Forum-Komentari?

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

kako nema yt dugmeta?

Слика


Слика

a spoiler dugme nije uradjeno, ne znam zašto, ali može se napravi ručno. Uzmeš neki okvir yt ili code i zameniš za spoiler, valjda može
Последње учитавање од zele дана 04 Окт 2014, 16:17, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Слика

brate ja ga ne vidim ovde :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

To je zbog crnog skina, on je malo zapostavljen. :(
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Promeni na beli skin. :P
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ima yt kada pises u onom prozorcetu za brz odgovor. kasa odes na preview onda nema.
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

zele пише:To je zbog crnog skina, on je malo zapostavljen. :(
Crni je mnogo lepši i bolji :D Sredite ga :D
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Kako smo jedini sa ovih prostora zadrzali i cak popravili status u mrezi Sport Interactiva, imate mogucnost da pritiskom na crtl + F5 vidite novi logo Star Affiliate SI sajta.

:cheers:
Последње учитавање од Orthodox дана 09 Окт 2014, 18:38, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vrhunski izgled ponovo. Sviđa mi se kako izgleda !
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

da ne napisah da mi se povraća od jednog bota sa foruma, i da ne dobih prvu opomenu, ne bih ni znao da postoji opcija ignore. kako ona radi? kad dodaš ortaka na listu, ne vidiš njegove buduće postove ili sve postove? pošto, ako su svi postovi, onda vam opcija ne radi.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ne mozes moderatora ignorisat.
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

buuuuu... :ass:
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ахахахаха, дочеках да ми полудебилни Слободан да упозорење пред бан. Па јебем ти форум овакав. Зеле, Мандићу, Гаги? Јел могуће да сте ментално заосталог лика и највећег спамера ставили за модератора? И да, хоћу да га зајебавам јер дебили само томе и служе.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Podrška za Mladena.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Čovek doprinosi forumu i radi odlicno svoj posao za koji je zaduzen. Necu dozvoliti ovakav recnik i vredjanje bilo kog clana foruma. Zbog toga sto je covek napisao bravo za neki dodatak koji je uradjen, krenulo je pljuvanje. Konkretan razlog ne postoji sem toga da tebi smeta. I umesto da iskuliras ti jos vise sad ides u nebulozu i nastavljas da ga prozivas bez ikakvog razloga. Sta je to debilno? To sto je uradio dodatke kakve do sada 5 godina nismo imali za editor deo? To sto je doprineo da forum posecuje vise korisnika iz ex YU? To sto kad mu kazem da uradi nesto on uradi jos juce, ne danas? Zbog cega je debil?

Vidi mladjo, mi smo ovde od pocetka svi i ne ocekujem da ce ovakve stvari krenuti od ljudi koji znaju kako ovde stvari funkcionisu. Ovime sto radis,a to kao sto si rekao radis veoma svesno, bodes mene u oko. Coveku sam ja licno rekao da drzi teme zivima, da svaciji rad pohvali u svom delu foruma jer sve sto se radi u ime FMa je dobro nego da se ne radi.

I sad mi kazi sta da uradim sto se ne bi kosilo sa mojim principima na kojima je ovaj forum stasavao? Imas priliku da se izvinis decku zbog napada bez razloga.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Дечко је написао "браво", а да претходно није ни проверио шта је постављено. Да не говорим о томе да је случајно скинуо неки од додатака који људи каче на форум, па проверио функционишу ли уопште. Његова свака порука је "браво", "занимљиво", "прати се" и слично, а појма нема ни шта коментарише. Пар порука изнад ове имаш и Богосјана који се жали да не може да блокира овог спамера.

Видим да је набацао крш неких додатака у едитор теми, али нико нормалан неће скинути неки додатак који је он урадио за једно поподне. Имаш Мрека у тиму, питај га колико је он радио и тестирао српске ниже лиге кад их је правио? А овај избаци и српске, македонске, хрватске лиге и ко зна шта још, а ни децембар није почео.

Довео је форумаше из екс ју. Е јебо ја такве форумаше којима ће Слободан бити разлог доласка овде.

Погледај само његове небулозе у осталим темама у тајм-ауту. Човек је први и једини модератор на свету кога пола форумаша зајебава.

Не разумем чему ова твоја последња реченица.

Let there be ban! :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Moram Mando jer je jače od mene.

Da ti objasnim par stvari vezano za editovanje pošto očito nisi toliko dobar sa tim ali to nije moj problem.

Mrek radi srpske lige ali ga pitaj na koji način radimo i krlenjuška i ja i on. Ne znam da li mrek ali vrujem da radi isto ko nas dvojica. Krle i ja odradimo dosta toga na editorima za fm 14 i fm 13 i posle prebacimo i dorađujemo na najnoviji fm. To se zove umeće. Makedoniju sam radio dve ili tri nedelje. Bosnu sam radio oko par meseci za tvoju informaciju (mislim oko dva meseca).

Ne znam šta tu nije jasno kada ima oko 28k promena u bazi? I ima više od 1k downlauda za tri nedelje.

Crna Gora je laka pa sam je uradio za jedno popodne tj jedan dan ali je i tu bilo više od hiljadu promena.

Kipar, Gibraltar i ostalo je rutina. Meni treba za to minimalno vremena jer dobro radim u editoru.

Takođe, ja jako aktivno pratim Cro-Manager. Poštujem ih i njih i njihov rad i hteo sam ovde da ih pohvalim a ne tamo kod njih. Kontaktiram sa članovima njihove administracije. Ništa čudno.

:poz:
Последње учитавање од Sloba дана 01 Дец 2014, 21:45, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QH3Fx41Jpl4[/youtube]




P.S. Kako sam sabio! Gagi, brate, ispoštuj me vopsom.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Svi smo mi isti, i nemate pravo nikoga da vredjate na takav nacin, to sto radite nema smisla, Sloba kakav je takav je on radi nesto za ovaj forum, svejedno dal se vama svidja ili ne treba da postujete, o tome ko je spamer i sta on pise sam odgovara za njih i ako se kosi sa politikom foruma tu je Gagi, Mandic, Zele da ga opomenu. Tako je mene danas Gagi opomenuo kad sam preterao i bio je upravu, ako vam Sloba toliko smeta, nemojte citati njegove postove i to je to. Stavite se u njegovu ulogu i na njegovo mesto pa vidite kako bi to bilo
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Jebite se bre svi, balans mi crven, nudi mi Džonbuk 1.2m za Onuačua, a vi ovde palamudite kao neke babe. Ili se volite ili ignorišite, nema potrebe za napadanjem i napušavanjem bez razloga. Mlađo, brate, ignoriši ga ako ti smeta, a ti Slobo nemoj da ostavljaš komentare u svakoj mogućoj temi - postoji opcija pivo. Zahvališ se čoveku i to je to. Pustite me u k***c sad, idem da vidim mogu li da dođem do 2 miliona, pa da namažem stopala sa nekim sranjem, ne mogu da hodam od jutros.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Lepo sam ti objasnio na skajpu šta imaš na stopalu i šta se desilo mom komšiji. Žao mi je, Dragane.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”