SG Dynamo Dresden - Saxon Wall

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

SG Dynamo Dresden - Saxon Wall

Порука од Orthodox »

SG Dynamo Dresden - Saxon Wall
Слика

SG Dynamo Dresden
,FK Dinamo Drezden je nemački fudbalski klub, sa sedištem u Drezdenu,teritorija Saksonija. Klub je osnovan 1950, kao klub sa Istoka Nemačke koji je povezivan sa klubom tadašnje Drezdenske Policije.Vrlo brzo je postao jedan od najpopularnijih i najuspešnijih klubova u Istočnoj Nemačkoj sa osvojenih osam titula prvaka Istočne Nemačke.
Nakon pada Berlinskog zida i ponovnog ujedinjenja Nemačke Dinamo je igrao četiri sezone u vrhu Bundeslige (1991-95),a nakon toga usledile su velike turbulencije i osciliranja od prve do četvrte lige Nemačke.Do trenutka pada Berlinskog zida Dinamo je bio jedan od najboljih klubova Nemačke i Evrope sa istaknutim fudbalskim majstorima u svojim redovima kakvi su Ulf Kirsten, Matthias Sammer. U leto 1990, Dinamo Drezden je izgubio ova dva igrača koji su potražili bolje uslove na zapadz u Štutgartu i Bajer Leverkuzenu.Vezano za taj trenutak...Saksonci kreću u ponor.

Danas je Dinamo član 3.Nemačke lige!
Слика
Izazov koji postavlja Serbian FM je sledeći:

•Imate šest (6) sezona da sa ovim klubom osvojite Titulu prvaka Nemačke i vratite ugled u Saksonsku oblast,istočno nemački fudbal i napravite Brend kakav je nekad bio Dinamo iz Drezdena.
Bonus Objective: U sklopu izazova imate bonus dve (2) sezone da ovog starog Nemačkog giganta popnete na krov Evrope!


Nemačka danas skoro i da ne prepoznaje svog nekadašnjeg šampiona.Na pitanje vezano za Dinamo mnogi će odmahnuti rukom aludirajući na ''izgubljeno vreme''.Ovaj klub je jedan od retkih koji je zadžao svoje izvorno komunističko ime...Dinamo.Možete li vođeni snagom nekadašnjih Saxonskih ratnika stvoriti neprobojan zid o koji će se obiti svi koji pokušaju da ga sruše?

Ukoliko ste kadri da prihvatite ovaj izazov,očekujemo vas u ovoj temi sa izveštajima,reportažama i komentarima.Ukoliko neko ispuni zadatak koji se očekuje,dovoljnoj e samo da pošalje ''save'' fajl nekom od administratora foruma na uvid,a svi koji učestvuju mogu diskutovati u ovoj temi i isključivo o ovom izazovu.

Nema ograničenja u broju učesnika u izazovu...prvi koji ispuni zadatak poneće titulu na forumu :winner:

NAPRAVITE NAJAČI SAXONSKI ZID !!!


Vaš Serbian FM™
Последње учитавање од Orthodox дана 28 Дец 2010, 21:54, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

ja zapocinjem ovaj izazov volim nemce da igram tako da verujem da ce biti zanimljivo :) a za ovaj bonus ne verujem...al probacu..
Корисников грб
FilipBg
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 26 Окт 2010, 22:02
Место: Bg
Status: Није на вези

Порука од FilipBg »

Evo ja krenuo ovo...Posto u svakom FMu igram sa nekim nemcima, ovo mi izgledalo zanimljivo...
Smorio me malo Bilbao, ovo bi trebalo da je malo lakse jer u nemackoj nema jakih timova kao sto su Real i Barca pa tako i u stvarnosti ima dosta iznenadjenja(hofenhajm prosle sezone, sada majnc) :zelenko: Ali za LS malo teze....

Elem, evo utici posle prve sezone:
Proveo sam dosta vremena trazeci dobre free igrace, a posto sam imao solidan wage budget doveo sam nekoliko dobrih. Cak sam i malo preeterao pa sam i dodatno zakomplikovao situaciju jer sam pola tia nudio na prodaju, a oni koji su ostali mi kvarili atmosferu pa sam morao da ih nateram na mutal termination :zelenko: Zbog toga sam na pocetku zaredjao lose rezultate i otiso u minus...


