Club Social y Deportivo Colo-Colo - Revive the Eternity

Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Club Social y Deportivo Colo-Colo - Revive the Eternity

Порука од Gaja89 »

Club Social y Deportivo Colo-Colo - Revive the Eternity
Слика
Club Social y Deportivo Colo-Colo,Kolo Kolo je najpopularniji klub u Cileu, osvojio je rekordan broj nacionalnih titula i jedini je cilenski tim koji je osvojio Copa Libertadores de America.
Boje dresova su crno bele. Posle smrti osnivaca David Arellano njemu u cast su na grb kluba dodali crnu traku. Njemu u cast je i stadion dobio ime Monumental na taj nacin su zeleli da uspomena o njemu vecno zivi..

Kolo Kolo je osvojio 46 titula 4 u ameterskoj ligi, 39 titula u profesionalnoj ligi i 3 internacionalne titule. Od osvajanja Primere Division of Chile 1933 Kolo Kolo je jedini klub koji je igrao u svakoj sezoni i jedini klub koji do sada nije ispadao iz Primere.
Kolo Kolo se nasao medju top 30 fudbalskih klubova po izboru IFFHS u 2007 godini. 2009 godine je proglasen i za najbolji cileanski klub u XX veku.

Ovaj klub navijači nazivaju El Eterno Campeón (The Eternal Champion) ili Večni šampioni!

Najveci uspeh je ostvario 1991 godine kada je osvojio Copa Libertadores de America i igrau u finalu svetskog prvenstva za klubove gde je bio porazen od Crvene Zvezde.
Слика
Izazov koji postavlja Serbian FM je sledeći:

•Imate pet (5) sezona da sa ovim klubom osvojite tri uzastopne titule prvaka Čilea i Titulu šamiona Copa Libertadores (Kupa Libertadores) kako bi posle 19 godina opet oživeli Večnost!
Bonus Objective: U sklopu izazova imate bonus dve (2) sezone da osvojite Interkontinentalni Kup koji je 1991.god izgubljen!


Colo Colo je tipičan predstavnik Čileanskog fudbala i skoro jedini koji prskosi ostalim timovima u najkvalitetnijem takmičenju Latinske Amerike.Predugih 19 godina se čeka na Šampione Večnosti...i previše!

Ukoliko ste kadri da prihvatite ovaj izazov,očekujemo vas u ovoj temi sa izveštajima,reportažama i komentarima.Ukoliko neko ispuni zadatak koji se očekuje,dovoljnoj e samo da pošalje ''save'' fajl nekom od administratora foruma na uvid,a svi koji učestvuju mogu diskutovati u ovoj temi i isključivo o ovom izazovu.

Nema ograničenja u broju učesnika u izazovu...prvi koji ispuni zadatak poneće titulu na forumu :winner:

OŽIVITE VEČNOST !!!


Vaš Serbian FM™
Последње учитавање од Gaja89 дана 03 Дец 2010, 21:24, учитано 2 пута укупно.
Sh4dow
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 14 Нов 2010, 21:58
Место: BG
Status: Није на вези

Порука од Sh4dow »

Planiram da pocnem ovaj izazov samo mi nije bas najasniji sistem takmicenja u Cileu. Jel bi mogao to neko da mi objasni??? Jel cile ima dva sampiona godisnje???
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ne,ima jedno talmicenje,prvenstvo koje moras da osvojis tri puta uzastopno.Uz to moras da osvojis ligu smpiona amerike (kup libertadores) a bonus ti je prvak sveta u duelu sa pobednikom evropske lige sampiona :cheers:
Sh4dow
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 14 Нов 2010, 21:58
Место: BG
Status: Није на вези

Порука од Sh4dow »

Dobro a kako se gleda ko je sampion? Jel se gleda opening ili closing stage, ili ona ukupna tabela??
Sh4dow
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 14 Нов 2010, 21:58
Место: BG
Status: Није на вези

Порука од Sh4dow »

Ka sto sam i rekao poceo sam da igram sa colom-colom. Na pocetku imaju solidnu ekipu i sto se tice toga nisam nesto puno menjao. Pripremni poeriod je bio katastrofalan, na 5 utakmica imao sam 3 poraza i 2 neresena rezultata uz gol razliku 4:11. Pocetak prvenstva je bio podjednako los, posle 6 kola bio sam na 10om mestu. Ali tad krece prava igra moje ekipe koja na kraju regularnog dela zauzima 2 mesto, samo bod iza svog najveceg rivala.

Слика

U Playoffu Colo-Colo rutinski bez vecih problema stize do titule. U finalu je pobedjena Cobreloa> prvu utakmicu na njihovom stadionu sam dobio 1:0, dok sam ih na nasem stadionu pred 47000 gledalaca demolirao 5:0

Слика

Samo mi nije jasno dal se sada ovo racuna kao titula???
ivankv
Assistant Manager
Поруке: 553
Придружен: 27 Јул 2011, 22:18
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од ivankv »

Ispunio sam ovaj izazov :winner: Samo jos da ispunim bonus i postanem prvak Sveta :winner:
Na kraju sveta da igra Partizan,
On nikad neće ostati sam!
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

pregledan sejv,sve je ok ukljucujuci i bonus,cestitam :cheers:
ivankv
Assistant Manager
Поруке: 553
Придружен: 27 Јул 2011, 22:18
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од ivankv »

HVALA
Na kraju sveta da igra Partizan,
On nikad neće ostati sam!
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM 11”