ACF Fiorentina by Denny Crane

Recenzije timova Football Manager 2012
Корисников грб
Denny Crane
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 07 Нов 2011, 14:21
Место: Beograd
Status: Није на вези

ACF Fiorentina by Denny Crane

Порука од Denny Crane »

ACF Fiorentina

Слика

Puno ime kluba: A.C.F. Fiorentina SpA
Osnovan: 26. Avgust, 1926
Nadimak kluba: Viola
Vrednost tima: 59, 000, 000 € (Dug: 115, 000, 000 €)
Kontinentalno takmicenje: /
Predvidjanje medija: 5 th
Menadžer: Delio Rossi
Kapiten: Alessandro Gamberini
Zamenik kapitena: Stevan Jovetić
Stadion: Artemio Franchi (47, 282)
Ocekivanja uprave: Osvajanje mesta koje vodi u Ligu Evrope
Budžet: Слика



Istorija

Fiorentina je profesionalni fudbalski Italijanski klub iz Firence, Toskane. Osnovana je 1926. Godine, igrali su značajnu ulogu u Italijanskom fudbalku većinom godina njihovog postojanja, samo četiri kluba je odigrali više sezona u Seriji A od njih.

Fiorentina je osvojila ukupno dva puta Italijansko prvenstvo, prvi put sezone 1955-56 a drugi put 1968-69, šest puta su osvojili Italijanski kup i jednom Italijanski Super kup. Na Evropskoj sceni, Fiorentina je osvojila Kup pobednika kupova 1960-61, godinu dana kasnije su izgubili u finalu. Završili su kao drugoplasirani u Ligi Šampiona, izgubivši od Reala u finalu sezone 1956-67, takođe su bili blizu osvajanje i UEFA Kupa, završili su kao drugoplasirani u sezoni 1989-90.

Klub od 1931 igra na stadionu Artemio Franchi, čiji je trenutni kapacitet 47,282. Nadimak tima je "Viola", što definiše njihovu poznatu ljubičastu boju.

Слика


Tim u FM

Слика


Formacija

Sa Fiorentinom sam igrao i na prošlom FM-u, a igram i na PES-u. Koristim ovu taktiku i odlična je. Ja mislim da sličnu taktiku Fiorentina igra i u RL. Bekovski parovi su De Silvestri i Matia Cassani. Dok štoperski tandem čine odlični Gamberini i Kroldrup. Na sredini Behrami ima defanzivne zadatke, tj. Da kvari protivničku igru, dok Montolivo organizuje igra Fiorentine. Krila su Vargas, koji je brz, odličan prodor, dobar centaršut, i razoran šut ima. Na drugoj strani sam se dvoumio i pak izabrao Cercija koji je sasvim solidan igrač za desno krilo. Polušpic je Stevan Jovetić koji će se često ubacivati u sam napad sa Đilardinom koji je Target Man.

Слика


Golmani

Od golmana su tu Boruč, Neto i Svedkauskas (ne znam šta će on tu). Boruč je definitivno najbolji zbor na ovoj poziciji, veoma je iskusan, u najboljim golmanskim godinama (31). Ima fantastične reflekse. Kao drugi golman tu je Neto, koji ima tek 21. Godinu i odličan je potencijal, ako ostane i uz dobre treninge ima dosta da napreduje i sigurno bude među najboljim golmanima u Seriji A.

Слика
Слика


Odbrana

Odbrana je sasvim dobra, tu su četiri štopera, Gamberini, Kroldrup, Natali i Felipe. Najbolji par su definitivno Gamberini i Kroldrup kao i u RL. Obojica su veoma iskusni i i dalje imaju odlične ocene. Kroldrup je proveo samo jednu sezonu van Serije A i to je igrao u Evertonu, dok je Gamberini celu svoju karijeru proveo u Italiji. Na desnom beku imate dva izbora, De Silvestri i Romulo. De Silvestri je sigurno bolji izbor i ako je mlađi od Romula jednu godinu, ipak ima bolje ocene i u RL je standardniji. Na levom beku takođe dva izbora, Cassani i Pasqual. I ako je Pasqual iskusniji, Cassani ima bolje ocene i po meni je bolji.

Слика
Слика
Слика
Слика


Sredina

Na sredini su Montolivo i Behrami. Ima tu još nekoliko igrača ali su ova dvojica najbolji zbor. Montolivo ima zadatak da kreira igru Fiorentine, dok Behrami ima zadatak da kvari protivničku igru. Svi znamo kakav je Montolivo, kakav šut ima, tako da za nejga ne treba puno opisa osim da je odličan igrač. Behrami je stigao predprošle sezone iz West Hema, igrao je po raznim klubovima po Evropi tako da nije bez iskustva, stvoren je za poziciju Ball Winning Midfielder, uz malo treninga može još bolje da se razvije.

Слика
Слика


Krila i polušpic

Ovaj deo tima je najbolji sigurno. Desno krilo je Cerci, tu je i Marchioni, ali sam se ipak opredelio za Cercia jer po meni nekako bolji i mlađi je. Tek mu je 23 godine, sigurno je dobra karijera pred njim. Ima odlično ubzanje i naravno brz je, sasvim solidan centaršut, u budućnosti će se razviti još mnogo bolje. Levo krilo. Vargas. :shy: Za mene najbolji igrač u Fiorentini. I ako ima 27 Godina, veoma je brz, ima odličan centaršut, šut takođe odličan. Veoma je odlučan u situacijama i izdržljiv u duelima. Polušpic-Jovetić, njemu je glavni zadatak da pomaže Đilardinu u napadu. Mlad igrač, veliki potencijal. Dribling, prijem, pas, tehnika i završnica, sve što mu je potrebno za njegovu poziciju od teničkih atributa, to i poseduje.

Слика
Слика
Слика


Napad

Dovolno je reći, Đilardino. I ako ima 29 godina u najboljim godinama je za fudbal. I ako je celu svoju karijeru proveo u Italiji, veoma je iskusan, najveći klub za koji je igrao je Milan. On poseduje sve kvalitete za kvalitetnog špica, što i jeste. To ga čini jednim od najboljih špiceva u Seriji A. Osim njega, tu su i Santiago Silva i Khouma Babacar.

Слика


Zaključak

Fiorentina je jedan kvalitetan tim, i ako ove sezone ne igraju u Evropi, vaš zadatak je da to obezbedite za narednu sezonu. Kao što piše u istoriji, Fiorentina je pre imala glavnu ulogu u Italijanskom fudbalu, pokušajte da se to desi ponovo.
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Fala lepi :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Svaka cast, zadovoljstvo je citati tvoje recenzije. :cheers:
Последње учитавање од TSG дана 17 Нов 2011, 18:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

odlicna recenzija, respect! :cheers:
И душа и тело, све је црно бело...
Luta
Youth Team Coach
Поруке: 124
Придружен: 26 Окт 2010, 15:52
Место: Treviso,Italija
Status: Није на вези

Порука од Luta »

Koliko sve ov izgleda profesionalno :D svaka cast
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Odlično napisano, fino i pregledno. Petica.

P.S. Montolivo je bogotac. Jedan od mojih omiljenih igrača. :lol:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opisi Timova / Club Reviews”