slowmotion livestream

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Закључано
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

slowmotion livestream

Порука од zele »

Imam komp star 10 godina, 512 sd ram, 1,7.gh, procesor, graficka 64mb instaliran je XP.
E, sad stavio sam mu wireless karticu i instalirao sve lepo i radi ok, ali kada pustim tekmu na livestreamu ili youtube video radi mi jako sporo, gotovo kao slowmotion, a primecujem i da pomalo secka. Kao da preskace frejmove.
Zanima me da li je problem hardverski ili softverski?
I jel' moze to da se popravi, a da ne pukmen mnogo kesa.
Inace net mi je brzine 4mb/s.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

tesko sve moras da kupujes novo tako da bolje izdvojis oko 300-400 i kupis nov komp
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Sklopi sam nov komp.Za 400 evra mozes solidnu masinu da uzmes.A od tvog kompa relativno nista ne vredi.Probaj da ga utopis za neke pare,tipa 50,100 evra kad bi ti neko dao al nema sanse.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
ivanvess
Youth Team Coach
Поруке: 176
Придружен: 18 Апр 2011, 10:48
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од ivanvess »

Zele brate mator je mnogo, programi su sve zahtevniji, a racunari vremenom slabe. Evo ti primer - ja kod kuce imam racunar koji je duplo bolji od ovog tvog koji si naveo, igra koje su radile bez problema 2005, sada zezaju i seckaju. Ne mogu da otvorim 2 taba sa youtube klipovima a da ne seckaju, necu ni da komentarisem na to da nece nijedan klip da pusti u fullscreenu.
Moze da se nadje fin racunar za manje od 300 evra, cak i za manje od 200 evra koji ce fino sluziti tome.

Mozes da probas da mu instaliras Linux mint, ali sumnjam da ce i to pomoci.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ma ne treba mi novi komp, imam dobar lap-top, ali hocu da namestim caletu da moze da gleda sport zato sto nema kablovsku. Jebiga, videcu nesto da napravim. Hvala momci. Moze ovde lock. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”