Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

radi sada. Mada frku sam digao bez razloga, zaboravih da ga viljam mjenja vamo u fantasi.
:zelenko:
Support Velez, It's logical!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Moram ovde da postujem, ali ne želim odgovor od samsona ili salela, već Mande. :)

1) Prvo, forum ću i dalje hvaliti za rad u fm delu, lepo se radi i to je činjenica. :) Imam nalog na drugom forumu (nije ovaj nick) i nije forum vezan za FM gde sam neke stvari ovde jako hvalio, ali ne želim da ovde pišem nick tamo jer je namerno drugi...
2) Rade li globali i modovi svoj posao ovde? Ajde razumem da retko kažnjavate ali ja mislim da je bolje da se bude strog nego mlak. To nije dobro generalno jer su tako mnoge stvari dopuštene...
3) Tražim sada od tebe odgovor jer očito da ni Sampson a ni Salel ne prate forum kako treba ili ne stignu sve pa možda i nije njihova krivica, ali ok. Tu su globali... nema opcije prijavi poruku i oni možda i ne vide sve.... Naime... ja sam sa razlogom prvo prigovorio u temi o klanskom takmičenju za prošli mesec da bi me Garfild izvređao, ok opomena, ali protest je moj bio sa razlogom, ne provokacija. Drugo iz čista mira u mojoj temi je oko priče krenuo da sere i da me zove kvazimondo, ok banovan post, ali ne i član. Treće nastavio je u Anarhiji sa nekim nebuloznim sarkastičnim postovima ali ok... Botox je isto postavio u temi oko klanskog kada sam ga pozdravio posle poraza pesmu koja vređa. Čist ban na bilo kojem drugom forumu.
4) Možda bi bar po disciplinskim merama mogli da se ugledate na Hrvate. Ja se tamo više osećam dobrodošao nego ovde zbog stalnih uvreda iz više razloga:
- Podržavam Đurića (moj problem, NIKO ne sme ništa da mi kaže i da me vređa zbog toga, gde vam je demokratija)
- Svako nešto napiše protiv mene (pola nepismeno, pola jakih preko interneta, daću svakome adresu od škole, tu sam u domu u Bg 24 časa i jedan ako dođe da mi kaže nešto u lice smatraću ga normalnim jer samo kukavica i neko nevaspitan može da vređa preko interneta, ako nije pi*ka i ako je tako hrabar, čekam ga da mi dođe i kaže to u lice)
- Oni kada prođu upola što sam ja mogu da dođu da mi čiste cipele i ljube noge ako im dozvolim, sramota je da pustite da budem meta napada. Hoću sankcije i za mene ok, ali i za njih po zasluzi (oni su realno više od mene zaslužili).
- Pravila definitivno nisu ista za sve. Ima povlašćenih članova (zašto)?

I za kraj, znate kako kažu, ponašanje na internetu potiču iz kuće. Ko mene zna, zna da ja ko je dobar samnom i ja sam sa njim, ali ko me uvredi na neki način bolje mu je da me izbegava, mada opet uvek pomognem bez obzira na sve i svakome. Kada neko prvi vređa (ono što mi je Garfild napisao) to znači da je nevaspitan, bezobrazan i da nepoštuje sagovornika. Bilo gde drugde nebi dobio opomenu, već trajni ban.

Dakle, molim Ortodoksa za odgovor, mada mogu i drugi ako će da mi odgovore na lep i fin način, a ne ironično ili na visokoj nozi samo zato što ima poziciju neku na forumu. :poz:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

