Unemploy challenge!

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

jbt ala ti volis da spamujes... imas fino sve objasnjeno u pravilima izazova, a znam da bar tebi to ne treba objasnjavat, citaj malo sta pise a ne samo spam... :nasty:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ja sam presao u drugoj sezoni u Poloniu iz Varšave kojoj su na po četku predviđali 4 mesto što znači da sam već među najboljim timovima :fanman: :rugalica:
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

markohn22 пише:jbt ala ti volis da spamujes... imas fino sve objasnjeno u pravilima izazova, a znam da bar tebi to ne treba objasnjavat, citaj malo sta pise a ne samo spam... :nasty:
pa ja da se prijavim da igram a ne SPAM majstore ti obrisi post ako mislis da je meni stalo do postova ja cisto da kazem da krecem da igram to valjda nije spam i nije zabranjeno i pitam za pravila za svaki slucaj ako imas neki problem :boxer:

EDIT: jel ima neko pravilo kod sacuvavanja igre da znam kolko je puto dozvoljeno itd posto nema u pravilima da znam
Последње учитавање од Goran дана 14 Феб 2011, 17:41, учитано 1 пут укупно.
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ok, nemoj odma da me bijes, samo kazem da pravila sva pisu tamo gdje treba da pis :rugalica:
nije ogranicen broj sejvova ali onaj ko ima manje sejvova dobija titulu...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

E ovako krenuo sam sve po pravilima dobio ponudu od Vlasima odmah preuzeo ekipu. Na pocetku sam bio razocaran i malo je falilo da odustanem ali drzalo me je to da mogu da osvojim.Sa malim budzetom nista nisam mogao pa sam trazio igrace u Juznoj Africi tamo sam nudio za Mphelu i malo je falilo da ga dovedem ali onda se ukljucio AZ Alkmar u trku i prekinuo mi pregovore ali sam uspeo da dovedem mnogo dobrih igraca iz Juzne Afrike i to za male pare nekih tricavih 20.000.Bukvalno sam svakog igraca tako nesto dovodio.Onda moja prva utakmica prijateljska vodio sam 2-0 i rekao sam sebi nije ovo toliko losa ekipa bice nesto na kraju je bilo 3-3 malo sam se razocarao ali sam nastavio dalje belezio sam na pocetku sezone lose rezultate gubio sam i igrao nereseno i onda negde od 6 kola krenulo me je pojacao sam ekipu i krenuo sam da igram fudbal.Mediji su mi predvidjali 11 mesto naravno da sam mislio da mogu vise i dokazao sam zavrsio sam 1 na tabeli i to bilo je uzbudljivo do samog kraja zadnja utakmica odlucila je prvog na tabeli igrao sam protiv ekipe Zlin pobedio sam ih 3-1 bio sam srecan klub me obozava odmah su trazili produzenje ugovora sto sam prihvatio. Doveo sam neka znacajna pojacanja kasnije cu napisati koja da ne ulazim sada u menadzer bilo je i nekih koji su prihvatili ali je uprava kluba upravo prekidala pregovore.Bio sam u dugovima ali sam se iscupao pocetak druge sezone dobio sam budzet negde oko 500.000 to je bilo sasvim dosta za moje ciljeve za sada sam krenuo dosao sam do drugog kola prvu utakmicu na debiju u prvoj ligi sam izgubio 1-0 naravno nisam bio razocaran ima jos dosta da se igra.Druga utakmica nesto bolja moja utakmica ali ipak nedovoljno dobro zavrsila se 2-2 iako sam vodio sve do 90 minuta i tad sam primio gol ali nema veze nastavljam moj pohod ka vrhu nadam se da cu zavrsiti na nekom skromnom 5 mestu zaboravio sam da napomenem Slovan Bratislava je ostala bez menadzera ali nisu me hteli tada je jos bila prva sezona ali ja nastavljam i nadam se uspesima.Kad zavrsim sezonu obavesticu vas kako je proteklo inace pobegao sam Zlinu 1 bod u prvoj sezoni i osvojio titulu u kupu sam rano eliminisan.

EDIT:
E ovako od igraca sam doveo sledece:
Michal Ordos
Marek Jarolim
Andrej Pecnik
Happy Jele
Jan Svatek
Gareth Ncaca
Adauto
Abdoulaye Soulama
Cristiano
Karel Kratochvil

Pozdrav od Gorana
Последње учитавање од Goran дана 17 Феб 2011, 00:43, учитано 1 пут укупно.
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Gorane izgleda da će biti mrtva trka između mene i tebe :fanman: (ako se ne umeša vule :slap: ).Ja sam trenutno počeo 3 sezonu prvu sa Vlasimom takođe prošao u prvu ligu u 2 sezoni je bilo vraški teško ali sam srećom prešao u Poloniu iz Varšave jedan od najboljih njihovih klubova. U ovoj sezoni očekujem titulu pa da pređem u neki od ova 3 tima.
P.S. Jedino je Legia konstantna i bez promene menadžera dok je Slovan promenio 2-3...
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Bogami tesko je sad kad sam usao u prvu ligu trudim se maksimalno dovodim pojacanja mogu ti reci da je bas tesko moracu da menjam taktiku uzmi nekog od ovih igraca i dovedi iznad sto sam naveo prvog ti preporucujem mnogo je dobar napadac jos je slobodan igrac 28 godina.

