Unemploy challenge!

Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Unemploy challenge!

Порука од Gaja89 »

Kao sto i sami vidite, ovaj izazov zapocinjemo sa pozicije nezaposlenog menadzera. Cilj ovog izazova jeste osvajanje duple krune sa nekim od ova tri kluba: Slavia Prague, Legia, Slovan Bratislava.
Слика

Slavija Prag (SK Slavia Praha) je češki profesionalni fudbalski klub. Takmiči se u Prvoj češkoj ligi. Osnovan je 1892. Od samog početka najveći rival Slaviji je bila Sparta iz Praga i ovo rivalstvo je najčuvenije u češkom fudbalu. Slavija je osvojila 14 prvenstava svoje zemlje, 7 kupova, jedan Mitropa kup 1938. Najveći uspeh u Evropi poslednjih nekoliko godina je takmičenje u polu-finalu UEFA kupa u sezoni 1995-1996. Prvi put su se plasirali u Ligu šampiona 2007. godine.

Слика

FK Legija
je poljski fudbalski klub iz Varšave. Osnovan je 1916. tokom vojnih operacija u Prvom svetskom ratu, na Istočnom frontu. Osvojili su 8 šampionata i 13 kupova i jedan su od najboljih timova Poljske. Izbačeni su iz Intertoto kupa 2007., zbog divljanja navijača protiv FK Vetre iz Litvanije.


Слика
FK Slovan Bratislava (svk. ŠK Slovan Bratislava) je slovački fudbalski klub iz Bratislave. Osnovan je 1919. godine.

Slovan je jedan od najuspešnijih i najpopularnijih slovačkih fudbalskih klubova. Osnovan je 1919. godine pod imenom 1. ČsŠK Bratislava (1. ČsŠK Bratislava). Najveći uspeh kluba, uz pet naslova prvaka Korgonj lige od Slovačke nezavisnosti, je osvajanje Kupa pobednika kupova 1969. Svoje domaće utakmice igraju na stadionu Teheljno polje, a zbog boje dresova nadimak im jeBelasi(nebesko plavi).


Znaci kao nezaposlen menadzer prvi cilj vam je da nadjete sebi klub u kome cete zapoceti svoju Odiseju.. Preduslov da bi se doslo u neka od ova tri kluba su svakako dobri rezultati kao i to da neki od ova tri pomenuta kluba ostane bez menadzera..


Uslovi za igranje
:

Nophodno je ukljuciti tri lige: Poljsku, Cesku i Slovacku kako prvu tako i drugu ligu!
Past expiriance: semi-professional footballer
Rok za ostvarenje ovog cilja je do kraja sezone 2018/19!


Srecno svim ucesnicima. :winner:
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

dobar izazov ali ce ovde trebati mnogo srece da neki od ova 3 kluba zabrlja i da hoce bas tebe :D
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

ja cenim da do slovana moze da se dodje, ko zna mozda se nekome posreci da dodje i do legije ili slavije :) zavisi to od mnogih faktora, al ja mislim da nije nerealno :)
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

krenuo sam ja da igram ovaj izazov pa cu videti dokle cu stici, preuzeo sam tim iz druge ceske koji se zove znojimo :) bice uspeh ako ne ispadnem i dobijem otakz u prvoj :D
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

posle katastrofalnog pocetka u drugoj ceskoj posle samo jedne pobede i 9 poraza u prvih 10 utakmica podneo sam neopozivu ostavku, i presao u poljski drugoligaski tim Sandjeca... koji je kud i kamo u boljoj poziciji od mog prethodnog tima, i mnogo bolji sto se tice igracke strukture, posto su u mom proslom timu okosnicu cinili igraci od 14/15 god :xD:
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

hahahah...samo napred :winner:
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

ma idem lagano samo da se dokopam prve lige kao menedzer nije bitno sa kojim timom :) posle cu ozbiljnije malo da prionem :)
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Корисников грб
kimi
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 14 Нов 2010, 15:09
Место: Srbobran
Status: Није на вези

Порука од kimi »

Krecem srecno mi bilo :) :xD:
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

Bogami trebace ti sreca :D :cheers:
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

gajo vidis da sam ipak bio upravu vise srece nego pameti ^^
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

mnogooo srece al ja sam se polako stabilizovao u drugoj poljskoj na sredini sam tebele ne mogu niti gore niti dole :) al nije lose :) ocekujem lagan napredak ize sezone u sezonu :) ono cemu se ja nadam da cu moci da iz druge poljske ili ceske dospem do prve slovacke jer je to najrealnije ona je najslabija :)
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
margor27
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 10 Јан 2011, 15:09
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од margor27 »

Kao i Gaja, krenuo sam sa Ceskim drugoligasem Znojmo, ali sam ipak bio u kudikamo boljoj poziciji. Posle 14 odigranih kola, bilans je bio 5 pobeda, 7 poraza i 2 neresena rezultata. Ipak mi se ukazala prilika da predjem u Poljsku drugu ligu, preuzevsi Sandecia, koju sam ipak spasio ispadanja iz druge lige zavrsivsi na pristojnom (ali za njih neocekivanom) 9 mestu.
Nova sezona je donela i bolje rezultate i posle 14 odigranih kola, nalazim se na pristojnom 7 mestu, iako smo upali u malu rezultatsku krizu sa nekim nepredvidjenim porazima.
Videcemo sta ce do kraja sezone 2011/12. biti.
Корисников грб
Gaja89
Assistant Manager
Поруке: 720
Придружен: 25 Окт 2010, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Gaja89 »

ja nikako nemam vremena da nastavim ovaj sejv.. Al koliko vidim tebi ide mnogo bolje nego meni. Svaka cast :ole:
U LETONIJU SADA KRECE, GRUPA VERNIH DELIJA, I TAMO DALEKO AKO BOG DA SRECE SLAVICE SE POBEDA :D
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

I ja počinjem pošto sam video da me je Vule preduhitrio :slap: sa Millwall-om pa sam izbrisao a baš sam se zaleteo sve pobede u drugoj sezoni...
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Pa mоžeš ti svejedno da igraš milvol nije ograničen broj ljudi koji mogu da završe izazov :cheers:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

E pa ja ga već izbrisao :slap: , nema veze igraću ovo nisam bio siguran da li se dobijaju Hall of Fame bodovi i titula da se malo hvalisam :xD: , a ovo mi deluje i zanimljivije :gunman:
Корисников грб
E!!!
Manager
Поруке: 2244
Придружен: 25 Окт 2010, 11:14
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од E!!! »

Dobijaju se bodovi,titula ne :cheers:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ok hvala, sad bar znam :cheers:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Krenuo sam sa Vlasimom(druga liga Češke) i odmaha ušao kao drugi u prvu ligu izabran sam za trenera sezone jer su predviđali 11 mesto :argh: Nisam imao sreće mogao sam da odem u Spartak iz Trnave al dobro nadam se da ću ostati u ligi i posle preći u neki veći klub.
P.S. Samo da napomenem da ko uplati na kladži 1 evro da ću ja osvojiti titulu dobija 2001,nešto evra :xD:
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Evo i ja se prikljucujem ako je moguce krecem danas samo ako mi mozete reci kakva su pravila :D jel ukljucim samo lige stavim ono past experience i krecem
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM 11”