Heroes of Might and Magic

Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Heroes of Might and Magic

Порука од 100Dzointa »

Слика

Da li ovako legendaran naslov nema svoju temu ? Kapiram da ima nas dosta koji su peglali ovo . Mada verujem da se ovi danasnji klinci i ne secaju koliko je ovo dobar i hipnotizirajuci naslov bio svojevremeno . Meni licno Tower uz Dungeon bio najjaci "dvorac" kako smo mi to zvali izmedju sebe :zelenko:
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Uf, kako nismo to igrali, vrhunska stvar, čak i kad su izašli nastavci, trojka je peglala, jednostavno je bila bolja. Sjajna igra.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Ma nista sem III ne vredi . IV je jos recino imao dusu trojke uz malo bolju grafiku . Ali cini mi se da je tamo bio izbacen hot seat mod i pocela prica oko lan-a. V imam original, igrao nesto . Ali to je sasvim drugacija prica u odnosu na III i IV. Jbg to vise nije pravio legendarni 3DO i onaj new world k***c vec jebeni Ubi i Nival za koje do tog trenutka nisam cuo . U V realno samo muzika valja . Ali i ona je slaba u poredjenju s III. VI nisam ni igrao , posto sam cuo da nema vise race mixing . Znaci peglas sa Heaven npr , zauzmes "dvorac" on postane heaven :nasty: Sve u svemu HoMM III RULES :winner:
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Probao sam IV i VI, samo obrisao, reko' mrš i vratio se na III, a VI instaliram i ne mogu da pokrenem, ne znam zašto, crn ekran mi se pojavi i onda moram preko task menadžera da ugasim, a sad kad sam čuo ovo, ne bih je ne igrao.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Nisam pokusavao sa VI , kada sam cuo tu info . Automatski me odbilo od igranja . Mada sam juce bas nesto tragao po netu sta se desava s ovim kultnim serijalom . I ne slutim nista dobro u skorije vreme . Vidim ima neka kartaska igra might & magic . Free je na steamu . Ako imas volje probaj , meni licno nista spec . Jbg ne gotivim nesto te ju gi oh fazone . Valjda poslednje nesto sto je iole vredno napomena je Dark Mesiah of Might & Magic . Ali i to je izaslo pre maltene 10 godina :D
Pravda za 2D!
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

IV је солидна, али опет III много боља.. Скупимо се нас 5-6 и за једним компом играмо, никад да дођеш на ред :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

100Dzointa пише:Vidim ima neka kartaska igra might & magic . Free je na steamu . Ako imas volje probaj , meni licno nista spec . Jbg ne gotivim nesto te ju gi oh fazone .
Ne znam ja šta je taj ju gi oh k***c, ali ne zvuči nimalo dobro. Nije tog ju gi oh čudesa bilo u moje vreme.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Ma to onaj idiotski crtani film , anime ,onako igraju neke karte , neka cudovista , na to podseca ta igrica :zelenko: Ali u celoj toj kartaskoj igrici jedino sto valja su ilustracije na kartana , mnogo lepo je odradjeno .
Pravda za 2D!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Код: Изаберите све

http://store.steampowered.com/app/297000/

:ave: Alal vera.
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

J***m ti sitno žito!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Сад ми се игра опет. Колико сам само пара по играоницама оставио због Хероја. Солмир отац!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pre vraćanja starim vrednostima valja ponovo pročitati tekst.

Код: Изаберите све

http://www.tarzanija.com/sta-grad-koji-biras-u-herojima-3-govori-o-tebi/
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Кога си бирао, Зеле? Научио сам да играм уз Касл, херој Адела :) Али готивио сам Некрополис због костура и Тауер, па да пржим са Солмиром. Може ли ово икако онлајн да се игра? Да распалимо једном. Стронгхолд и Фортрес нисам могао да поднесем.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kontam da su svi učili da igraju sa kaslom, pa onda ostalo. Sa fortresom sam razbijao, plašio sam se sam sebe. A obožavao sam onu kampanju kad onaj lik iz tauera prelazi kod varvara.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Хвала Богу и дан данас се пегла.
Седнемо када се скупи екипа два на два :winner:
Једна од мојих најомиљенијих игра, колико имам сати проведених на њој... Да сам толико учио до сада би био доктор наука :)

Код нас је ишло правило да је кесел за хомиће, учило се са Крег Хагом и Орцима :lover:
Последње учитавање од Berserk дана 23 Јан 2015, 07:56, учитано 1 пут укупно.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”