EDIT: Super mi ide bubi za sada sam 8 na tabeli sa 15bodova ima jos puno da se igra.Upravo sam pobedio Slaviju Prag 4-0 unistio sam ih nacisto nadam se da ce otpustiti menadzera da ja mogu preuzeti videcemo sta ce se sve izdesavati

EDIT2: Iznervirao sam se i dao otkaz poceo sam da belezim lose rezultate gubio sam po 5-0 i podneo sam neopozivu ostavku
Последње учитавање од Goran дана 17 Феб 2011, 21:26, учитано 2 пута укупно.
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

26.03.2014. Vest dana

Talentovani menadžer Stefan Milutinović napustio je Poloniu i prešao u jedan od najjačih klubova iz ovog dela evrope - Spartu iz Praga! Podsetimo pre toga je jednu ipo sezonu vodio Vlasim sa kojim je ušao u 1 ligu Češke a onda prešao u jedan od najboljih klubova Poljske - Poloniu iz Waršave sa kojom je prošle sezone osvojio titulu. Sparta je trenutno na 5 mestu sa 7 bodova zaostatka za vodećim timom lige.
Корисников грб
Goran
Manager
Поруке: 1370
Придружен: 24 Окт 2010, 14:44
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Goran »

Ja nikako da nastavim ali videcemo susticicu te valjda bubi :D
„This guy ain't no mother-****ing MC. I know everything he's got to say against me.“
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ma i ja nekako polako igram još sam upao u kritičare tako da imaš šanse... :zelenko:
vule82
First Team Coach
Поруке: 296
Придружен: 24 Окт 2010, 21:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од vule82 »

Samo da vas pozdravim drugari :rugalica: :winner:

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

:slap: :argh: :cutoff: :headhurt: :omg: :tasmanian:
Pa ljudi moji, kako za tako malo vremena završiš :wtf: Kolko tebi treba za sezonu kad završiš 5 za vikend :argh:
Od sada ako se i usudim neki da rešavam, rešavam u tajnosti :rugalica: Prvo Millwall sada ovo...
Aj ćao :cutoff:
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Bedak :gunman:
vule82
First Team Coach
Поруке: 296
Придружен: 24 Окт 2010, 21:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од vule82 »

Ma ovo sam poceo ne znam ni ja kada, nemoj da se ljutis, morao sam da ga zavrsim jer je interesantan, a i ono sto si gore napisao, ako se umesam... e pa umesao sam se :lol: :rugalica:
vule82
First Team Coach
Поруке: 296
Придружен: 24 Окт 2010, 21:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од vule82 »

Evo malo slikica :)

Prvo sam kao i vecina koja je pocela ovo igrati bio u Znojmu
Tabela
Слика

Game Status
Слика

Profil
Слика

Слика


Izdrzao sam par tekmi u prvoj ligi i dao otkaz posle par poraza, da ne bi pokvario reputaciju, cekao mesec,dva i usledio je poziv Teplica, prva sezona solidna, druga za pamcenje :)

Tabela
Слика

Cup
Слика

Game Status
Слика

Profil
Слика

Слика

I onda posle sjajne dve sezone u Teplicama, mukice iz Slavije nisu mogle da prate ritam pa su poceli da gube sve zivo i docekah ja smenu trenera, odma dam otkaz, ponudim svoje usluge i eto mene preko noci u Pragu, titula zbog velikog zaostatka za Teplicama i Spartom nije mogla doci prve sezone na klupi, ali vec sledece jeste dupla kruna :)

Tabela
Слика

Cup
Слика

Game Status
Слика

Profil
Слика

Слика

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ma ne ljutim se, svaka tebi čast :fanman: , nego mi nije jasno kako ovako brzo završavaš a igraš samo vikendom :slap:

Ja ću nešto kasnije da završim ovo zbog bodova jer sada imam dosta posla kao kritičar :cheers:
vule82
First Team Coach
Поруке: 296
Придружен: 24 Окт 2010, 21:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од vule82 »

Jel ga pregleda Orthodoxe ? :nasty:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja ne znam kako ti uspevaš ovo ovako da odradjujes i ako varas svaka ti cast kako ne ostavljas nikakve tragove ali kao i uvek do sad sve je ok :cheers: i ja ti cestitam...jel zelis novu titulu ili ostajes na ovoj?
vule82
First Team Coach
Поруке: 296
Придружен: 24 Окт 2010, 21:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од vule82 »

Nek ostane :) :cheers: Da varam ne bih ni igrao, (znam da zvuci otrcano) imam dovoljno godina (29), to mi je ispod casti. Jednostavno mi lezi ovaj Fm,a i imam vremena vise da ga igram, onaj prosli nekako, a onaj 2008 nikako nije isao... Probao sam desetine taktika, nije vredelo. A ovde je sve cool sa dve, tri cepam i nemam reci...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

To sam i ja rekao u jednoj prilici kad si bio sumnjiv ;)

Dobio si finu bojicu na korisnicčkom imenu kao lider u Hall of Fame...u zdravlje da je nosiš :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM 11”