Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne može ovako zele. Postoji neki red. Imaš administraciju, imaš steam. Ako ja negde grešim nije problem. Manje ili više ja nisam taj koji ima problem sa konverzacijom sa članovima. :D (Džoa ne računam i slične njemu). Trudim se i tamo gde mi nisu zaduženja ako me neko pita.

Ali nije ni to poenta.

Inače me briga za research (koji je pristojnije odrađen nego mnogi) ali pojedine stvari nisu fer. Ja ću svakako igrati i superligu i sa Partizanom i na mene ne utiče da li će imati CA 104 ili 117. Igraću. Zato kupujem i menadžer.

CRNA OVCA DRUŠTVA, UVEK BELA VRANA! :shy:

Rekoh samo neke stvari koje su mi zasmetale ali da ne iznosim javno. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 02 Авг 2015, 01:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Može i mora ovako, zato što će ovaj Džo sutra da dodje i da ti kaže ko zna šta zato što ga prozivaš u ovoj temi i onda ću mu ja dati ban zato što te psuje. Lepo te pitam da kažeš što si ti sad morao njega da pominješ.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Danijel_CH пише:Zasto dukiss brise moj post, gde sam ja objasnio kako je one nepristrasno izjednacavao CA igracima?
Mislim da nije primereno da se baaju takvi komentari za čoveka koji ovo radi godinama i više nego dobro. Dukiss svojom dobrom voljom koristi nas forum za zvanični research Srbije i Crne Gore, tako da u toj temi, moze da radi apsolutno sta hoce jer to je njegov deo price totalno.

Pokusavao sam vise puta da objasnim da je research baziran na predlozima, a ne na prozivkama. mislim da je nasa baza i vise nego dobra, tako da ne mogu da shvatim realno sta se dogadja sa vama poslednjih dana u toj temi. Sutra ce mi biti dostavljen spisak ljudi koji vise nece moci da postuju u research temi.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

To je vec druga stvar sto vi iz koristi tolerisete takve stvari.

Ja sam na ovu temu zavrsio pricu. :cheers:
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Danijel_CH пише:
A ti radis ovo od 2001....ajoj da sam znao ne bih ni komentarisao. Povlacim se ja odavde dok nisi jos smanjio CA igracima.

Izjednacavao si CA klubova tako sto si dizao rezervama Pfc-a priblizno prvom timu, a rezervama Czv dosta smanjivao da bi izjednacio ukupan. Zato sam trazio top11 igraca.


Po tebi klub koji ispada u pretkolima kvalifikacija je podjednako dobar kao klub koji resovno igra ls ili le. Zato igracima Partizana kada odu kod drugih risercera CA skace za po 15 u proseku.

Uostalom bas me briga, sta uopste raspravljam sa covekom koji je Zigicu dao Finishing 20, od Milovanovica napravio veznog za real, Lukovica levog beka za Barsu, a Krivokapica za Bajern.

Rec je o ovom postu. Covek koji izjednacava klub koji ispada u pretkolima, sa klubom koji igra LS i LE, pravi ga boljim od kluba koji razbija Sampdoriju.

Najboljeg igraca SP za mlade pravi losijim od Stefana Babovica :wtf:

Koga podrzava dzo koji trazi igracima Partizana CA 90. Toliko od mene :poz:

Inace naucite sta je demokratija, a ne kad neko ukaze na greske da mu kazete da je destruktivan i da mu zabranite pisanje.

Inace dzo je veceras javno priznao da mu je ovo dupli nalog.


Sto se mene tice dajte PFC-ovim igracima CA 60.

Odgovoriću ti ovde na ovaj post odozgo i iz druge teme, jer mu tamo mesto nije!

Kada sam ti napisao proseke CA za top 4 tima to su bili prosečni CA TOP 11 IGRAČA tih timova. Tako da to što si napisao uopšte nema veze sa životom! Poslaću ti tabelu, pa vidi sam. Partizan ima za 3 indeksna poena viši CA od Zvezde i to je fakat. Tako sam ti poslao i za 5 sezona unatrag. Sve je to bilo Top11.

