Forum-Komentari?

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Orthodox »

Tako ćemo i napraviti. Može.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Orthodox »

Sve kategorije, forumi i podforumi su sređeni.

Kreiran je raspored sa lakom navigacijom kroz forum i pregledan za oko. Ukoliko vidite nešto da nije kako treba, molim vas javite. Sređivanje je bio baš zahtevan posao ali je vredelo. Svakog dana će ovo izgledati sve bolje i bolje. Javite utiske.

Inače, da li da omogućim opcije brzih odgovora kao ranije, da ispod poslednjeg posta bude prozor za pisanje odmah ili da ostane ovako da se klikne na odgovori? U brzom odgovoru nema opcija ikonica tj smajlija itd. Kako mislite da je bolje?
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од dark warrior™ »

Ako moze da dam ovaj predlog cim je vec moderniziran izgled da smenimo i smajlije sa ovih koji su meni top sa ovom novom stilu a za velicine imaju mislim 50x50 i 80x80 :warrior:

Слика
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Џони »

brate, iskreno odvratni su
Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од dark warrior™ »

Џони пише: 17 Окт 2018, 09:47 brate, iskreno odvratni su
Dao sam ko ideju jer je to stvar ukusa a ovi sto su sad su prilicno stari pa da se i tu izmeni cim se menjava sve :warrior:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Orthodox »

Imate mogućnost da promenite skin na tamni ukoliko uđete na svoj Korisnički panel koji se nalazi u gornjem desnom uglu u meniju vašeg profila, pa na podešavanje foruma i u medniju ćete videti Stil i 3 teme. Ovo je Flast, prosilver je obična i bezveze, a Hexagon je tamni skin, pa ko voli nek izvoli. :rockon:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Orthodox »

U okviru svake kategorije foruma ubačena opcija da se isti minimizira klikom na minus, tako da možete da sakrijete one delove foruma koje vas u pregledu Početne strane ne zanimaju. Takođe, dodat je status na forumu, pa u pregledu profila možete videti da li je neko online trenutno ili nije. Radimo na thanks dugmetu ili like posta, i na kozmetičkom sredjivanju foruma.

Ima posla. Spakovaćemo sve ovo tip top.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Gagi »

Dobar ovaj tamni skin. Pravo dobar. Još da se metne font sa svetlog skina i da se prebace profili na levu stranu.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од 100Dzointa »

Hall of fame-rima bi se mogla dodeliti neka druga boja posto se na tamnom skinu jedva vide.


Слика

Слика
Pravda za 2D!
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Lucifer »

Daj neki logo Mandicu, da zamenimo ovaj default phpbb. Slazem se da bi mogli emoji da se zamene, suvise su random i razlicitih velicina. Ovi cetvrasti recimo nisu losi (ako su manji nego na slici), evo ispod i link za jos, pa proberite nesto..

Слика

https://www.kevinmuldoon.com/fun-smiley ... icon-sets/
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Orthodox »

Ne znam da li da menjamo ove ikonice. Možemo , a i ne moramo jer su ove koje imamo čini mi se, sasvim prihvatljive. Videću sutra sa ovim čovekom da instalira neki paket pa da vidimo kako će to stojati.

Danas smo sredili neke bitne stvari oko funkcionalnosti. Sutra se nadam da završavamo oko izgleda. Sad ću da pogledam vezano i za tamni skin ovo sa Holfejmerima kako da ispravimo.

Treba dakle okrenuti profile na levu stranu još ako je moguće i dodati neke grafičke sitnice u okviru profila korisnika i ikona foruma i topika. Ubaciti spoiler dugme i ako se setite još nečega zanimljivog, pišite.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Lucifer »

Emoji? Pa sta znam kako hoces, meni licno smeta sto su previse random, nabacane iz raznih pakova i bukvalno svih mogucih oblika i velicina.

Sta da ubacis u profil? Nemoj mnogo da dodajes, bice prenatrpano i nepregledno. Awards ikonice, rank i to bi mogle.


Kazi mu da ti ubaci "Board announcment" da mozes da stavis reklamu za FM19 u gornjem delu foruma

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... uncements/

Ili Simple Admin News

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... ews_admin/

Moze i ovo Live topic update

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... ic_update/

Ova extenzija da se uploaduju slike direktno na imgur deluje zanimljivo, vidi kako ti cenis da l' nam treba, ma da dosta se kace slike, a deluje lagano za koriscenje

https://www.phpbb.com/customise/db/extension/imgur/

Post numbers oznacava postove po brojevima, korisno za topike koji imaju vise strana

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... t_numbers/

Korisno za stikovane teme

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... tty_topic/

Gagi trazio da se sakriju botovi

https://www.phpbb.com/customise/db/extension/hide_bots/
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Džajo5 »

Ili ne vidim ili ubacite da mogu da označim sve postove kao pročitane. Ovako mi non stop svetle teme koje me ne interesuje.

Živi bili.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од dark warrior™ »

Džajo5 пише: 18 Окт 2018, 09:12 Ili ne vidim ili ubacite da mogu da označim sve postove kao pročitane. Ovako mi non stop svetle teme koje me ne interesuje.
Živi bili.
To sam hteo i ja da predlozim jer ta opcija sad nema a potrebna je a neznam ni na obavestenja zasto mi se ne pojavljije kad neko pise na temu koju sam pisao il kad te neko citira :warrior:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Sloba »

Za ovo prvo ni meni nema obaveštenja (mislim da bi bilo mnogo), ali kada me neko citira onda obaveštenja stižu.

Moj predlog je (verovatno ima opcija) da umesto koliko smo se puta zahvalili bude koliko smo zahvalnica dobili (i na domaćem jeziku). Jedino što mora da se edituje u fajlu teme.
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од zonja »

Pohvale za ulozeni trud, odaziv foruma je mnogo brzi i izgled bolji. Slozio bih se sa gore pomenutim predlogom da se doda opcija da se forum oznaci kao procitan. Ja do sada nisam bio aktivan na forumu, trudicu se da se to promeni, i npr licno me najvise zanima fudbal, i sada kada procitam sve iz fudbalskog dela foruma, mene i dalje forum sport obavestava o neprocitanim porukama koje me mozda ne interesuju. Da bih uklonio obavestenje, ja bih morao da otvorim svaki podforum. Neprakticno je.

Nevezano za izgled foruma, ako nije problem, zamolio bi administatore da mi se promeni korisnicko ime u z0nja. Hvala.
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Џони »

Na svetlom skinu, kliknete na ''brzi linkovi'' tu je opcija da se obeleže forumi kao pročitani.
Слика

Na tamnom skinu
Слика
Cvija пише:Pratim igrace,ako kidaju u 29-30godina,zapamtim ih i dovedem dok su mladi,sry ako je nerazumljivo... :cheers:
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од zonja »

Aha, hvala. Ja sam na Hexagon stilu, trazio iz brzog menija i vidim nema, a sa desne strane nisam ni izvalio da pise :slap:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од dark warrior™ »

Meni je beli bas top onaj crni previse tamno al ipak to je stvar ukusa jer tako :warrior:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Forum-Komentari?

Порука од Orthodox »

Promenili smo korisnički profil na levu stranu , mada u korisničkom panelu ko želi može da vrati i na desnu. Sve se može individualno podesiti u korisničkom panelu.

Promenili smo heder baner i pozadinu. Boja holfejmera je sada bolja. Videćemo da skockamo i ove sitne stvari tipa boja slova, kategorija, itd. Videćemo šta još može da se ubaci od stvari sa prethodne strane koju je predložio Lucifer. Hvala što doprinosite.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”