PES 2014

Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

PES 2014

Порука од Tokelara »

Слика
Predstojeći PES 2014 označava novi početak ove popularne fudbalske serije. Novi endžin omogućava najveći korak napred za PES serijal od njegovog osnivanja. Na osnovu šest ključnih elemenata koje omogućava novi sistem redizajniran je svaki aspekt u PES 2014 i prevaziđena su postojeća ograničenja. Ovo pruža programerskom timu priliku da kreira igru koja predstavlja njihovu viziju.

PES 2014 je zasnovan na šest ključnih elemenata koji definišu fiziku i karakteristike igre:

TrueBall Tech: Po prvi put u fudbalskoj simulaciji, PES 2014 se fokusira na loptu – kako se ona kreće i kako je igrači kontrolišu. Igrači moraju istinski da kontrolišu slobodno kretanje lopte, koristeći svoju brzinu i promenu pravca kretanja. Fizika lopte, konstitucija igrača, brzina i visina pasova… sve je uzeto u obzir kako bi se stvorila najrealnija fudbalska simulacija.

Motion Animation Stability System (M.A.S.S.): Fizička konfrontacija između igrača je suštinski deo svake utakmice. Nova M.A.S.S. komponenta simulira fizički kontakt između igrača koristeći prilagođene animacije. M.A.S.S. omogućava i integraciju novih inovacija u situacijama “čovek na čoveka”. Pojedinačna borba između ključnih aktera (zvezda) utakmice može značajno uticati na konačan rezultat. Dakle, u PES 2014, posebna pažnja posvećena je ovoj vrsti duela.

Heart: Podrška navijača sada će imati uticaj na performanse tima, navijanje deluje kao dvanaesti igrač. Svaki igrač koristi mentalne atribute, kao i svoj stil igre i veštine, i može imati negativan uticaj ako igra loše. Ukoliko pojedinac ne igra dobro saigrači mogu da mu pruže podršku. U isto vreme jedan sjajan potez može dati moralni podsticaj ekipi.

PES ID: Uveden u PES 2013, Player ID sistem je verno preneo pokrete i veštine oko 50 igrača. U PES 2014 ovaj broj će biti znatno veći.

Team Play: Kroz kombinaciju novog plana igre korisnici mogu podesiti više različitih taktika u ključnim oblastima na terenu koristeći tri ili više igrača.

The Core: Jedna od najvećih promena biće vizuelna i to zahvaljujući novom endžinu. Kretanje igrača, detalji na dresovima, izrazi lica, stadioni… sve će biti kao u realnosti. Slobodni udarci i penali su radikalno promenjeni. Igrači mogu da menjaju poziciju svog golmana pre šuta, a “živi zid” instiktivno reaguje na udarac kako bi blokirao ili skrenuo loptu. Novi endžin uvodi i novi sistem osvetljenja koji daje prirodniji izgled.

PES 2014 će po prvi put obuhvatiti i Azijsku Ligu Šampiona sa licenciranim klubovima. Ostala takmičenja i online elementi biće deo igre, a detalji će biti objavljeni uskoro.
PES 2014 će se pojavi na jesen 2013. za PlayStation®3, Xbox 360®, Windows PC i PSP® (PlayStation®Portable). PES 2014 neće izaći za next-gen konzole Xbox One i PlayStation 4.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Konami će 6. juna na Pre-E3 događaju predstaviti PES 2014.

Pored PES-a na prezentaciji će biti predstavljene i igre Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Castelvania: Lords of Shadows 2. Pre-E3 prezentacija pružiće detaljne informacije o predstojećim naslovima koje razvija Konami, a obuhvatiće snimke iz Konamijevog studija kao i ekskluzivni intervju sa producentom Kei Masudom o sledećem izdanju Pro Evolution Soccer-a.

Pre-E3 počinje u 19:00h po našem vremenu a moći ćete da pratite direktno na events.konami.com i gamespot.com.

