Pohvalite se

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

dao sam dva piva na jedan post! Pobeda!


Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Sestra 18ti slavi veceras, haos
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

A gde su pozivnice? :shy:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dosao jutros u pola sest sa zurke.. mada ne volim da pijem jesam "malo"... samo je problem sto kada pijem onda i mesam sto nikako nije dobro, sreca pa sam dobro jeo.. :D Uf uzas.. :D A sada kratko sam i spavao, pa da se psihicki pripremim, veceras na PFC - ofk..
Последње учитавање од Sloba дана 17 Мар 2013, 10:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Dabl-dabl :gunman:
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

JEBALI SMO ZVEZDU!!!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Џајић: Од две плате у Звезди сам могао да купим аутомобил „Бе-Ем-Ве”

Драган Џајић је после дуго размишљања прихватио учешће у емисији „Недељом у два” на првом програму Хрватске радио телевизије. Легенда Црвене звезде и југословенског фудбала био је обасут питањима водитеља Александра Станковића, међу којима је било и оних непријатних.

Издвајамо Вам неке од Џајићевих одговора. Прво питање је било везано за дуел Хрватске и Србије 22. марта, на којем неће бити српских навијача.

– Не би ваљало да таква ситуација потраје, али за овај тренутак је можда то боље. И у Београду на кошаркашким утакмицама нема гостујућих навијача кад играју Звезда и Партизан. Сигурно ће бити ситних провокација са трибина и у Загребу и у Београду, али атмосфера без гостујућих навијача није баш најбоља – рекао је Драган Џајић.

Да ли Србији недостаје култ репрезентације. То је сигурно тренутно велика предност за Хрватску.

– Од момента кад је Хрватска под руководством Ћире Блажевића била трећа на свету направљен је култ репрезентације. Опет, пре неколико година Србија је била на Светском првенству, а Хрватска није. То је фудбал. У неким тренуцима хрватска репрезентација је стабилнија, као сада кад њихови првотимци играју у великим европским клубовима – рекао је Џајић, који је потом додао:

– Наша репрезентација је често лутала у формирању тима. Дилеме су биле да ли да играју старији, млађи, да ли пустити странце… Нисмо оформили екипу која је у стању да игра дуго година заједно. Сада селектор Михајловић ради на томе, екипа је прилично млада. Чак ни у Србији не познају многе играче који су као деца отишла из земље, а сада наступају за репрезентацију.

Селектор Михајловић је недавно изјавио да играчи не би требало да упражњавају секс пре мечева. Какво је ваше мишљење о томе?

– Видео сам то у новинама, па је Синиша демантовао, не знам шта је тачно истина. Сваки играч треба индивидуално да зна шта му највише одговара. Не мислим, али ако су дуге припреме, кад дођу супруге и девојке то је добро, на два-три дана. Не смета, чак може да буде и стимулативно.

Црвена звезда је у огромним проблемима. Ипак, Џајић је истакао навијаче, као највећу снагу тима са Маракане.

– Гарантујем вам да ако Звезда игра против БСК-а из Батајнице, да би без проблема дошло на утакмицу 30.000 навијача. Звезда сад има сјајне навијаче, да би их пожелео сваки клуб. Један клуб у овој ситуацији, а да има овакву подршку, то вам даје наду да радите праву ствар и да треба да истрајете.

Пре осам ипо година сте отишли из Звезде и тада сте рекли да се више никад нећете вратити.

– Тада сам заиста то рекао. Као и кад сам престајао да играм фудбал, осећао сам се изванредно, али сам рекао да нећу више. Заиста је сада тешко радити у Звезди. Управо у свему томе видим изазов. Лако је доћи кад је све добро. Пробаћу да дам свој допринос сад кад је најтеже.

Какво је ваше мишљење о недавном сликању играча Звезде поред споменика Дражи Михајловићу?

– Први пут чујем за то да су се Звездини играчи сликали поред споменика Дражи Михајловићу, па ни немам одговор на то питање.

Како памтите Тита, имали сте прилику да га упознате?

– Желео сам да видим Тита, као и сви у тадашњој земљи. Он је пролазио и поздравио се са свима, а кад се враћао питао ме је „Добро Џајићу, како то, кад сви помисле Звезда је готова, увек се дигне”.

Није Тито често ишао на фудбал, није био навијач.

– Кажу да је навијао за Хајдук – убацио се Џајић, који је потом још рекао:

– Није долазио на стадион, никад није ни предао трофеј Купа Маршала. Увек је имао изасланика.

Одакле синтагма „Богат као Џајић”?

– Богами не знам како се то појавило. Од Звезде сам добио кућу, имао са 21 годину. Било је пет соба, двориште, лепа кућа, 1968. године. Људи су имали једнособне или двособне станове. Вероватно из те приче излази богатство. Кад прелазим границу и даље ме питају да ли то важи и данас. За две плате у Звезди сам могао да купим Бе-Ем-Ве. Али, тешко је правити поређења са садашњим временом.

Признао је Џајић још нешто:

– Доступно ми је било пуно тога што мојим друговима није. Задовољан сам, треба увек наћи меру. Нисам ђаво да ми буде мало.
Dzaja spomenuo BSK iz Bataje od toliko klubova kao primer,kakvo smo SVETSKO IME!! :fanman:
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Mogu da se pohvalim da sam jedva preziveo Astrixa :zelenko: Tj,momke koji su mu bili podrska,jer su bili neverovatno dobri
Слика
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Video sam Klesu pre neku dan u gradu. :rugalica:
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

lazes dilaen opej si pjan
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Унапређен :winner:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Слика

Ova mala mi je danas krasila ruku :zelenko:
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Cestitke Joco, kapitenska traka u juniorskoj sekciji najveceg kluba Balkana je velika cast za svakog mladog coveka(da ne kazem klinca, jer sam ja mozda i najmladji forumas, pa to nikome ne mogu da kazem) :winner:
Последње учитавање од TheBigOneFCB дана 23 Мар 2013, 18:52, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jovane sto je ovako fegetska? :wtf:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ide lepo uz dres :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

јел'светли у мраку?

Свака част. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Joca пише:Ide lepo uz dres :D
za koga igras Den Hag? :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

1.mesto na opstinskom iz istorije,sredio sam da imam cime da brisem bulju kad zavrsim osmi(Vukova diploma) :D
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Malo sam se vratio starom hobiju

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Naaaajs, moj matori to voli da radi, kaze da ga smiruje, secam se da sam mu pre nekih 7-8 dina uzeo neku ogromnu puzlu sa slikom okeana :D

Edit: Dobio na kladzi, vratio sve dugove koje vucem vec 2-3 meseca :ole:
Последње учитавање од neme93 дана 05 Апр 2013, 01:52, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”