SlobaGrobar пише:1) Prvo, forum ću i dalje hvaliti za rad u fm delu, lepo se radi i to je činjenica. :) Imam nalog na drugom forumu (nije ovaj nick) i nije forum vezan za FM gde sam neke stvari ovde jako hvalio, ali ne želim da ovde pišem nick tamo jer je namerno drugi...
U svakom trenutku imaš pravo da budeš na kojem god forumu želiš. Ni ja, niti bilo ko odavde nemamo nikakvih sujetnih misli za bilo kog našeg člana odakle god dolazio, koji god forum hvalio i gde god još išao. Mi se svi apsolutno fokusiramo na naš rad i ovaj sajt i drago nam je da ljudi prepoznaju naš rad i da nas po tome cene. Nema nikakvog odvajanja korisnika bez obzira da li je taj sa nama 1 dan ili milion dana..svejedno. Svi imaju ista prava , počev od korisnika pa do administracije.
SlobaGrobar пише:2) Rade li globali i modovi svoj posao ovde? Ajde razumem da retko kažnjavate ali ja mislim da je bolje da se bude strog nego mlak. To nije dobro generalno jer su tako mnoge stvari dopuštene...
Rade i te kako. Naša politika je da se sve stvari mogu rešiti ''razgovorom'' i mirnijim putem. Pokušavamo da sa svakim korisnikom uspostavimo komunikaciju i da ukažemo na stvari koje krše pravilnik foruma kako se to ne bi ponavljalo. Ako se taj neko ogluši na sve to, onda primenjujemo kazne.
SlobaGrobar пише:3) Tražim sada od tebe odgovor jer očito da ni Sampson a ni Salel ne prate forum kako treba ili ne stignu sve pa možda i nije njihova krivica, ali ok. Tu su globali... nema opcije prijavi poruku i oni možda i ne vide sve.... Naime... ja sam sa razlogom prvo prigovorio u temi o klanskom takmičenju za prošli mesec da bi me Garfild izvređao, ok opomena, ali protest je moj bio sa razlogom, ne provokacija. Drugo iz čista mira u mojoj temi je oko priče krenuo da sere i da me zove kvazimondo, ok banovan post, ali ne i član. Treće nastavio je u Anarhiji sa nekim nebuloznim sarkastičnim postovima ali ok... Botox je isto postavio u temi oko klanskog kada sam ga pozdravio posle poraza pesmu koja vređa. Čist ban na bilo kojem drugom forumu.
Grešiš samo kod stvari koje se tiču aktivnosti i praćenja foruma, pošto pomenuta dva administratora prate više dešavanja na forumu nego ja, iskreno. Ja se više fokusiram na organizaciju i konkretne poslove koji se rade po pitanju sadržaja, a i Petar i Sale su aktivni najviše što mogu.

Što se tiče drugog dela tvog izlaganja, tu se u potpunosti slažem sa tobom. Razgovarao sam već sa timom o tome i bilo je priče da se sačeka tvoja reakcija na Garfildovo postovanje. Nismo znali da li Vaš odnos ima ton zajebancije ili ozbiljnosti. Ukazao sam celom timu da će morati da sankcionišu Garfilda, ukoliko ti zasmeta nadimak i ako bude protumačen kao vredjanje. Za mene to jeste vredjanje i od ovog trenutka , ako se ta praksa nastavi, svi imaju obavezu da ga sankcionišu , a ja ću prvi obećavam, ako još jednom nastavi sa tom vrstom ''proganjanja''.
SlobaGrobar пише:4) Možda bi bar po disciplinskim merama mogli da se ugledate na Hrvate. Ja se tamo više osećam dobrodošao nego ovde zbog stalnih uvreda iz više razloga:
- Podržavam Đurića (moj problem, NIKO ne sme ništa da mi kaže i da me vređa zbog toga, gde vam je demokratija)
- Svako nešto napiše protiv mene (pola nepismeno, pola jakih preko interneta, daću svakome adresu od škole, tu sam u domu u Bg 24 časa i jedan ako dođe da mi kaže nešto u lice smatraću ga normalnim jer samo kukavica i neko nevaspitan može da vređa preko interneta, ako nije pi*ka i ako je tako hrabar, čekam ga da mi dođe i kaže to u lice)
- Oni kada prođu upola što sam ja mogu da dođu da mi čiste cipele i ljube noge ako im dozvolim, sramota je da pustite da budem meta napada. Hoću sankcije i za mene ok, ali i za njih po zasluzi (oni su realno više od mene zaslužili).
- Pravila definitivno nisu ista za sve. Ima povlašćenih članova (zašto)?
Ne želim da pravim idole i da se ugledamo na neke druge, jer sam već objasnio, imamo neku svoju politiku rada sajta koju primenjujemo od početka i koja se pokazala da je dobra i uspešna.