Current Ability igračima koji odu u inostranstvo skače (ne odmah, već posle odigrane sezone) zato što ti igrači u novim ligama (1) ulaze u novi referentni okvir jačih liga i mogu da imaju veći CA i (2) zaista napreduju u jačoj konkurenciji. Tako nije samo sa našim igračima, nego i sa svim ostalima.

Treće - ocene igračima Zvezde i Partizana ne dajem jako jako dugo, tako da ovo što si napisao ide uglavnom navijačima sa referentnog sajta koji su ih tada ocenjivali (to nije SFM, na SFMu smo odmah okrenuli novi list). Sada takvu stvar nikada ne bih dozvolio, jer danas stvari mnogo više kontrolišem, ali se sada i generalno u FM bazi na takve stvari gleda mnogo ozbiljnije nego 2005. godine - u celoj je bazi manje nerealnih stvari nego pre 10 godina, ne samo u bazi za Srbiju i Crnu Goru. Naša baza tada je bila 100 puta gora od današnje - napreduje i zajednica, napreduje i igra, napredujem i ja. Zato i postoji 10 godina razlike, da naučimo šta nije bilo dobro. Mi uostalom radimo research za ovu godinu i ne razumem potezanje FM2006 i kako ono pomaže ovde.

Post sam ti obrisao zato što ponavljaš istu grešku 3-4 posta - napišeš nešto, ja ti brojkama opovrgnem, ti nastaviš u istom smeru. I ne opovrgavam samo ja, već i nekoliko drugih ljudi, uključujući Tadića koji je i Grobar i odličan u researchu.

Stefan Babović je i statistički gledano prošle sezone bio bolji od Živkovića. I samog Živkovića da pitaš, ne verujem da bi se stavio ispred Babovića, pa ni ispred još par fudbalera.

Zvanično najbolji igrač prvenstva za igrače do 20 godina je Traore. Živković je ocenjen u skladu sa onim što je dogovoreno na forumu. Ako ćemo da sledimo tvoju logiku, Gana je 2009. trebalo da ima najveće talente na svetu (osvojili su isto što i mi, a igrače su minimalno poboljšali, ni blizu ovoga što smo mi uradili), a Grčka je trebalo da ima najbolju reprezentaciju u Evropi 2004. godine... Ocenjivanje se radi u kontinuitetu, ne na osnovu jedne medalje ili plasmana bilo gde... Mi smo naše omladince dobro nagradili, ako Partizan uđe u LŠ dobiće i nešto više ocene, ali ne može sve da ide 10 poena gore ili dole preko noći.

Pošto si stručnjak za demokratiju, da li je demokratija izreći ovakvu laž bez posledica: "Izjednacavao si CA klubova tako sto si dizao rezervama Pfc-a priblizno prvom timu, a rezervama Czv dosta smanjivao da bi izjednacio ukupan"? Na osnovu čega? Da li imaš trenutnu bazu sa svim igračima Zvezde i Partizana, pa možeš da kažeš ovako nešto? Ili onako iz glave? Palo ti na pamet i rešio da mi dižeš pritisak. Sramota.

Dao sam ti brojke za Top11 i za trenutnu bazu i za prethodnih 5 sezona, ali ti ne čitaš i lažeš. U demokratiji postoje i pravo i odgovornost, ne možeš imati jedno bez drugog.

U svetu demokratije postoje i sankcije - tamo tužba za klevetu koju bih dobio čistim brojkama iz baze, ovde suspenzija koju si popio.

Demokratija je to što svako, pa i ti do juče, ima prava da predloži bilo koju ocenu, bilo koji potencijal, bilo koji Current Ability za bilo kog igrača u našoj bazi (pa čak smo se pleli i Belgijancu i Kazahstancu kada su naši omladinci u pitanju) - od tvojih predloga pamtim Free Kick 18 za Stanisavljevića i Current Ability od 60 za Ninkovića i to dovoljno govori o tvom doprinosu temi za koju si popio suspenziju. Na Forumu si dugo i mogao si da predložiš štagod si hteo.

