Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Vladar najbolji admin
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

:yesko:

Biće crven jednog dana. Vrata su mu otvorena, samo treba da se izuje.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Nije zalba na administratora ali neka neki admin pogleda moj inboks da vidi poruku koju sam dobio od Bale11.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

trle, sve je pod kontrolom. Don't worry be happy. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Gagi - administrator
Neme93 - junior admin na bolovanju

Imam zamerku na njiohv rad i postupanje prema clanovima foruma. Licno bi im dao upozorenje ali ne mogu posto sam direktno ukljucen, tako da bih molio nekoga neutralnog, Salela, Andreja, Zeleta da im stavi po jhedno upozorenje u profil.
Последње учитавање од Vladar дана 29 Авг 2013, 16:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Ne znam gdje da napišem, nije žalba, samo želim da poželim dobrodošlicu ovoj bagri sa Crewa :cheers:

Momci drago mi je što će mo se ponovo družiti! :yesko:
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Sta je sa onom ludom Demixom, hocel i on dolaziti ovamo?
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

Довући ћемо и Демиџа, не бој се ништа.
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nije žalba za promenu evo pohvale. :D Zahvalio sam se već Mandi na fb pre par dana evo sad i ovde svima koji su bili deo toga. :D Izvini i na tolikom cimanju. Ipak, hvala na dobroj volji i skidanju bana. Cenim to.

Gagi ok je, ne moraš ti mene da voliš, ipak ja se često zezam, ne mislim ozbiljno i ako 90% ljudi shvata tako. Aca i Boske znaju za to, al jednostavno i meni neko ne leži, al šta da radim. Ko kaže da ja volim tebe ili Vladara? Ali na šta bi ličilo sad i na fb ili negde drugde isprozivam Vas izvređam i mentalno da ciljam da Vas pogodim a da ne pričam o forumu + vi to nekad gledate sa strane i uvek ja budem kriv i sada sam preterao to priznajem ali jbg. bio sam isprovociran komentarima i kriv jesam pa od toga ne bežim.

To ne bi bilo ok. Ne treba se uvek vući strana već biti i realan. Najlakše je mene odstraniti to nije problem. I najmanji je.

Ipak, cenim i tebe ali i druge iz administracije pa još jednom želim samo da se zahvalim eto da ne bude tema samo ispunjena kritikama. :rugalica: :cheers: :poz:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jos nisi zaspao?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Pravda za anarhiju! :zelenko:
И душа и тело, све је црно бело...
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

treba ti zabraniti pristup internetu zato što psihički siluješ internet zajednice since 2005
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

covece glava mi pulsira od jutros ne mogu da se opepelim i sad udjem na anarhiju, gledam i ne verujem
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Bolest.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mislio sam da uzajamnim poštovanjem admin&mod tim - korisnici, možemo napraviti kompromis koji bi doveo da ovaj forum bude mesto druzenja koje ce pre svega biti korisno igracima FM-a, a onda i zabavno i zanimljivo uz neke druge teme koje nemaju mnogo veze sa FM igrom.

Poslednjih nedelja ovaj forum je postao sve samo ne FM forum. Prvo sam razmisljao da ce se stvari same srediti, da ce ljudi naci granicu za sve i biti umereni u svojoj zajebanciji i umereni u svojim postovima u obracanju prema drugim korisnicima, bez obzira koliko smo prijateljski ili neprijateljski nastrojeni jedni prema drugima. Prevario sam se.

Ovim svojim postom, zelim da vam kazem da sam trenutno frustriran iiz mnogo razloga. Prvi i osnovi sam vec naveo- SFm je postao burek forum, sa losim humorom na kome se iskljucivo servira neka zajebancija koja nije ni ukusna ni vredna. Iz tog zezanja izlaze neki problemi koji s mogu resavati samo tako sto svi ucesnici kiča i šunda najure.

