijeru igrača a stavljati drugu nacionalnost da bi igrao za reprezentaciju pošto to i volim.. mada sam uvek stavljao da sam Slovenac. :)

:cheers:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Dali Salvador
Jusqu'ici tout va bien…
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Nakon par odigranih utakmica sticem utisak da je lakse dati gol glavom nego nogom. Probijanja po strani i L1+Trougao i u 80% slucajeva gol.

Takodje iz kornera isto lako se daju golovi, L2+Kocka, i onda samo krug za sut.

Mnogo nerviraju pasovi, lopte u prostor, u 30%slucajeva ne salje loptu gde ja hocu nego suprotnom igracu.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Danijel_CH пише:Nakon par odigranih utakmica sticem utisak da je lakse dati gol glavom nego nogom. Probijanja po strani i L1+Trougao i u 80% slucajeva gol.

Takodje iz kornera isto lako se daju golovi, L2+Kocka, i onda samo krug za sut.

Mnogo nerviraju pasovi, lopte u prostor, u 30%slucajeva ne salje loptu gde ja hocu nego suprotnom igracu.
Malo je lakse dati gol glavom nego pre, ali mislim da nije strasno velika razlika. Ja sam iz kornera dao 2 gola samo a odigrao sam preko 100 meceva a primio sam mozda jedan.

Sto se tice pasova meni je to ekstra odradjeno, mnogo je realnije i moras mnogo vise da se koncentrises i gde su protivnici i tvoji igraci i u kojem je polozaju igrac koji salje loptu, mnogo mi se svidja, samo treba da se naviknes i svidece ti se. Samo malo da vrate brzinu i igra ce biti skoro savrsena.

I da fora je da ubodes formaciju koja ti odgovara jer neke za ovaj ME nisu ni za k***c.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Danijel_CH пише:Probijanja po strani i L1+Trougao i u 80% slucajeva gol.
Ovako se zabijaju golovi u zadnjih 4-5 FIFA. Ako ne znam što ću, samo prodor po krilu i L1+trokut.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

:yesko:
Последње учитавање од Sloba дана 12 Окт 2015, 22:01, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Probao i primetio da je izuzetno lako. Ili bar takav utisak imam. Odigrao jednu utakmicu na PRO i trajanju od 6 minuta te dobio Spartak M sa CSKA (2:0). Moglo je biti i više nego mora sada i malo jače da se zapne pri šutevima. Par puta sam stvorio izglednu priliku ali sam završnicom uprskao.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Jel uspeva ko da lobuje golmana u situaciji 1 na 1? Na Fifa 14 je bilo izuzetno lako, na 15 nemoguce(ili ja nisam znao caku). Na 16 sam uspeo samo jednom na istu foru kao i kod 14.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Da uspeo sam 2-3 puta ali ne pokusavam mnogo, mislim da sam od 4 pokusaja uspeo 3
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”