Telekom vs SBB

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Telekom vs SBB

Порука од Tomas »

Prvo da objasnim svoj problem, koristim Telekomov ADSL i D3i i D3GO od SBB-a i kada hocu da gledam tv preko kompa neki kanali, kao sto su svi Sport Klubovi, svi Fox kanali, su mi blokirani, tj. blokirani su mi oni kanali koje Telekom nema u ponudi. Zanima me da li postoji neki nacin da ih nekako odblokiram, probao sam sa nekim programom koji sakriva ip adresu i nista? Svaki predlog je dobrodosao.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne možeš u tom miksu (Telekom - SBB)

Evo na primer kod mene...

Meni je u Šapcu sve okej jer imam sve od SBB-a ali kada sam u Bg a to je većinski deo godine ovde sada nemam internet od SBB-a već Telekoma i blokirani su mi konkretno sportski kanali.

Jbg. ja sam dobar sa komšijom pa idem kod njega na wi-fi kada gledam nešto a on ima SBB-ov internet. :D

I da... ne postoji rešenje za to. Moraš minimum da imaš wi-fi od SBB-a da bi ti D3GO radio ako ne i stalan internet uglavnom da je SBB. Jbg... dakle ne zamaraj se za džabe sa skrivanjem adrese i sličnim stvarima... ne pomaže i takođe ne rizikuj da radiš neke malverzacije. Raspitam se ja uvek detaljno i u slučaju da primete malverzacije ide suspenzija svega. Primer ima ljudi koji su izvlačili streamove i nisu se dobro proveli...
Последње учитавање од Sloba дана 24 Мај 2016, 22:34, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”