Forum-Komentari?

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja nikog nisam vređao za razliku od njega tako da. Čovek ima 26 godina. To je zabrinjavajuće.

Nema niko pravo nikoga da vređa na taj način. To je dno dna.

A i oko postovanja ću biti još aktivniji sa sportskim vestima kada uhvatim vremena od februara/marta. ;)

Mando hvala, Aco hvala. :cheers:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

zele пише:Lepo sam ti objasnio na skajpu šta imaš na stopalu i šta se desilo mom komšiji. Žao mi je, Dragane.
Neću ostati bez stopala. Kad se oporavim, banuću ti na gajbu.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mladjo, dobio si pivo uz ban od jednog dana da odmoris od ''jebes ovakav forum''. Ako si skinuo neki od dodataka koje je uradio, video bi da rade. Napisao si da su njegovi dodaci bezveze bez da si proverio. Nije li to isto ono sto zameras njemu? Ja sam skinuo CG lige i BIH, znaci da nisam normalan. Karna je izbacio lige takodje, znaci li to da je i on odradio sranje od liga posto su mu trebala dva dana? Imas predrasude, a to nije kul. Nego da ne bude da ja pokusavam da uticem na tebe, mali nisi, svako radi svoj posao.

U svakom slucaju, a ne duzimo mnogo, svako je odgovoran za sebe i svoje postupke. Ni po babu ni po stricevima. Stojim ti na raspolaganju ukoliko resis da se opustis i vidis da gresis. Ako ne, jbga..tu smo da se ganjamo. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gagi пише:Neću ostati bez stopala. Kad se oporavim, banuću ti na gajbu.
Dodji da te upoznam sa komšijom. Pa da merite kome su ga više odsekli. Mislim da na stopalo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Imate li nameru da menjate skriptu foruma?
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Markus_Wolf пише:Imate li nameru da menjate skriptu foruma?
Što bi to radili?
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Pa onako. Svaka promena je dobra :lol:
"I sut u dupe je korak napred"
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

jeste li razmisljali da omogucite pristup preko tapatalka?
Последње учитавање од Papučar дана 09 Дец 2014, 11:41, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Papučar пише:jeste li razmisljali da omogucite pristup preko tapatalka?
Јесмо, тренутно то није могуће на phpbb.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da, ali sve u svoje vreme. I za skripte i za tapatalk. :cheers:

Inače, da i ja se ubijam kad moram na forum s mobilnog a to u zadnje vreme često radim. Češće sam sa telefona nego sa kompjutera ali trenutno tapatalk ne može na ovu skriptu (ja mislim). :)
Последње учитавање од Sloba дана 09 Дец 2014, 19:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sloba пише:Da, ali sve u svoje vreme. I za skripte i za tapatalk. :cheers:

Inače, da i ja se ubijam kad moram na forum s mobilnog a to u zadnje vreme često radim. Češće sam sa telefona nego sa mobilnog ali trenutno tapatalk ne može na ovu skriptu (ja mislim). :)
:fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovo je stvarno provala godine :xD: Ispravio. :D
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

A nemoj sad da ispravljas, ispasce da Tokelara izmislja :noway:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Sloba пише:Da, ali sve u svoje vreme. I za skripte i za tapatalk. :cheers:

Inače, da i ja se ubijam kad moram na forum s mobilnog a to u zadnje vreme često radim. Češće sam sa telefona nego sa mobilnog ali trenutno tapatalk ne može na ovu skriptu (ja mislim). :)
Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa neće ispasti :D Napisao sam da sam se ispravio što znači da je on u pravu. :)
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Јесмо, тренутно то није могуће на phpbb.
Eto vam razloga da zamenite skriptu :zelenko:
"I sut u dupe je korak napred"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koju bi ti ? :D

Ja imam najviše iskustva sa SMF. Radio sam godinama sa tom skriptom. Mada sam radio i na IPB i na VBulletin (bio pomoćnik na nekim PES forumima - dok sam igrao aktivno i na warez sajtu jednom sam pre dok me je to zanimalo radio). Tako da se razumem u sve skripte a možda sam i na blek listi kod Amerikanaca sobzirom da sam pravio krivičan prestup u smislu da podesim tako da mi forum radi na free a da je VBulletin. Ipak, to sme svako samo na svoju odgovornost. :)

VB pruža najviše mogućnosti ali se sve plaća. SMF je besplatan. Iz ugla ekonomičnosti to je pozitivno.

Ali VB najlepše izgleda za oko (po meni).
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Oni najbolji se placaju, xenforo,vbulletin ili ipb. Od besplatnih znam iz iskustva da je mybb najbolji, najlaksi za odrzavanje i ima dosta modova za njega. ja nisam koristio nijedan godinama ali jesam toliko da znam koji sta nudi. U svakom slucaju i phpbb je odlican forum, ali nezgodan za bilo kakvu nadogradnju, pa cak i neku sitnicu ako hoces da dodas mu*a da ti otpadnu dok to namestis.
"I sut u dupe je korak napred"
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

У плану је прелазак на vB, само полако...
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Orthodox пише:Mladjo, dobio si pivo uz ban od jednog dana da odmoris od ''jebes ovakav forum''. Ako si skinuo neki od dodataka koje je uradio, video bi da rade. Napisao si da su njegovi dodaci bezveze bez da si proverio. Nije li to isto ono sto zameras njemu? Ja sam skinuo CG lige i BIH, znaci da nisam normalan. Karna je izbacio lige takodje, znaci li to da je i on odradio sranje od liga posto su mu trebala dva dana? Imas predrasude, a to nije kul. Nego da ne bude da ja pokusavam da uticem na tebe, mali nisi, svako radi svoj posao.

U svakom slucaju, a ne duzimo mnogo, svako je odgovoran za sebe i svoje postupke. Ni po babu ni po stricevima. Stojim ti na raspolaganju ukoliko resis da se opustis i vidis da gresis. Ako ne, jbga..tu smo da se ganjamo. :cheers:
Уф... Хтео бих прво да се извиним Слоби. :cheers:

Зезам се, наравно да ми то не пада на памет. Све што сам рекао и даље стоји. Свака част људима који имају муда да скину његов додатак и да тако играју ху сезона и цимају се да ли ће се нешто у бази појебати. Ено ти зонске лиге коју су радили он и Александар. После прве сезоне већ не ваља ништа, тимови из Ниша играју београдску зону. И немам ја предрасуде, већ Слоба има такву репутацију коју стално потврђује. Откад се регистровао на први форум људи га зајебавају, а томе он сам доприноси. Погледај му нпр. поруку у теми о школи и образовању. И поруке које се на то надовезују. Или кад напише да га је наставница похвалила за добро написан састав? У средњој школи! У 22. години! И онда не можеш очекивати ништа осим напушавања и подјебавања. Да не спомињем његову неозбиљност која се тиче (не)играња менаџера. Има већ две приче које су неактивне, људи су због сличних ствари добијали забране писања.

Што се тиче овог последњег напушавања због чега сам добио упозорење, а касније и бан, ја њега нигде нисам увредио док ми није припретио да припазим шта пишем. Шта, појешће ме мрак, удариће ме штаком кад ме види на улици? :zelenko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”