Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Dajte mi spisak dobitnika (njihove nikove), ja cu kontaktirati sve iz okoline.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Imate brzu poštu, dobitnici samo plate prevoz (200-300 dinara) i to je to. Nije mi jasno kako to do sada nije odrađeno na taj način. :slap:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mislis da ce neko dati te pare za upaljac ili olovku?
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Po meni je to najbolje ovako, odeš na autobusku pohvataš sve linije za te gradove što šalješ nagrade i zamoliš vozača da ti ih odvuče, ovaj što treba da pokupi neka čeka na stanici i ćao, ukoliko ne može u tom trenutku neka ostavi tamo na recepciji i fino svakome.
Bar tako ja u BIH šaljem većinu svojih paketa, for free.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Gagi пише:Mislis da ce neko dati te pare za upaljac ili olovku?
Kao da je to neko bogatstvo. :wtf:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nije bogatstvo, ali je jako glupo dati 300 din za upaljac.
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

Dakle igrao sam sa dotičnim Xavijem meč i dobio ga oba u vašem super kupu, potom sam mu čestitao na fer i korektnoj igri da bi počelo sledeće:

Слика

Слика

Слика


Zaista A ružno nisam imao da kažem o ovom forumu šta više hvalim vas na sva moguća usta zaista ovo jeste prva neprijatnost ovde i zato sami odlučio da je pokažem, nadam se da ovo neće pokvariti moju sliku o svima vama... :cheers:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Dobro i?
Sta si postigao sa ovim,tj sta ocekujes da postignes?
Realno,ovo sve sto si ti slikao nije pisano na forumu,vec na MSN-u (ako dobro vidim),tako da nema potrebe ti ovo da pises i kacis ovde i da se "zalis" jer razloga nemas.

Hvala
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Naravno da treba da okači ovo i da će da postigne to ono sto treba, a to je ispravno postupanje sa korisnicima.

Ovo je loše ponašanje za bilo kog korisnika a komoli moda na sajtu. Nisu igrali prijateljsku utakmicu vec zvanicnu utakmicu u okviru takmicenja.

Nikako ovo ne treba da se desi i sramno je za sajt.

Što se tiče mene i Serbian FM-a izvinjavam se na neprijatnosti.
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

@kLeSa:
Dal je forum ili MSN ti ako sa nekim nisi dobar na forumu ne možeš da saradjuješ ni na MSN-u no ni ne bitno moje je bilo da postavim i kažem utisak ja kaznu nisam tražio samo sam rekao da ako neko ima moda treba da misli o svom ponašanju i predstavlja svoj forum u najbljem svetlu (ovo vam kažem iz najbolje namere) razumeo bi da se na drugom forumu tako poneo ali ovakvim pristupom će samo da odbije članove ne bitno da li sam to ja ili neko peti...

Edit: Ortodox hvala na razumevanju. :cheers:
Последње учитавање од Sale92 дана 15 Мар 2012, 23:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

:smesko:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ort,iskreno ovo po meni je samo sramno za osobu koja je pisala sve to (u ovom slucaju Xavi),a ne za forum. Da je bilo na forumu ovo,ok,bilo bi sramno za forum,a ovako...jok.

PS ovo je samo moje misljenje,sa kojim se verovatno dosta ljudi nece sloziti.
PSS Xavi-a ne branim,da se razumemo odmah,jer pojma nemam ni ko je on (video samo par postova)
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Xavi je pogrijesio i o tome ne treba raspravljati. Sve ovo je moglo da se raspravi na drugaciji nacin, ali kad je ovako onda da i ja kazem svoje misljenje javno. Sale nije novi korisnik, pa da ne zna nikog iz admin tima. Mene zna jako dobro i prva stvar koja mu je trebala biti na pameti je da mene cima i kaze mi.

Takodje moram reci da je Xavi neko ko je korektan, tacan, precizan. Njegov problem je taj sto ima predrasude o nekim ljudima, i iz tih stvari reaguje inpulsivno. Ako ti on ne kaze, prizna, ja cu ti reci da te(Sele) on mnogo ne mirise. Zasto? U to necu da ulazim, neko misljenje imam za sebe, pretpostavku.

Zao mi je zbog ovoga sto se desilo, sa Xavijem cu popricati. Zelim vidjeti sta ga je natjeralo da tako reaguje. Sta god da je ne opravdava njegov razgovor sa tovom. Moram reci i da za njega kao moda imam samo rijeci hvale, uz to pokazao je da postuje svoju rijec i da je neko ko ne vrda. Ono sto Xavi ne zna, a to je da je Sale jako dobar lik i neko ko nas i nas forum izuzetno postuje. Sa njim smo imali saradnju fenomenalnu i uvijek je postovao svaku datu rijec. Mozda je donekle i moja greska sto Xaviju nisam objasnio kakav si lik, da sam imao bi njegovo puno postovanje.


Zao mi je zbog ovog sto se desilo, ispraviti se ne moze. Vidjecemo sta je moguce.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Xavi razočarao si me, ako ćeš da vrijeđaš onda bar vrijeđaj kako dolikuje a ne ovako "mlako". :alien:

Zajebavam se, stvarno nije fino to što si uradio i treba da izvineš čovjeku tipa Boris Tadić.
Moraš naučiti da primiš poraze, jebo internet svi smo mi slova i brojevi.
Inače evo ova slika za sve one koji vole da se raspravljaju i istjeruju pravdu putem interneta.
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Rešićemo ovo u toku sutrašnjeg dana, samo da vidim i druga strana šta ima da kaže. Slažem se sa Samsonom da je bilo i boljih načina da se reši ovo ali svakako ni ovo nije pogrešan.

U svakom slučaju, siguran sam da ovo ne sme da se dešava nikako i ni sa kakvim razlogom od strane ljudi koji sačinjavaju tim ovog foruma.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

sale evo ovde ti se javno izvinjavam svestan sam svoje greske,ako hoces prihvati moje izvinjenje ako neces sve je ok, potpuno cu te razumeti...

I da se izvinim timu zbog moje gluposti......
Последње учитавање од xavi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sale92
Assistant Manager
Поруке: 956
Придружен: 28 Јан 2011, 21:22
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Sale92 »

Ovo je apsolutno dovoljno tačnije nisi morao ni da se izvinjavaš, nikakvu kaznu nisam tražio niti mislim da bi je trebao dobiti samo sam stavio ovo radi vas jer se na greškama uči ne želim da se bilo kome dogadjaju ovakve stvari. Sa moje strane sve je full i ništa ti ne zameram stvarno jer sam video da ti je krivo jebeš FM rekao sam ti samo budi inače fer čovek i svi ćete ceniti videćeš (najdobronamerniji savet), lično nemam ništa od tvog izvini ali nemam ni od psovki samo iz svega ovoga treba izvući pouku i naučiti se naravno ipak da mi je drago što sam video i čuo da ti je krivo i ništa ne zameram dešava se... :cheers:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

'' Postati čovek je lepše, nego postati kralj. '' - A.Matos
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Zahtevam ban za MarkaHN i za mene (njemu zbog provociranja, meni zbog vredjanja)! Hvala!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Banovao sam vam postove.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”