Ako hoćeš da doprinosiš researchu u vidu konkretnih predloga (pa čak i predloga ocena Andrije Živkovića, a ne zahtevanja CA bez konkretnih ocena), skinućemo ti zabranu, a ako planiraš da nastaviš ovako, onda zaista nema smisla.
Последње учитавање од dukiss дана 02 Авг 2015, 11:53, учитано 12 пута укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Danijel_CH пише:To je vec druga stvar sto vi iz koristi tolerisete takve stvari.

Ja sam na ovu temu zavrsio pricu. :cheers:
Manda mene toleriše iz koristi? Iz koje koristi?

I šta toleriše? Što skupljam podatke? Što sam ti obrisao post gde "objašnjavaš", a u stvari napadaš bez ikakvih faktičkih dokaza, bez konkretnih brojeva. Nudim da nezavisna osoba pogleda konkretne brojeve i vidi koliko je tu laži bilo.

Možeš samo da se stidiš, ako uopšte srama u tebi ima.

Hvala dragom Bogu što si ti završio priču na ovu temu.
Последње учитавање од dukiss дана 02 Авг 2015, 11:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ih bre Danijele, otiso si u nebulozu skroz. Pusti čoveka da radi svoj posao bez ovakvih gluposti. Jedinu korist imamo mi koji imamo priliku da predlozimo podatke i da se dogovorimo sa čovekom. Znam masu researchera koji uopšte i ne rade research u dogovoru sa ljudima vec salju podatke onako kako su oni zamislili i kraj. Bataljuj filozofiju, nisi korektan ispao uošte i bilo bi više kul da si napisao čoveku izvini nego što si nastavio da palamudiš bezveze.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Lično mislim da je najveći problem što ni Danijel sam ne zna šta mu smeta. Izneo je neke nebluozne optužbe na račun Dušana, koje su mu opvrgnute činjenicama i umesto da prestane i shvati da nije upravu i kao čovek se izvini, on nastavi dalje.
Što je najgore onda ima obraza ovde da dođe i žali se što mu je zabranjeno pisanje. Umesto da budemo svi zajedno srećni što imamo uopšte mogućnost da predlažemo bilo šta i učestvujemo u izradi naše baze, jer verujem da mnoge zemlje nemaju uopšte tu mogućnost. Kod nas se dešavaju ovakve stvari. Dođe lik i opljuje po svemu, bez iti jednog argumenta, bez da je ikada dao neki konkretan predlog. Osim onog da Stanisavljević treba da ima free kick 18, oko kojega se takođe bunio i bio u čudu zašto čovek ne može da bude jedan od najboljih izviđača slobodnih udaraca na svetu.
Obraz đon!
Последње учитавање од Tachini дана 02 Авг 2015, 13:59, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Kad budem imao vremena skinucu sve FM-ove od 05 pa cu izbaciti ovde ocene 15 najboljih igraca za svaki FM.

Ninkovic je jedan of najlosijih igraca Partizana i ne zasluzuje vise od 60CA, da j4 Medjik stvarno najbolji igrac Partizana ne bi mu zvizdali svi.

Toliko od mene dok ne budem imao F-ove navedene.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Partizan - Jagodina - Ninković najzaslužniji za pobedu od 6-0, odlično je odigrao tu utakmicu. Njegov problem je inconsistency i neki problem u glavi, a ne Current Ability od 60. Nije najbolji igrač Partizana, nije ni u 10 najboljih, ali CA od 60 je apsurd.

Kao što rekoh, imam sve baze unazad, ako neko hoće time da se bavi, izvući ću mu brojeve, mada sam osnovno već izvukao u drugoj temi. Nema potreba da se trošiš i skidaš 10 FM-ova, ili da ne daj Bože skidaš pirate. I još bitnije - ne vidim kako to uopšte popravlja FM2016 kojim se trenutno bavimo? To nije nikakav doprinos researchu. Ima načina da bolje upotrebiš vreme i npr. analiziraš 10 top kadeta Partizana.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ninkovic bio najbolji protiv Jagodine? Osim sto je dao onaj gol kad ga lopta pogodila nakon driblinga i ubacivanja Zileta, nije nista uradio.

Ceo stadion mu zvizdao od pocetka, nije trcao, nije se trudio, marskao publiku. On je bio sve, samo ne najzasluzniji za trijumf.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Rekao sam dosta, a i ti si. I u Žurnalu je bio igrač kola, tako da ne mislim samo ja tako.

