FC Sochaux-Montbéliard by salel

Recenzije timova Football Manager 2012
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

FC Sochaux-Montbéliard by salel

Порука од salel »

FC Sochaux-Montbéliard
Слика
Puno ime kluba:FC Sochaux-Montbéliard
Osnovan: 1928.
Nadimak kluba: Les Lionceaux
Vrednost tima: 23, 000, 000 €
Kontinentalno takmicenje: EURO Cup
Predvidjanje medija: 11 th
Menadžer: Mehmed Baždarević
Kapiten: Jérémie Bréchet
Zamenik kapitena: Teddy Richet
Stadion :Stade Auguste Bonal, Montbéliard (20,025)
Ocekivanja uprave: Bezbedno mesto, sredina tabele
Budžet: Слика

Istorija

Fudbalski klub Sochaux-Montbéliard ( francuski izgovor: [soʃo-mɔbeljar] , obično se nazivaju FCSM ili jednostavno Sochaux ) je francuski klub sa sedištem u gradu Montbéliard . Klub je osnovan 1928. i trenutno igra u Ligue 1.Sochaux je osnovao Jean-Pierre Peugeot, istaknuti član Peugeot familije, te je klub jedan od osnivača prve francuske lige. Uz Marseille , Montpelllier , Rennes i Nice , Sochaux je jedan od pet klubova koji je igrao i i 1932-33 sezone, a igra i dan danas u prvoj ligi. Klub je osvojio Ligue 1 i Coupe de France dva puta, a također je osvojio Coupe de la Ligue . Sochaux je zadnji put osvojio trofej 2007 kada je klub, pod vodstvom Alaina Perrian , pobedio Marseille 5-4 na penalu u Coupe de France . Sochauxove boje su crna, zlatna i modra.Sochaux je poznat po svojoj omladinskoj školi, koja redovito završava u top 10 mladih akademija u Francuskoj ( 4. u 2010).Najuspješnija ekipa u akademiju je U-19 tim, koji je osvojio Coupe Gambardella dva puta, 1973 i 2007. Iz akademije je izaslo nekoliko značajnih talenata, kao što su Yannick Stopyra , El-Hadži Diouf , Jeremy Menez , Bernard Genghini i Benoît Pedretti.

Слика

Tim u FM-u:
Слика

Formacija i taktika:

Ovaj tim je po prilicno brz tim sto se tice sredine terena,krila i napadaca i spada u jedne od brzih timova u ligi. Nemam preteranog iskustva sa francuskim timovima slabo sam sa njima igrao, ali sudeci po igracima i njihovim sposobnostima mislim da bi ste vi trebali biti tim koji napada jer je napad jaci deo tima nego odbrana.Evo kako bi ja mozda postavio taktiku za ovaj tim.

Слика

Golmani:

Sto se tice golmana tu nema nedoumica.Prvi golman je Richert koji je ujedno i zamenik kapitena.Pored njega imate i mladog Pierrick Crosa koji ce da bude njegov naslednik na golu ovog francuskog kluba jer Richert ima 36 godina i tu moze da ostane jos svega par sezona i u Crosu imate odlicnu zamenu za njega.

Слика
Слика

Odbrana:

Po meni najslabiji deo tima. Tu se nalazi spoj iskusnih i mladih koji treba da ih naslede. Vecinom su svi centralni bekovi spori, dok su bekovi nesto brzi od njih, na desnom beku igra talenat Corchia koji predstavlja buducnost kluba na toj poziciji sa 20 godina. Dokaz da je ovo najslabiji deo tima govori da je doveden igrac na pozajmicu iz Wolvsa Steven Mouyokolo koji je povredjen tri meseca, ali kada se oporavi trebao bi biti standardan deo vase odbrane.

Слика
Слика
Слика
Слика

Sredina:

Ovo je najjaci deo tima predvodjen sjajnim Martinom Marvinom koji ima tek 23 godine i svetla je buducnost pred njim, kao i cela sredina terena koja u proseku ima oko 22-23 godine, tako da ste tu obezbedjeni,plus su svi koliko toliko kvalitetni igraci koji mogu dobro da se razviju. Tu je i Kevin Anin koji je podrska Marvinu na sredini terena i zaduzen za uzimanje lopti i kvarenje protivnicke igre. Kao krila isticu se 2 brzonoga afrikanca Ryad Boudebouz i Yassin Mikari. Na krilu takodje igra i najveci talenat ekipe Abdoul Camara.

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Napad:

Takodje veoma mlad deo tima koji bi trebali da predvode kao prvi napadac Modibo Maiga i brzi Cedric Bakambu.Pored njih takodje kao rezerve su vam dva mlada igraca Privat i Butin.

Слика
Слика

Opsti utisak

Ovo je veoma mlad tim bar veci deo.Treba izdrzati prvu sezonu bez nekih velikih pojacanja i obezbediti naslednike u odbrani ove ekipe posto je to vec pomalo zastareo deo tima.Uz par dobrih pojacanja mozda u napadu neki efikasan napadac i u odbrani 2 brza centarhalfa, kroz par sezona bi ste mogli da pucate veoma visoko, uz naravno dobar trening i davanje sansi mladim igracima kako bi napredovali i sticali iskustvo.
by salel
Последње учитавање од salel дана 28 Нов 2011, 16:12, учитано 7 пута укупно.
Корисников грб
Dzo LECZ
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 20 Мај 2011, 22:22
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од Dzo LECZ »

Zvezda tima Marvin Martin,kasnije obavezno postaje cudoviste koga traze svi najveci klubovi,i postaje jedan od glavnih igraca reprezentacije :)
Последње учитавање од Dzo LECZ дана 28 Нов 2011, 17:35, учитано 1 пут укупно.
Fudbal-Nacin zivota!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

e salel hvala ti puno brt..ne znas kolko mi znaci..hocu da pocnem jedan maratonski sejv sa njima,pa mi je trebalo ovo..i bas si ga detaljno uradio..hvala jos jednom.. :poz: :cheers:
Последње учитавање од Velja93 дана 28 Нов 2011, 18:31, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

nema na cemu :cheers: iskreno i ja razmisljam dopali su mi se :D
Последње учитавање од salel дана 28 Нов 2011, 18:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

jedan su od prosecnih timova u francuskoj ligi al imaju igrace koji mogu da napreduju fantasticno..zato su mi zanimljivi.. :poz:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Jeste,vrlo zanimljiva ekipa,jos na proslom FM su mi zapali za oko dok sam sa Sent Etjenom igrao,nego ovaj Pierrick Cros,on je meni ladno bio stoper u Sent Etjenu na proslom FM-u,e sad mozda se isto zovu a mozda je bila greska u bazi,a mozda je bio i Regen,mada nije imao onu regensku sliku :)
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Zanimljiv tim, a još zanimljivije mi je što ih Bosanac vodi, taman ako ih uzmem umjesto Bosanca, Bosanac. :argh: :lol:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opisi Timova / Club Reviews”