Lično sam besan na sebe prevashodno, što sam zbog nekih obaveza bio sprečen da budem malo više prisutan na forumu i da pokušam na vreme da sprečim ovo ruiniranje ovog foruma na ovakav nemilosrdan način. Druga stvar je moj tim, koji sam okupio sa ciljem da radimo na podizanju kvaliteta FM zajednice Srbije i regiona, a taj isti tim je dozvolio sebi da upadne u vrzino kolo zajedno sa vama koji ste pokrenuli ovaj talas gluposti na forumu koji veze nemaju sa FM-om. I treće, ljut sam i na sve vas iskreno jer pokuašavate da od ovog foruma napravite kafanu i forum bezvezenog i bezvrednog postovanja, ne učestvujući u gradjenju onoga zbog čega smo valjda svi tu.

Zato, nakon zdravice sa ljudima koji su u timu i ovde da se obratim svima koji vole ovaj forum i ovu igru. Ukoliko ne zelite da nam pomognete u onome zbog cega smo inače tematski tu, nemojte ni da nam odmazete. To vas molim. U proteklim danima, u skoro svim temama postoje postovi koji su napisani samo da bi bili saljivi i koje nose konotaciju narcisoidnosti u smislu kako sam cool''. E obecavam, da ce se forum srediti od pocetka do kraja koliko danas, da ce se sve gluposti , off-ovi pobrisati i da ce ovaj forum opet biti kvalitetan u smislu igre i sadrzaja vezanog za igru. Ko sebe ne pronalazi u tome, ne mora da ode ali ce morati da postuje pravila koja su napisana i da se drzi PDF-a Kafana. U svakom drugom slucaju bice od sada ozbiljnih sankcija i kazni za nepostovanje pravila igre.

Drago mi je da se toliko ljudi aktivno ukljuci u diskusiju kada je korisnik Sloba u pitanju, medjutim da ste bar upola toliko aktivni kada je u pitanju FM, mi bi smo bili do sada svetska FM sila. No, kako nam i narav nalaze, dajte samo hleba i igara i svi srecni. Super. Ali ovde vise ne. Samo da ukazam na problematiku koja se opet zove Sloba. Gde on okom, vi svi skokom. Dakle, ako inspiraciju trazite u dečaku koji piše kako piše, koji radi to sto radi smisljeno ili ne, u to ne ulazim ,ne bi li navukao masu komenatara i stvorio sebi zanimaciju takve vrste, gde vi svi odreagujete bez ikakvog razmisljanja na saki njegv trzaj...onda mi svi kao grupacija i zajednica imamo problem. Podsetiću, ovo je FM forum, ne njuz net i slicno. Vaša konstantna zanimacija sa nadimkom SlobaGrobar je ipak doprineo FM zajednici sa nekim svojim manje ili vise korisnim sadrzajem u editoru, priči i sl. i pored sve prašine kou je digao. Pitanje glasi, ne braneci niciju stranu - gde su ostali?

Ovo pisem svima, ne pojedinacno, ko god se nadje ovde i procita ovo - dobro pogledajte svoje bitisanje na ovom forumu i nadjite svoj cilj. Ako smo svi dosli u situaciju da pominjemo jedni drugima najgore stvari i da udaramo jedni po drugima bez kompromisa ne birajuci reci ni vreme, a vidim ni mesto...onda smo svi do jednog duboko zalutali ovde i ovaj forum vise nema nikakvu svrhu.

Posto ja necu dozvoliti da ono sto sam stvorio bude oskrnavljeno i bude mesto gde se gomilaju gluposti, pozivam sve da sa razumevanjem procitaju ovaj tekst koji sam napisao jos jednom i shvate da je dosao kraj cirkusu koji je nastao. Od mene samog, do ljudi iz tima preko korisnika do nemog posmatraca, niko vise nece biti povlasćen i nevin.

Ova tema ima jasan naslov i stoji u PDF-u imenovanom kao Kancelarija. Ako u Kancelariji smrdi, onda tek ostatak zgrade izgleda katastrofa. Zato Vam obećavam svima da će ovde uvek biti mesta za one koji vole ovu igru, koji doprinose kvalitetu, koji znaju i da se zezaju na svoj i tudj racun podjednako ali po pravilima, a za one koji nece ovo svatiti na pravi nacin, vrata Serbian FM-a ce biti zakljucana za uvek.