Tebe ljudi dozivljavaju malo neozbiljno jer si ''aktivni forumas'' i svoj karakter sam gradis i svoju licnost u ovom internet svetu. E sad, ja licno mrzim da se sudi ljudima koje ne poznajem ali nemoguce je kontrolisati masu koja vec ima svoje sagradjeno misljenje. Ovde si dobrodosao i zasticen, budi siguran. Demokoratija je ovde izrazena savrseno i svako ima pravo govora i svog misljenja. Ja sam milion puta rekao, na ovaj forum mogu da dodju i šiptar i hrvat i bosanac i da doprinsose ravoju FM zajednice. Ne moze se pricati samo o politici , a u svakoj temi moze se pricati o sveu za sta je predvidjena. E sad sto dolazite u sukob misljenja po pitanu sporta, navijackih strasti i sl... kao sto ti imas svoje, tako i oni imaju svoje ali se ne sme vredjati...to je zakon!

Ostalo sam ti vec sve odgovorio pa se ne bih vracao na to osim da odgovorno tvrdim da nema povlascenih!

Na kraju, ja ti zelim da uzivas ovde sa nama i kao i svim ostalim clanovima, a na svemu sto si napisao licno cu poraditi i zauzeti se da se prijatno osecas .
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala na odgovoru. :)
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

Nego da objasnim ljudima:

Kvazimodo je jedan izuzetan lik iz knjige koju je napisao Viktor Igo. "Zvonar Bogorodicne crkve''. Omiljena knjiga mnogih, a u Rusiji obavezna lektira za osnovnu skolu. Koliko je samo knjiga izuzetna govori i to da je ekranizovana. A glavni junak Kvazimodo je jedan od omiljenih likova. Likova koji su u rangu Petra Pana, Macka Tose, Zvijeri(ljepotica i zvijer) itd. I sad hoces da kazes da se ljutis sto te ja zovem imenom jednog tako velikog knjizevnog lika?

Nisam mislio da ce te to potresti. Svima je poznato da za tebe je kompleks nepoznata rijec.

Ti nemas kompleks od Zvezde.
Ti nemas kompleks nize vrijednosti.
Ti nemas kompleks svog izgleda.
Ti nemas kompleks toga sto si nazalost bolestan.
Ti nemas kopleks zato sto imas problem sa nogom. O cemu zna citava sjeverna hemisvera.
Ti nemas kompleks ni od jedne stvari na ovoj planeti. Ne znam kako te je ovo onda pogodilo.

Ako te to uvrijedilo, ja se stvarno iskreno izvinjavam. Dajem rijec da cu te postovati nista manje nego do sada i da necu posjecivati vise tvoju temu ''LaciJo'' u kojoj ti nepismeni ljudi se obracaju :)

Pozz i Slobodane znamo se, nemoj da kenjas.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I eto vidite sada... njegov post pun ironije, sa ciljem da povredi nekog i isprovocira nevidljivo.

p.s.

Код: Изаберите све

http://www.google.rs/search?q=kvazimodo&hl=sr&sa=X&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=H9BDUPSbMsSOswa87YGwAg&ved=0CB4QsAQ&biw=1600&bih=777
- jel to tebi izgleda ok? Ako je to ok onda ništa,ja sam bolestan i u mozak a ti si potpuno zdrav i da ti odmah daju admina ovde... neću više da se nerviram. :poz: I ja sam lud sa kime se raspravljam...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Garfild пише:Nego da objasnim ljudima:

Kvazimodo je jedan izuzetan lik iz knjige koju je napisao Viktor Igo. "Zvonar Bogorodicne crkve''. Omiljena knjiga mnogih, a u Rusiji obavezna lektira za osnovnu skolu. Koliko je samo knjiga izuzetna govori i to da je ekranizovana. A glavni junak Kvazimodo je jedan od omiljenih likova. Likova koji su u rangu Petra Pana, Macka Tose, Zvijeri(ljepotica i zvijer) itd. I sad hoces da kazes da se ljutis sto te ja zovem imenom jednog tako velikog knjizevnog lika?

