NBA 2K14

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Imam 6-3 sa Bostonom. :raper:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Picim MP. Igram na 3, naravno iskljucivo trojkas. Interesantno mnogo me je igraca nerviralo pa sam se zato i mnogo seljakao. Dakle karijera mi je ovakva: Juta, Atlanta, Golden Stejt, Bruklin i trenutno sam u Filadelfiji a tek sam druga sezona xD. Odlican roster imamo u 76. Lauri, Dzejms, Ja, Jang i Noel + MCW (koji je slab pa i slabije igra), Ricardson itd.
Videcu posle rokova da zakuvam asocijaciju sa GSW ili Atl.
Последње учитавање од paske дана 04 Јан 2014, 12:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nisam imao 6-3, već 7-2, a vezao sam još par pobeda. Dao sam Redika Bucksima za Biyomba i valjda pika iz 1. runde. Crawford i Reggie su zmajevi.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Na kojim podesavanjima igrate, mislim na ingame options, tezina, slajderi itd...?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

all-star, 10min četvrtina, ništa drugo ne diram
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ja sam poceo sa Orlandom, odigrao sam par utakmica, poprilicno mi je nepoznata ekipa pa jos nisam odradio nijedan trejd, hocu da vidim sa cime raspolazem...Malo mi se ne svidja debilni AI, svaku akciju idu na prodor, provaljeni su, mada tesko je to braniti, jedino kad skupim u odbrani, ali oni tada vracaju na trojku i eto jos vecih problema :)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Igraj sa niskom postavom

Nelson, Oladipo, Harkless, Harris, Vucevic

oteraj Dejvisa raspalog
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ja spicio jednom prilikom 20 sezona sa Jutom, 15 godina gurao istu postavu:

Nedovic, Burks, Antetokounmpo, Favors i naravno Gobert. Ni sam ne znam koliko sam potrosio onih poena za drill na kraju sezone za potencijal, ali vredelo je. Vezao sam cini mi se 11 titula, i u 2 sezone sam zavrsio sa 0 poraza.


A igram i MP. Dve sezone u Juti, u prvoj nista, nismo obezbedili ni plejof, a u drugoj uprava obavi trejd Burks+Hayward za DeRozan-a i uzeli lagano prsten. E da, igram centra.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Pokušavam već neko vreme da se dokopam Cousinsa, ali nema šanse, šljam neće ni da čuje.

Nudio sam Jordana i Dragića, tražio njega i Thorntona kako bi se našli sa platama, ali nema 'leba.

Pokušaću opet, jbg, mada je Dragiću trade value opao, ali ima jak rating. Na trade finderu za njega traže boga oca.

Klay ima Outside scoring C-, ne znam šta se dešava sa tim, uspešno sam odradio shooting drill i uvek stavljam treninge između utakmica, uglavnom fast break, rebounding, mid-long range i shotaround na light pre tekme.
Последње учитавање од Gagi дана 04 Јан 2014, 18:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Zajeb sto si pustio Redika, covek me je upropastio svaki put kad sam igrao protiv njega.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne treba mi, Crawford, Jackson i Lamb dominiraju sa klupe, čak i mongoloid Olynik zna da skače.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ja sa Niksima igram vec 7,8 sezonu, nervira me to sto vremenom svaki tim ima OVR oko 90. Izmene su mi igraci sa 80 i oko 75 sto je mnogo. Igram na 10 minuta, hall of fame, a slajdere sam malo menjao, smanjivao malo procente suta i menjao tendencije kompu da igraju malo raznovrsnije.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Počeo sa Baksima, nemam Raduljicu, smorio sam se. Jel ima neka fora kako da ga nadjem, uzmem, bilo šta? Uoppšte se ne snalazim u igri, ne znam ni koji sam nivo podesio, ispeglao sam 1/4 meča sa Niksima, vodim pola koša razlike. Počeću ponovo, samo malo da se uigram. Nego, kako se zakucava? Nazidam lika, ali uvek ššutnem loptu na koš, a ja hoću kucanje. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Код: Изаберите све

