Premier League Fantasy 2014/15

Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Poslednje izmene, kapiram da cu jos menjati.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Fonte i Ward ti imaju bas gadan raspored u prvom kolu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

ima li jos mjesta u H2H?
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Отворићу сад за 34. :cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Botoče!!! Brat moj <3
Ima valjda, hocu i ja da uletim!
Ako nema, nek izbaci Bubi neke pacere tipa Zele i Tomic.

Edit: Pozuri dok ne uleti neki govnar pre tebe.
Последње учитавање од neme93 дана 13 Авг 2014, 02:32, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

neme93 пише:Ako nema, nek izbaci Bubi neke pacere tipa Zele i Tomic.

Nagutao si se prašine prošle godine, ne očekuj da ćeš i ove proći nešto bolje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Lolcic.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Слика

I ostalo je jos 1.5 u budzetu. Snodgras je zanimljiv, ima da izvodi sve prekida u Halu. Osecam da ce Ben Dejvis da pokida u Totinhemu.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tadić je must have. Biće prva violina kod Kumana. Eriksen je sigurica, a ko voli može da se kocka sa Lamelom, Dejvis je vrh opcija, ali Poketino voli da rotira bekove, tako da postoji mogućnost da nekoliko lakših utakmica Rouz bude starter, dobio je i novi ugovor pre par dana. Mene više zanima ko će biti partner Vertongenu, kontam da je to sigurnija opcija od Dejvisa, mada ne mnogo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kapiram da ce Tadic izvoditi sve prekide :yesko:
Staridza i Jaju sam iskulirao, preskupi su.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Licno mislim da Tadic nece da se snadje u PL, a i Sautempton po meni ima igrace za klupu. Eriksen jeste dobra opcija, pokidao je kada je dosao, samo je fora sto taj Totinhem igra promenljivo, ali sigurno Eriksen moze da ugrabi na svakom mecu po jednu asistenciju, pa cak i gol, ali pitanje je efikasnosti tog tima, ja mislim da ce oni igrati na posed. Vertongen mi je nesto kilav, kao i svi stoeri tamo. Rose mi je uvek bio ogavan, pre bi Vokera uzimao. Mislim da Dejvis nije dzabe stigao na Vajt Hart Lejn, mogao je da ostane u Svonsiju i da kida. Stiv Koker ce sigurno biti starter u QPR, a oni igraju tvrdo kao kamenje, verovatno spoj iskustva i mladosti uz Ferdinanda. Selvi i Sidvel do 5-5.5 su odlicni, pokidali su prosle sezone, ali tu je i Panceon onaj iz Kristal Palasa i Dzonson iz Sanderlenda, oni su nesto skuplji 6-6.5. Verujem da ce Azar da unisti sezonu, razmisljao sam izmedju njega i Turea, i doneo odluku da ipak Eden bude izbor. Napad bez sumnje Runi, e sad Kosta se mozda i ne snadje, Boni je standardan, u obzir su jos dolazili Staridz, Lukaku, pa i Pele sto je dosao u Sautempton, ali videcemo, lako je promeniti. Verujem da Njuka nece primiti onoliko golova kao prosle sezone, tako da Krul za 4.5 je vrh opcija.
Последње учитавање од Tik'al дана 13 Авг 2014, 12:32, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Krul je dobra opcija za rotaciju, pa da hvataš utakmice na domaćem terenu. Mislim da im je Sanderlend paranjak, znači Manone ili Pantilimon i Krul i samo menjaš iz nedelje u nedelju i hvataš ili domaći teren ili lakše gostovanje. Eriksen je na svim prekidima, osim penala, Tadić isto. Neće Dejvis grajati klupu, biće starter pre Rouza, ali će npr. Rouz startovati protiv nekih slabijih ekipa i verovatno uzimati bodove za CS koje bi mogao lagano i Dejvis da uzima. Tako je bilo prošle godine sa Klajnom i Šoom i njihovim rezervama. Šelvi je dobra opcija, mada je Gilfi bolja, jer će igrati iza Bonija, a i uzeo je prekide, ali je i skuplji za 0.5, od Sajdvela ne očekujem mnogo, imao je odličnu sezonu u Fulamu, ali je izvodio i penale. QPR će igrati 3-5-2 verovatno, bar je Rednap rekao tako, to može biti zanimljivo, Hal je prošle godine furao to i nije se loše pokazalo. Ja imam dve dileme, jednog defanzivca i napadača, a imam još 14.5. Azar i Runi su mi najskuplji igrači. Ne verujem da Jaja može da ponovi onu sezonu, a i realno je preskup, kao i Staridž, mada za njega verujem da će sabiti, setite se samo onih nekoliko mečeva bez Suareza na početku prošle sezone. Krkić se dobro pokazao na pripremama, kontam da će mi on biti treći napadač.


P.S. Mislim da je Rouz najodvratniji igrač u čitavoj PL, ne bih ga uzeo ni da Poketino počne da ga stavlja u privih 11 na aml-u.
Последње учитавање од zele дана 13 Авг 2014, 13:06, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Na ovom fantazi sajtu pise da je Knockaert povredjen. :nasty: Mada ja na transfermarktu nisam naisao na takvu informaciju .
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Povredjen je.

Код: Изаберите све

http://www.lcfc.com/news/article/110814-pearsons-injury-update-1822104.aspx
Alongside Albrighton, Anthony Knockaert and Jamie Vardy have also been receiving treatment ahead of the visit of Everton. Pearson added: “Anthony is not going to be as long as we first thought – it’s still going to be a couple of weeks.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Sreca pa mi greje klupu :zelenko:
Pravda za 2D!
Gospoda
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 12 Јун 2014, 19:19
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од Gospoda »

Слика
evo tima
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Cool ekipica , mada smatram da imas tanku klupu . Vanijama ti je po meni totalno nepotreban . On je klasican krljac koji nece donosti bodove tj poene .
Pravda za 2D!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Za sada ovako, Džouns samo zato što je Evans povredjen, pa nije siguran. Felipe Luis će verovatno izleteti, kao i Žiru, ali ne mogu da smislim koga da ubacim umesto njih. Pokušavam u veznom redu da nadjem mesta za Remzija, ali ne znam koga da izbacim. Samo znam da sigurno neću imati i Žirua i Remzija, nego samo jednog od njih.
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Bolje uzmi Bleketa nego Dzounsa, 1.0 je jeftiniji.

Ja Sterlinga ne smem, jer brate stigli su i Lazar i Lalana plus tu je liga sampiona, kapiram da ce biti rotacija dosta.
Последње учитавање од neme93 дана 13 Авг 2014, 17:15, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

De ne smem, Rodžers rekao da je Sterling kao Mesi, znači da drka na njega, to je prvih 11 zagarantovano, pritom je Lalana ranjen, neće igrati, Lazar je nešto kljakav, boli ga nešto, nije siguran za vikend. Rahim ima da sabije. Gol i dve asistencije.

Jebo te Blanket, pasuljar.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Igre”