Forum-Komentari?

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
MilosM
Assistant Manager
Поруке: 600
Придружен: 10 Нов 2010, 01:19
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од MilosM »

Izvinjavam se za dupli post ali od mog sledeceg je proslo vec nedelju dana pa bi bilo bezveze da nadodajem.Bas sam razmisljao da napisem ovde da bi bilo dobro da se stave neke vrste titula(youth team, reserve team) i sad vidim da ste to i uradili.Svaka cast

EDIT: Evo me opet ovog puta nadodajem.Sta mislite o tome da kad se neciji problem resi da admini stave reseno(solved).To bi pomoglo svima.Onima koji hoce da pomognu bi olaksalo jer bi znali koja tema je zavrsena da i ne moraju da otvaraju, a i oni koje traze resenje za nesto bi se lakse orijentisali.To sam video na windows 7 forumu i mislim da bi valjalo i ovde
Последње учитавање од MilosM дана 14 Феб 2011, 00:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Meni je fino na ovom forumu super sve ide bio sam junior admin skinuli su mi titulu jos sam i kaznjen sa jednim bodom najbolji ljudi na forumu po meni

1.samson
2.E!!! (majstor)
3.Orthodox (na trecem mestu samo zbog postenja :xD: )

to bi bilo to na pocetku su me mrzeli sad me svi vole :lol:
forum je super ne bi nista menjao cestitam orthodoxu na uspesnom forumom iako je na pocetku bilo tesko ja,on i bokisha najbolje znamo kad smo krenuli a sad se sirom sveta zna za njega slusajte ovog MilosaM decko stvarno ima dobre savete.Pozdrav od mene Spartak ale ale ale sve do pobede :fanman:
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Корисников грб
Cveletinho
Youth Team Coach
Поруке: 177
Придружен: 02 Нов 2010, 19:01
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Cveletinho »

Mozda je bilo,ali imate li u vidu neko klansko takmicenje jer se sve vise clanova aktivno ukljucuje na forumu,tako da bi mogli da skupimo,bar za pocetak,cetiri tima a kasnije...
Корисников грб
Dyura23
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 11 Нов 2010, 22:58
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Dyura23 »

Pricao sam sa mandom za to klansko takmicenje i bas sam ga fgorsirao da ga ubaci ali reko je da ce da ga ubacimo tamo na prolece kad jos malo ozivi forum cak sam nasao i neka pravila da nam budu osnov za pravljenje kao i za ligu sto sam naso ali manda je vecinu izmenio i napavio mnogo bolje :ole: :fanman: :cheers:
Последње учитавање од Dyura23 дана 14 Феб 2011, 21:33, учитано 1 пут укупно.
Слика
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Imaju sva pravila vec ispisana i sredjena za to.. Samo je pitanje da li postoje ljudi..
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Postoje! :triprsta:
Корисников грб
Dyura23
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 11 Нов 2010, 22:58
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Dyura23 »

ma ima nas ali za malo timova to je problem :waller: :(
Слика
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

ispod 8 klanova..hah..ne vidim poentu.. A za toliko nas nema.. Pa makar bila 4 clana po klanu..
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Polako za klansko...doci ce i to na red.Nije dobro praviti nesto tek da bi se napravilo (i ako ja volim klasnko naravno) pa da to takmicenje stagnira.Dobro je da se odabere pravi trenutak kad ce se sta pojaviti u ponudi i ja zaista vodim racuna da ponuda bude konkretna i prava a ne da bude da pravimo eksperimente.U svakom slucaju zazivece i to...samo lagano :)
Корисников грб
Cveletinho
Youth Team Coach
Поруке: 177
Придружен: 02 Нов 2010, 19:01
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Cveletinho »

Da li bi mogli da napravite temu za neko skupljanje po gradovima?Na primer,posto sam Nislija :ole: ,da se skupimo mi iz Nisa da odigramo jedan real-life fudbal :xD: ?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Otvorite teme ovde slobodno u okviru kancelarije ;) :cheers:
Корисников грб
Convict
First Team Coach
Поруке: 429
Придружен: 29 Нов 2010, 09:21
Место: Montenegro,Serbia
Status: Није на вези

Порука од Convict »

Mozda je malo kasno,s obzirom da je novi FM vec odavno izasao,ali mozda bi dobro bilo da se dozvoli otvaranje ,,oficijelnih tema,, za pojedine klubove.Recimo,neki iskusniji igrac koji je igrao sa nekim timom(za pocetak mozda sa ovim poznatijim,kasnije i sa ostalim) napravi predstavljanje tima(ukratko istorija,finansije,igracki kadar,ocekivanja,predlog formacije koja bi tom timu najvise odgovarala,eventualno nekih pojacanja i sl.).Tako bi se pomoglo igracima koji planiraju da uzmu taj tim,i lakse bi bilo nekome ko trazi neki savjet,a igra s tim klubom,da se snadje na forumu ako postoji tema vezana za taj klub.Valjda je neko shvatio sta je pjesnik htio da kaze :shyguy:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

pa nesto poput toga vec postoji... kriticarski opisi timova, mada se nismo bas orjentisali na najpoznatije nego mozda malo vise za timove sa kojima je poznato da je zanimljivo za igrati i koji predstavljaju velike izazove... :)

Код: Изаберите све

http://www.serbian-fm.net/opisi-timova-teams-review-vf77.htm
a imas i temu u kojoj mozes sam da trazis od kriticara da ti predstave odredjeni klub... :)

Код: Изаберите све

http://www.serbian-fm.net/recenzija-timova-zahtjevi-vt1395.htm#19750
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Convict
First Team Coach
Поруке: 429
Придружен: 29 Нов 2010, 09:21
Место: Montenegro,Serbia
Status: Није на вези

Порука од Convict »

Upravo sam na ovo mislio,nisam vidio da postoji :argh: ,svaka cast,mogao bih ponekad mozda i da pomognem ljudima koji rade ovo ako bude trebalo
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ako mislis da bi mogao da radis ovako nesto, javi se orthodoxu na pp da te ubaci u kriticarski tim, treba nam aktivnih clanova voljnih da rade... :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

tu sam ako si kadar pomoći... :cheers:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

mogli bi ste ubaciti chat neki sa strane mali da je pregledan da bi se lakse dogovarali oko ovih utakmica jer nemaju svi msn/skype
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam predlog. Ne znam kako bi taj board mogao da se nazove ali sam video na jednom stranom forumu. Uglavnom board recimo se nazove Timska diskusija i unutra tema Manchester Sity, Partizan, C. zvezda, Barcelona uglavnom diskusija o vođenju ekipa taktika itd. Ako razumete na šta mislim.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

SlobaGrobar пише:Imam predlog. Ne znam kako bi taj board mogao da se nazove ali sam video na jednom stranom forumu. Uglavnom board recimo se nazove Timska diskusija i unutra tema Manchester Sity, Partizan, C. zvezda, Barcelona uglavnom diskusija o vođenju ekipa taktika itd. Ako razumete na šta mislim.
Nauči se pravopisu.
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Bile su 2 teme na pocetku, jedna je i danas aktivna 'Koga trenutno vodite?' i druga, mislim da je bila 'Kako vam ide?' ili tako nesto gde ste mogli da stavljate SS-ove, da duzite pricu sta vam se desava itd., pa se za 2 meseca tamo napisalo 5 postova ukljucujuci prvi.

Ja sam to spojio u Koga trenutno vodite? pa tamo razvezite pricu koliko ocete o tome :cheers:
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”