Queens Park Rangers F.C - The Super-Hoops

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Queens Park Rangers F.C - The Super-Hoops

Порука од salel »

Queens Park Rangers F.C - The Super-Hoops

Слика
QPR je engleski fudbalski klub smesten u zapadnom Londonu koji je osnovan 1882.godine ali tek 1889.dobija status profesionalnog kluba.I pored dugog postojanja i bogate istorije ovaj klub za sada nije imao zapazenijih uspeha.Jedina veca titula kojom mogu da se pohvale jeste Liga kup 1967.Klub je kupljen od strane multimilionera i vlasnika Formule1 Bernie Ecclestona i Flavio Briatorea 2007.godine za 14M funti i od tada ambicije kluba su mnogo porasle.Medjutim oni delove sbojih deonica prodaju tajkunu Lakshmi Mittalu i QPR Holding tako da oni svi zajedno vode klub dok je vecinski vlasnik QPR Holding.

Danas QPR je clan Championshipa.

Izazov koji Serbian FM postavlja je sledeci:

-Da sa ovim timom osvojite EPL u roku od 5 sezona i da konacno ovaj klub postigne neki veci uspeh u svojoj dugoj istoriji.
-Imate i bonus 2 sezone za Ligu Sampiona.
-Uslov koji postavljamo je da se mogu kupovati samo igraci koji igraju u engleskim ligama u trenutku kada zelite da dovedete igraca.

Da li ste sposobni da osvojite titulu pored brojnih giganata u engleskom fudbalu i da titulu odnesete u London?

Ukoliko ste kadri da prihvatite ovaj izazov,očekujemo vas u ovoj temi sa izveštajima,reportažama i komentarima.Ukoliko neko ispuni zadatak koji se očekuje,dovoljnoj e samo da pošalje ''save'' fajl nekom od administratora foruma na uvid,a svi koji učestvuju mogu diskutovati u ovoj temi i isključivo o ovom izazovu.

Nema ograničenja u broju učesnika u izazovu...prvi koji ispuni zadatak poneće titulu na forumu :winner:

POSTANITE IKONA OVOG STAROG KLUBA KAO PRVI MENADZER KOJI CE DONETI TITULU U OVAJ LONDONSKI KLUB


Vaš Serbian FM™
Последње учитавање од salel дана 18 Апр 2011, 17:13, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

ZNACI PRODJEM POLA PRVE SEZONE I IZADJE MI GLUPI CRASH DUMP :censored:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

i izbaci?
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

da izbaci me iz mrtve igre...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

rooling auto sejv...nsta drugo jbga :slap:
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

obozavam ovaj tim sad sam na pola sezone i trenutno sam prvi nisam znao za ovu ovde akciju...extra

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Grome, samo vidi da nisi prekrsio uslov oko kupovine igraca. I pozuri jer ako se vule82 dohvati ovoga on ce uzeti. Covek koji god izazov uzme - to i osvoji
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

a doveo sam golmana iz nekih arapskih emirata za 1M i jednog na free matorog DC ovo ostalo je sve standard jer nema ni para koliko para toliko muzike..tako da sam prekrisio uslov i da jednog hrvata sam doveo Livaju malog klinca
Последње учитавање од Grom дана 07 Јун 2011, 12:52, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

mozes na free dovesti igraca ali su te ovi arapi i hrvat zeznuli :/
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

a jbg da sam na bas na pocetku krenuo bi novi save ovako sad igram 32 utakmicu a imam 30 pobeda i dve nereseno ubedljivo prvi opsaaa

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Trenutno vodim QPR to je znaci moj save nije test pa da idem na holiday evo rezultati samo Tabela 2010 kako sam zavrsio pa pogledajte date golove,primljene,bodove,pobede sve...
Слика

Pa kad sam usao u Premier ligu dobio sam oko 35M za transfer pa sam doveo Milijasa ML,Diego CM AMC,Valvidia MR ,Yaya Sanogo ST,Onuoha Man City,Bassong iz Totenhema,i...pa sam ih razvalio sve u prvih 10 utakmica i dobio jos 30M za transfer tako da znate QPR se otvara za pare ali meni ne treba vise niko jer sad imam jak tim i vidite rezultate 2011 pocetak lige Ubijam ih
Utakmice rezultati
Слика
Trenutna Tabela posle desetak utakmica
Слика
A kad je bio pocetak sezone nisam verovato da ce to ovako ici sto se kaze razorno pa asm rekao Vlasniku kluba da cu da opstenem u ligi a da sam znao rekao bi Top Half Finish i dobio jos vise para za transfere

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

-Uslov koji postavljamo je da se mogu kupovati samo igraci koji igraju u engleskim ligama u trenutku kada zelite da dovedete igraca.


jel se moze dovesti i igrac odakle gdje samo da ima englesko drzavljanstvo ili mora samo englez iz lige mogu li stranci ako igraju u engleskoj ligi nrp.tevez,fabregas,given :cheers:
Последње учитавање од DS_RS дана 20 Јун 2011, 09:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

ne znam sta ti nije jasno u ovoj recenici! Moze i vanzemaljac samo da igra u engleskoj ligi
Корисников грб
Taske97
Manager
Поруке: 1028
Придружен: 28 Феб 2011, 17:51
Место: Параћин
Status: Није на вези

Порука од Taske97 »

Valdivia ne igra u engleskoj ligi valjda ? :$
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Taske97 пише:Valdivia ne igra u engleskoj ligi valjda ? :$
kakav te valdivia spopao :wtf:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

pa gledaj taske znaci mozes ti dovesti i mesija i ronalda i snejdera samo je vazno da je u trenutku tvoje kupovine on igrao za klub iz neke engleske lige..
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

za pare se moze samo iz eng. kupovati a na free mozete odakle hocete... :winner:
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

jel rijesio ko ovo ?
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Nije niko, resavaj!
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

jos jedno glupo pitanje, posto vidim moze se dovoditi fee igraci, jel ima neki limit sa dovodjenjem tih igraca ? :$
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM 11”