DA ne bi vise pisao, evo slike:

Transferi, mozda nadjete nesto zanimljivo za sebe, ima dosta toga sto valja:

Код: Изаберите све

http://img151.imageshack.us/i/fm2010122322165998.png/
Stoperi, sta reci za njih...

Код: Изаберите све

http://img820.imageshack.us/i/fm2010122420115184.png

[code]http://img151.imageshack.us/img151/8168/fm2010122322165998.png
[/code]

Tim koji je preziveo do kraja sezone...

Код: Изаберите све

http://img710.imageshack.us/img710/4247/fm2010122322175009.png
Tabela, titulu sam uzeo par kola pred kraj u direktnom duelu :ole:

Код: Изаберите све

http://img525.imageshack.us/img525/9574/fm2010122322175615.png
[code]http://img189.imageshack.us/img189/3747/fm2010122322180383.png
[/code]

Finansije, i dalje ocajne...Zbog klauzula u ugovorima necu moci da iz drzavam plate i sredi rasprodaja najboljih igraca, pa sve ispocetka :argh:

Код: Изаберите све

http://img709.imageshack.us/img709/8844/fm2010122322300261.png
Последње учитавање од FilipBg дана 26 Дец 2010, 13:31, учитано 7 пута укупно.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

sredi ove slike da vidim sta si radio..
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
FilipBg
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 26 Окт 2010, 22:02
Место: Bg
Status: Није на вези

Порука од FilipBg »

jebe me imageshack, samo ovako sam uspeo :zelenko:
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Na imageshacku samo kopiraj direkt link,stavi ga u img tagove i radice
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

po meni ovo je najtezi izazov od svih ja sam probao poceo ali nije islo jako tesko posto su finansije ocajne...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ima i lakših i težih izazova,naravno da je ovo i po meni jedan od najtežih...u pravu si.Uz Hibernian i Atletiko Bilbao,mada i Santos je tezak zbog ocuvanja igrača ali u tome je i draž igre :cheers:
andrijagajic
Assistant Manager
Поруке: 501
Придружен: 04 Нов 2010, 21:23
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од andrijagajic »

Ma Hibernian je ubedljivo najtezi, jer ne postoje dva dobra igraca iz Irske, a da nadjes dobre Irce koji hoce da predju kod tebe je nemoguce...
vule82
First Team Coach
Поруке: 296
Придружен: 24 Окт 2010, 21:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од vule82 »

Da nisu toliko ocajne finansije, da nisam promenio dve uprave ( ni jedna ne donese pare ) mozda bi i bilo bolje da jesu oca im J***m :) Treca sezona kraj, mali izvestaj :)

Game Status
Слика

Tabela
Слика

Cup
Слика

Profil/History/Biography
Слика

Vazno je da smo u Evropi i da smo osvojili prvi veci trofej, nadam se u novoj sezoni par komada vise jer su sada i parice tu :winner: :fanman:
Корисников грб
hasisar
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 06 Феб 2011, 10:23
Место: Quito Ecuador
Status: Није на вези

Порука од hasisar »

Nemam bas puno vremena za izvestaje i slike :) igram petu sezonu i na polusezoni sam drugi :)

Evo slike tima i tabele. Ukoliko nekoga zanima jos neka slika neka se izjasni :).

Finansije sam stabilizovao ulaskom u prvu ligu, prioritet su mi bili free igraci. Mislim da cu tek na kraju ove sezone moci da kupim nesto vrhunsko :)

Слика

Слика
Последње учитавање од hasisar дана 24 Феб 2011, 22:05, учитано 5 пута укупно.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Mislim da bi trebalo da se ubuduce istaknu neka osnovna pravila izazova, za ovaj je vec kasno jer su neki poceli :

Od pocetne reputacije managera,drzavljanstva,baze podataka (da svi igramo isto sa orginalnim pechevima),sakriveni atributi igraca,skrinovi iz igre posle svake odigrane sezone i tako ..

Ja sam skoro poceo i okacicu slike kad zavrsim sezonu ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Jel igra neko ovo ? :D Ja poceo ali na pocetku su finansije strasne :| :slap:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

...

Порука од westlife92 »

evo ja cu ovo da probam odigracu dve sezone pa cu videti ima li sanse neke...:)

EDIT:ovo je haos :)
Последње учитавање од westlife92 дана 05 Сеп 2011, 22:58, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM 11”