Nisam mislio da ce te to potresti. Svima je poznato da za tebe je kompleks nepoznata rijec.

Ti nemas kompleks od Zvezde.
Ti nemas kompleks nize vrijednosti.
Ti nemas kompleks svog izgleda.
Ti nemas kompleks toga sto si nazalost bolestan.
Ti nemas kopleks zato sto imas problem sa nogom. O cemu zna citava sjeverna hemisvera.
Ti nemas kompleks ni od jedne stvari na ovoj planeti. Ne znam kako te je ovo onda pogodilo.

Ako te to uvrijedilo, ja se stvarno iskreno izvinjavam. Dajem rijec da cu te postovati nista manje nego do sada i da necu posjecivati vise tvoju temu ''LaciJo'' u kojoj ti nepismeni ljudi se obracaju :)

Pozz i Slobodane znamo se, nemoj da kenjas.
Dobijeno upozorenje vrednosti 1.

Kako je ovo treće , dobio si zabranu pisanja na forumu u trajanju od 10 dana. Nakon odradjene kazne, očekujem da više nećemo morati da prisustvujemo Vašim duelima. Molio bih za to najsikrenije.

Razlog kazne u prikazu upozorenja :
Konstantno provociranje korisnika, ironično obraćanje i podsticanje na svadju.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

Moj slobodane kleo milovanovicu nije ni tebi lako.
Kao prvo, nisam ti postavio pjesmu nego isjecak iz filma karaula, sto bi u prevodu znacilo da pogledas film, divan jedan filmic.
Kao drugo, da je pjesma dobro bi bilo jer ko peva zlo ne misli.
I kao trece za kraj, ako ces mi ti platit povratnu kartu do Beograda ili vec gdje ces da budes, sa zadovoljstvom cu doci.

I onaj promjenite mu ovaj klan u ultrasima je.
Последње учитавање од botoX дана 03 Сеп 2012, 01:30, учитано 1 пут укупно.
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ajde lepo prestanite sa podjebavanjima i provokacijama, sfm je mirno mesto, nisu nam potrebni takvi ispadi... to vazi za sve
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

E ljudi, moderatori, admini, ja ne mogu da saljem pp, kaze da mi je ukinuto, znam da niko nije to ukinuo namerno, ali cisto da javim da se to sredi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Pise da mozes. Probaj da izbrises inbox i sent items.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

nije do mene, sad sam tebi poslao, a gagiju nece, mozda je njemu pun inboks. Gagi nedostupan za svet. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Odavno sam iskljucio tu opciju. Probaj sad..
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Gagi je selebriti, nemoj da ga smaras :zelenko:
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nisam teo, mislio sam je da mi da pp njegovog pr-a, pa da ga tako kontaktiram. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
joca989
Youth Team Coach
Поруке: 175
Придружен: 18 Дец 2010, 09:37
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од joca989 »

Nije zalba, samo pitanje... :) zasto mi ne pise da sam ovaj gold member, i kad ce da mi pise? :slap:
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Pa kad i ostalima koji su uzemi menadzer ove sezone. Do sada su gold samo ovi od prosle godine samo.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

jel moze ova reklama za pre order da se promeni stoji da vazi do 15. oktobra. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

odradicemo :cheers:
Корисников грб
Gasttozz
First Team Coach
Поруке: 208
Придружен: 31 Дец 2011, 18:11
Место: Who cares?
Status: Није на вези

Порука од Gasttozz »

ko mi je izbrisao potpis iz profila?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”