A izasao je i prvi trejler, koji nam bas nista ne pokazuje.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... N1AxwGwG_M[/youtube]
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Последње учитавање од Dule93 дана 12 Јун 2013, 18:20, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Ma jebes sve to kad vise nema community-ja :nasty:
Pravda za 2D!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Samo da ga ne unakaze nalik FIFI,inace cu PES 6 da skinem i igram :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sinke, za ozbiljne igrace FIFA je keva :nasty: :nasty:

Uzivam i ja u PES-u, ali FIFA je dosta realnija igra, pa sta mislis da li bi se ovi iz Konamija trudili da kopiraju da to nije tako? Svakim novim izdanjem PES sve vise lici na FIFU.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ja sam dete pesa, peglam ga od sonija 1, mislim da je bila 1999. godina, tako da će sledeća godina biti petnaesta kako igram pes.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

iss konza
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

I ja sam bio dete PES-a, igrao sam ga od prvog dela na soniju ali to nema veze sa tim da li cu igrati FIFU ili ne. Trenutno igram FIFU jer je mnogo bolja od pesa, onog trenutka kad PES bude bolji od FIFE igracu njega.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Igram pes od kad sam dobio prvi komp, tako da kakav da je nema šanse da pređem na FIFU. Mnogo veća uživancija peglati sa drugarima pes nego FIFU.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

PES je dobar, ali FIFA je realnija, teža i bolja za igranje. Kako god i jedno i drugim igram maksimum tri do šest nedelja, kasnije NBA par nedelja i onda celeeee godine FM. :)
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Vi pesohejteri preselite se u Fifinu temu pa tamo o njoj, ovde o PES-u. Ako nema tema, otvorite je.
I ja stosta zameram PES-u, ali nema sile da prestanem da ga igram. Kad sam istrpeo ona sranja, 8 i 9, proci ce i 14.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

PES definitivno,poslednja Fifa koju sam igrao bila je FIFA 08...
PES igram od PES-a 4,ranijih verzija se ne secam jbg,bio sam previse mali,a PES 6 je najjaca igrica,jer sam ga igrao i 2007,posto PES 7 nije postojao,a PES 8 je bio k***c,PES sa drugarima i bracom je najjaca stvar :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ne hejtujem PES, cak ga i vise igram nego FIFU, samo kazem da mi je ova druga igra realnija. Ne svidja mi se sto japanci sve vise kopiraju FIFU umesto da furaju svoj fazon, ali jebiga...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Socivar пише:Sinke, za ozbiljne igrace FIFA je keva :nasty: :nasty:

Uzivam i ja u PES-u, ali FIFA je dosta realnija igra, pa sta mislis da li bi se ovi iz Konamija trudili da kopiraju da to nije tako? Svakim novim izdanjem PES sve vise lici na FIFU.
Jel te to Arkan redovno pere pa se vadis na fifu? :zelenko:

Pes je ocajan. Fifa je mnogo bolja. Sto se mene tice, nek pes 14ica bude jos gora, a fifa jos bolja, ja cu i dalje igrati pes. Igram ga od 2000. godine, i ne planiram da stanem. Bleja sa ortacima uz pivo i pes je neprejebiv dogadjaj i nikad ne smori.
Последње учитавање од neme93 дана 08 Јул 2013, 21:59, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Kakav crni Arkan, covek ne moze da se sastavi zadnjih par meseci. Poceo covek da uci, zapostavio PES, pa ga trpam kad stignem :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Čak tri hrvatska kluba po defaultu na PES 14. Ostali klubovi sa ovih prostora uće u igru samo ako obezbede grupe LŠ ili LE...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

veoma bitan informacija :xD:
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma i kao ne bude Partizana igraću sa Dinamom. :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Izgleda da sa Hrvatima i nije postignut dogovor. Verovatno će Partizan i zvezda biti na PES 14. :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”