http://www.nba2k.org/2014/01/4-nba2k14-roster-update-adds-seth-curry.html
turbo & šut - kucanje
Последње учитавање од Gagi дана 05 Јан 2014, 08:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

zele пише:Počeo sa Baksima, nemam Raduljicu, smorio sam se. Jel ima neka fora kako da ga nadjem, uzmem, bilo šta? Uoppšte se ne snalazim u igri, ne znam ni koji sam nivo podesio, ispeglao sam 1/4 meča sa Niksima, vodim pola koša razlike. Počeću ponovo, samo malo da se uigram. Nego, kako se zakucava? Nazidam lika, ali uvek ššutnem loptu na koš, a ja hoću kucanje. :slap:
Šut + brzo trčanje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Mislim da imas Raduljicu i Nedovica kada namestas rostere. Stavljeni su van liste tako da moras rucno da ih prebacis.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

kidam, 15-2, barnes ubica
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Gagi пише:Igraj sa niskom postavom

Nelson, Oladipo, Harkless, Harris, Vucevic

oteraj Dejvisa raspalog
Nelson mi je malo sumnjiv, ne svidja mi se puno, ne znam zasto, Oladipo kida, Harkless i Harris mi se svidjaju, Vucevic je isto kul (mada ne volim nesto da imam igrace sa ovih prostora u rosteru), ni Aflalo nije los...

A Dejvisa cu oterati sigurno, ni u Bostonu ga nisam gotivio, na sve lici samo na kosarkasa ne lici...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Šutni ga, uzmi Redžija Džeksona iz OKC - odličan je!

Meni se sviđa što mi klupa kida, što mogu da se oslonim na skoro sve, pa čak i na Olinika koji je maločas imao 12p, 10sk protiv Minesote. Redži je brz, seče odbrane kao od šale i ima dobar šut. Nelson je spor, zdepast i nepouzdan.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Skinuo sam novi roster. Imam Raduljicu u ekipi. Trenutno je treći centar ekipe i igra malo preko 10min po meču, najbolji učinak imao protiv Dalasa 7p 1sk 1as ua 14min. Iljasova i O.J. Mejo sabijaju spolja, lagano predju 20p, Knight na pleju DD učinak, poeni i asistencije. Batler i Delfino jako korisni u rotaciji. Fali mi jedan PF, pošto Iljasova umire, igra 35+minuta, raspada se. Zaza Pačulija, legenda, je tu, može da se upotrebi, daje neki 5-7p i ima i neki skok. Naučio sam da zakucam! :ole:

Polako ulazim u fazon što se tiče odbrane, ali dešava mi se da ispadam jako lako kada neko krene na prodor. Blokove preuzimam, pa onda pokušavam da vratim, da izbegnem mis-meč situacije, to za sada lepo funkcioniše. Skontao sam kako da kontrolišem skok, tako da sad nemaju mnogo drugih napada.

Imam skor 4-1, odvalili me Niksi prvi meč 20 razlike, pa su onda redom padali Boston, Toronto, Klivlend i Dalas, prve tri pobede sve nešto malom razlikom, protiv Toronta posle produžetka u poslednjoj sekundi Delfino dao trojku za pobedu od 1p razlike. :fanman: Dalas sam ugazio u jednom trenutku je bila je prednost preko 20p razlike. Na kraju +18 za mene.

Gagi, skautu, daj nekog zanimljivog PF-a, koga mogu da dovedem, ali da može da ubode spolja, a ne neki buzdovan ala Žarko Rakočević.

Primetio sam da su mi stalno stoji neke crvena strelica kada gledam ovaral igrača, kao da su u nekom padu ili tako nešto. Ima li tu nekih treninga?
Последње учитавање од zele дана 06 Јан 2014, 04:44, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”