Ponoviću, pošto voliš Partizan: Ima načina da bolje upotrebiš vreme i npr. analiziraš 10 top kadeta Partizana.

Tako bi nešto još i pomogao, ovako ništa, prazno, previše prazno.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Da banujes mandu iz riserc dela, zato szo je trazio free kick 18.

Ja kad sam to rekao rekli ste da preterujem :-)
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Normalno da je preterano.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ohladite ovu temu. Ovde zalbe.

uzgred, neka i meni kazu da je preterano. nisi ti druze dobio zabranu zbog predloga nego zbog insinuacija. Lepa reč i gvozdena vrata otvara, tako da ne bi bilo ni malo pogresno da se izvinis coveku i da nastavimo dalje kako treba. Nije nista strasno na kraju krajeva.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Sve je Manda lepo napisao - i kako i zašto si banovan. Manda je toliko dobrih korekcija predložio u proteklih par godina da sada može da predlaže onako kako mu se čini - njega ponekad ponese, ali je uglavnom realan. Ima "kredit" koji Danijel nema jer je neuporedivo više radio.

Evo i Mandi ću da kažem: 18 je preterano - takva ocena se gradi bar 2-3 sezone, a upravo sam pričao i sa kolegom iz Engleske, koji se sa mnom složio. Ukoliko Stanisavljević nastavi ovako (recimo da još 2-3 gola u Evropi, pa i u ligi), nagradićemo ga sa 16 i to više zbog utiska (jer je prošle godine dao samo 1 gol iz slobodnog i to Radničkom iz KG). Ukoliko ostane na ovoj brojci imaće 15.

Ne treba mi nikakvo izvinjenje, niti ga posle svega izrečenog očekujem.

Ponoviću Danijelu, pošto mnogo voli Partizan: Ima načina da bolje upotrebiš vreme i npr. analiziraš 10 top kadeta Partizana.

To vredi više od izvinjenja.
Последње учитавање од dukiss дана 03 Авг 2015, 12:06, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Danijel ne zivi u BG i ne moze to da uradi. Kad je na odmoru, dodje i odgleda sve utakmice Partizana i to je to.

Hvala na ideji, ali nisam u mogucnosti uraditi tako nesto.

Mogu da komentarisem utakmice SuperLige jedino.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Snimaka kadeta i omladinaca na YouTube-u koliko želiš, a npr. Glavčića smo videli i protiv Novog Pazara... Ne radi se o fizičkom prisustvu, nego o dobroj volji.

Nego, šta da se radi, ne želim nikoga silom da teram. Ima tamo u temi divnih ljudi koji su navijači Partizana, pa će se neko već pozabaviti.

Nadam se da će u plej-of rundi za LŠ Partizan igrati negde blizu tebe, pa da možeš uživo da izanaliziraš nekoga.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Nadam se da ce neko reagovati na uvrede iznesene na moj racun u temi o FK Partizan, ovaj Keyser Söze zasluzuje ban za ovo. A ni ostali nisu daleko. Niko niti vredjam, niti bilo sta slicno. Ovakve stvari moraju da se sankcionisu.
Keyser Söze пише:IZBACITE GA IZ TEME MAJKU TI J***m RETARDIRANU. IDI TATU PROVOCIRAJ.
Keyser Söze пише:Ma sisaj mi k***c paceru. Jebo vam on mater 3 profila ima i vi ga puštate da vam u svakoj temi sere.
hostile_bg пише:Mrs
Dr. Moo пише:Keyser nema potrebe da se nerviras. Vidis da je to neka napacena dusa. Pre nekoliko dana je pljuvao po SFM kako su to oni nabudzili igrace Partizana a jadni igraci Vose (bez uvrede) nisu svi kao wonderkind.
salel пише:kenja mi se od ovog dzoa idi izdrkaj
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 22:26, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dzo,moraš da staneš malo na loptu. Iritiraš ljude, sve više pritužba imam na tebe. I ako pokusavam da balansiram, bicu prinudjen da reagujem ukoliko se nastave prituzbe. Isto tako, sankcionisacu sve koji ucestvuju u ovome.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”