Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Misliš da ga podignem gore? :zelenko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ja ne znam gde ste našli ovu rđu od čoveka da imenujete za Admina.

Čovek se poziva na sportsmenship, a našao maločas 1000 dinara i zadržao ih.

Predlažem štrajk glađu bez klauzule o pričešćivanju.

:zelenko:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

tasketu ste vcrs dali 3 warninga sad ima 4 brate jeste klinac i jeste zasluzio hladjenje al za 1 stvar je dobio 3 warninga dobice djete traume jeste da nije moje da se mjesam u ovo ali ... :cheers:

EDIT : PRAVDA ZA UROSA!!! :lol:
Последње учитавање од DS_RS дана 08 Мај 2011, 02:42, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Borba za Pravdu do Smrti uz Tasketa :batman:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rkJdWAPQ9Fc[/youtube]
Последње учитавање од Goran дана 08 Мај 2011, 02:50, учитано 1 пут укупно.
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dakle ovako....ostaju mu 2 upozorenja zbog konstantno haotičnog ponašanja.Moram da vas podsetim da mu je milion puta progledano kroz prste zbog njegovih godina i ja to razumem jer sa takvom decom radim svaki dan.I ovoga puta sam mu skinuo kaznu a sve iz razloga da će sve ovo uticati pozitivno na njega.

Slažem se da je kažnjen3 puta u toku današnjeg dana zbog iste stvari i slažem se da to nije dobro ali isto tako kao što gazim preko odluke svog admin tima obećavam da ću ga lično banovati ukoliko ne ceni ovo što sam sada uradio.

Očekujem od njega da bude klinac koji je konstruktivan na ovom forumu,a ne klinac koji kao muva bez glave ide od jedne do druge teme i ostavlja bespotrebne postove.

Još jednom apelujem na sve sa sličnim ispadima da ne koriste ovaj forum u svrhu promocije ili rasprave o bilo kojooj drugoj temi osim o Football Manageru.Ovaj forum je namenjen isključivo u tu svrhu i tako će i ostati.
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Pa trebala je duze pravda da traje ovo brzo nesto proslo :wtf:
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

:ave: za ortodoxa :ave: :xD: jeste momak zasluzio stvarno na tom sam i ja apelovo al kad je dobio za 1 stvar opomenu nakon toga mu se ponovo upisala opomena od drugog admina na isti fazon :yesko:
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Molio bih gorana i DS_RS-a da se ne sprdaju. Da se postovalo barem dijelom ono sto pise u pravilniku foruma Taske bi bio obrisan,a ne banovan.

- Od mene je dobio opomenu za prozivku na nacionalnoj osnovi. A za to se dobija momentalni ban.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

zelim da se pozalim obrisali mi post u kome sam izneo istinite stvari i jos verovatno necu dobiti odgovor sto se to desilo...ja sam lepo napisao umesto da se klub da sasi koji drugi na listi dao se nekom koje 9...

EDIT:Razlog: Cekalo se na odgovor, ovaj lik je jos danas odgovorio. + decko ne ucestvuje nigde, dok si ti menadzer vec jednog kluba u drugom takmicenju... i ovo je razlog ovo vredja ljudsku intaligenciju ali hajde..
Последње учитавање од xavi дана 09 Сеп 2011, 21:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

iznesi ovde sta se desilo da bih mogao da ti pomognem...citam?

EDIT: Evo pokušaću da ti objasnim razloge koje ti je naveo.

Politika foruma se zasniva na tome da se aktivira sto veci broj korisnik.Znaš onu parolu ''za svakog po nesto''....da ne zvuci kao utopija ali je realno stanje tako da gledamo balans izmedju korisnika koji su vec aktivni i onih koji bi to mogli da postanu.

Iz tog razloga je pozicija menadzera dodeljena izvesnom korisniku.

Veruj mi kad ti kazem da na ovom forumu,nema apsolutno nista ''preko veze''.Dovoljno je da ti kazem da nikog iz Serbian FM tima ne znam licno nego sam ih iskljucivo birao prema radu na ovom forumu.Dakle ne postoji nikakva teroija zavere vec samo ''politicki'' potezi.