Zahvaljujem.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Gle ovako, svakom forumu je oduvek trebao izduvni ventil, koliko vidim anarhija je to bila. Sve i da je hriscanski forum bilo bi svega ovoga, ljudima treba i malo zabave i zezanja, zato je i postojala ona tema.

Sto se mene tice nije ni morala postojat, jer ja tamo i ne pisem.

Lepo treba imati jednu temu u kojoj se pisu svakakve gluposti a u opisu teme staviti ne ulazi ako nisi spreman da ga primis. U ostalim temama zabraniti bilo kakvu vrstu spama.

A sto se tice ovog treniranja strogoce, nemoj se ljutit ali nije nikom do toga, previse je pritisaka u zivotu, a kamoli da nekom treba jos jedan i u ovom virtuelnom. Batalite to, na prethodna dva foruma gde sam bio, isto tako su trenirala strogocu, a znamo kako se to zavrsilo.

Lep pozdrav, nadam se da se neces ljutiti zbog gore napisanog, a i da hoces jbg sta cu onda :)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kada fm bude na visem nivou i kvalitet postova ce biti. Ne znam da li si primetio, ali samo 5-6 igraca igra ovu verziju igre, igra nije igriva, i kako da bude kvalitetnog razgovora? Nikako. To je prva i osnovna stvar, druga stvar je da clanovi koji dolaze(citaj : mladji narstaj), nema nikakvu dozu postovanja i razuma, cast izuzetcima. Toliko je faktora, ali naravno sve je u nama samima. Medjutim, sadrzaj foruma ima mnogo manje fm sadrzaja nego svake prosle godine, jedino sto je vezano za fm na ovom forumu je sfm liga, online kup, klansko takmicenje i po neka prica i revizija u koga vodite. Tako da to hleba i igara lepo zvuci, arhaicna misao, delimicno istinita u ovom pogledu stvari. Ne okrivljujem nikog, tako je kako je, ideja, a ne masa, kvalitet, a ne kvantitet, uvek ce samo tako biti zdravo. Jos nesto, ta tzv diktatura brisanje postova, nema offa, odlicno, sindrom ovog prostora je ostao u srzi iz koje ne moze izaci, nazalost u zitu je dovoljan jedan kukolj. Takodje, sve zasluge za nastale pod navodnicima probleme snosi SI, jer smo postali robovi, jedne gmo koropracije, da je igra u redu i forum bi bio. Ne osudjujem nikog drugog, i uvek cu da stanem u odbranu clana ma kakav on bio. Zivi mi bili, veliki porasli.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

koliko ja volim ovog Tikala :shy: no homo
svaka ti je na mestu :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Anarhija ce se vratiti, ne znam ni sto je zakljucana . Samo je i tamo preterivano sa glupostima ali ok. Slazem se da treba izduvni ventil, zato i postoje off topici. Prolem je sto su ljudi poceli svuda da se ''izduvavaju''. U svakoj temi na svakom mestu na forumu. o ne moze. To nije strogoca. To je zdrav razum. Ako te pitam sta radis, ocekujem da mi odgovoris sta radis, a ne koje pismo se koristi u Egiptu. Znaci, nema to veze sa izduvnim ventilima, nego sa postovanjem pravila. Sta je bilo na drugim forumima ne znam, ono sto sam cuo je da su unisteni spamarenjem na sve strane, a ovde cemo to ugasiti.

Tikal, ja licno nisam primetio nedostatak igre u odnosu na proslu godinu. Mozda su ljudi samo stariji godinu dana pa manje vremena imaju za igru, pa je zato i ne igraju jer mozda ne zele ili nemaju vremena. Ja ne ulazim u to sta se desava u ljudskim glavama ali igrivost igre je mnogo bolja nego prosle godine.I sve to zajedno da je tako bas kao sto ti kazes, ne vidim sta amnestira ljude od pokusaja da igru naprave boljom? Ne mozemo odavde, ok, ajde onda da bar cuvamo ovaj forum i da ga napravimo boljim. Nema opravdanja za anarhiju na celom forumu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”