Nadam se da me razumes i da ces prihvatiti ovo sto sam napisao kao razmuljivu stvar. :cheers:
Последње учитавање од Orthodox дана 09 Сеп 2011, 21:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Ja ne znam kako ludilo glumi vas "moderator" Maree em sto je decko klinac em sto se na svakom koraku nesto reklamira ostavim o serveru u counter strike temi i decko mi da upozorenje za reklamiranje u cemu je stvar neka diskriminacija mene sta ? decko mi glumi ludilo a ostali reklamiraju i dalje il cete prema svima isto da se odnosite ili da ja definitivno napustim ovaj forum a sa tobom cu mare naknadno popricati na msn da se ne bi vulgarno izrazavao na forumu.Em sto imam po 1000 upozorenja za sve neke gluposti ne pisem postove ima dva meseca dodjem otvorim temu napisem jedan post i ovaj mi glumi ludilo gorane ja sam rekao evo ti prvo upozorenje pa ispravi mi post ako ne sme otkud ja znam da ne sme kad ni ne posecujem forum.A kolko vidim necu ga ni posecivati vise.
Последње учитавање од Goran дана 30 Окт 2011, 00:58, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Goran пише:Ja ne znam kako ludilo glumi vas "moderator" Maree em sto je decko klinac em sto se na svakom koraku nesto reklamira ostavim o serveru u counter strike temi i decko mi da upozorenje za reklamiranje u cemu je stvar neka diskriminacija mene sta ? decko mi glumi ludilo a ostali reklamiraju i dalje il cete prema svima isto da se odnosite ili da ja definitivno napustim ovaj forum a sa tobom cu mare naknadno popricati na msn da se ne bi vulgarno izrazavao na forumu.Em sto imam po 1000 upozorenja za sve neke gluposti ne pisem postove ima dva meseca dodjem otvorim temu napisem jedan post i ovaj mi glumi ludilo gorane ja sam rekao evo ti prvo upozorenje pa ispravi mi post ako ne sme otkud ja znam da ne sme kad ni ne posecujem forum.A kolko vidim necu ga ni posecivati vise.

Код: Изаберите све

http://www.serbian-fm.net/counter-strike-vt65.htm
nadji reklamu ?? pise jasno samo IP ne adresa foruma.Pravilo imas na drugoj strani.Kaznjen si zbog reklamiranja Buxna foruma.
Последње учитавање од Rossobianco дана 01 Нов 2011, 20:40, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Ko mi brise postove odavde zalio sam se i ima da ostanu postovi zbog cega se brisu postovi ?
Последње учитавање од Goran дана 01 Нов 2011, 21:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Gde se brisu postovi?Nisam razumeo
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Ovdje, obrisao je Marre vjerovatno. Meni je javio da je moj obrisao.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Odavde se ne briše ništa.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Goran пише:Ko mi brise postove odavde zalio sam se i ima da ostanu postovi zbog cega se brisu postovi ?
O boze,jel ti znas koji sam ti post obrisao,onaj Cenim to i Samsonov njemu sam javio ti nisi bio na msn inace bi ti javio,doslo je do nesporazuma pa sam obrisao ta dva,kao sto vidis post u kome se zalis je jos tu.Dobio si warn zbog reklamiranja BUXNA foruma,sto znaci da je warn opravdan!
Последње учитавање од Rossobianco дана 02 Нов 2011, 22:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Malo prodrmajte ove sto pregledaju sejvove, tj bilo bi dobro da to jos neko radi.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Mislim da tvoja primedba nije na mestu, momci su svaki sejv do sada pregledali u roku od 1 dan, a sada su imali problema kao i svaki covek sto ih ima, pa nisu mogli...xavi je ima privatnih problema, a salelu je komp slabiji pa nije mogao :yesko:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Prelistaj malo bolje taj deo foruma.

Nemam ja nista protiv njih, ali mislim da bi im pomoc dobro dosla
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”