Pohvalite se

Mesto za neobavezna ćaskanja
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Djanija je pogurao Stojan Micin, odatle i to No Djani No Party...
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

mmladja пише:Музику класификујеш као добру и лошу, а не страну/домаћу и народну/забавну... Што се тиче текстова, његове песме не шаљу никакву поруку и немају никакву вредност. Као ни његова рика, а ни музика која то све прати. Некад у јавности није могао да се појави свако, а ови попут Ђанија су у најбољем случају могли да догурају до кафане на Ибарској, па да их ту слушају камионџије и курве... Иначе, Ђани је само послужио за спрдњу са Егзитом (то је могао бити и МЦ Стојан, Јанко, Марко, Индира што пева на страном језику), а
онда се брдо сељачина успалило помисливши како је уствари неко њихов коначно постао битан, па се поносе сликама с њим, каче његове песме где стигну и пишу "No Djani no party". А поента је само показати Егзиту да у последње време доводе свакаква говна, па би онда и ово највеће могло да се уклопи у ту атмосферу, али сеља то не разуме.

Оче Макарије, кад неко воли Ђанија, то вуче и друге ствари. Мрзи га да чита, да се образује, уметност му је бацање пара, ограничен је, па га је лако превеслати, постане националиста, члан СРС или Звери. Једноставно, Ђани и Цеца су симболи пропадања Србије. Оно кад поштен свет иде у иностранство или се повлачи, а говна добију место на сцени да се шепуре.
E pa vidis ja bas mislim da su ljudi koji generalizuju i iskljucuju bajni kandidati sa ovu spiralu koju si naveo, od zveri do propadanja.
Ne treba biti previse egoistican i verovati u soptvenu matematiku i superiornost, covek pogresi pa se iznenadi pa postane ogorcen.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

To sto sam muziku tako klasifikovao ne znaci da je delim na domacu(dobru) i stranu(losu). U obe vrste mogu da se nadju dobra i losa muzika. Neko vise voli domacu pa mu je strana losija, sve je do ukusa.
Sliku koju sam postavio u tu grupu i jeste zbog sprdnje sa Exitom. Narodu se svideo taj fazon, novine su tu objavu izdvojile i objavile. E sad da li se ponosim slikom ili ne, moja stvar, svako ima svoj izbor.
Sigurno ne mislim da ce ga zvati da peva. Nisam kratke pameti. Znam da Exit sluzi za zgrtanje para od stranaca preko nekih zvezda a ne preko nasih pevaca. To gde on peva i koliko zaradjuje pokazuju njegovi nastupi. Da li je Ceca losa ili dobra opet pokazuje njena popularnost. Svi su po meni isti. Ono sto su Roling Stonsi za Engleze po popularnosti kod nas je ta Ceca, iako nisu isti zanr muzike.

O citanju, obrazovanju, umetnosti, strankama necu trositi reci. Normalan covek cita i obrazuje se svaki dan. Licno umetnost sam batalio zbog obrazovanja i ne mislim da je bacanje para jer sam bio u tom svetu i znam kako je kad ti kazu da je to sranje. O SRS i 'Zverima' ne bih, politika je zabranjena a mogao bih o tome danima.
Nisu svi Srbi koji slusaju muziku na srpskom jeziku, koji zagovaraju neke druge politicke stavove lik sa Dnevne doze klasicnog Srbende. Ima i takvih koji jedva cekaju rat sa npr Hrvatima da povrate Krajinu jer su culi na tv, ima i takvih koji podriguju i vataju pevaljku pod satorom, ima ljudi koji klasifikuju stranu muziku kao narkomansku itd, ali stvarno je glupo sve Srbe koji slusaju, po tebi, losu muziku svrstavati pod seljacine.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nikad nisam vezivao inteligenciju za tip muzike koju ljudi slusaju, ali se drzim toga da mozes o coveku mnogo da saznas kad mu prodjes kroz plejlistu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

neme93 пише:Nikad nisam vezivao inteligenciju za tip muzike koju ljudi slusaju, ali se drzim toga da mozes o coveku mnogo da saznas kad mu prodjes kroz plejlistu.
Nije ti ni to bas ispravno, bar po meni. To je isto kao kad bi sve Radikale npr vezivao za Sekijevu politiku, ili sve Dverjane za Obradovicevu a imas ljude koji suprotno razmisljaju od njih a neki pogledi na politiku im se poklapaju pa su tu. Glup primer mozda al ne zameri. Kontam da razumes poentu.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sam saaaam dok te ljubi drugi nekoooo
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

mmladja пише:Музику класификујеш као добру и лошу, а не страну/домаћу и народну/забавну... Што се тиче текстова, његове песме не шаљу никакву поруку и немају никакву вредност. Као ни његова рика, а ни музика која то све прати. Некад у јавности није могао да се појави свако, а ови попут Ђанија су у најбољем случају могли да догурају до кафане на Ибарској, па да их ту слушају камионџије и курве... Иначе, Ђани је само послужио за спрдњу са Егзитом (то је могао бити и МЦ Стојан, Јанко, Марко, Индира што пева на страном језику), а онда се брдо сељачина успалило помисливши како је уствари неко њихов коначно постао битан, па се поносе сликама с њим, каче његове песме где стигну и пишу "No Djani no party". А поента је само показати Егзиту да у последње време доводе свакаква говна, па би онда и ово највеће могло да се уклопи у ту атмосферу, али сеља то не разуме.

Оче Макарије, кад неко воли Ђанија, то вуче и друге ствари. Мрзи га да чита, да се образује, уметност му је бацање пара, ограничен је, па га је лако превеслати, постане националиста, члан СРС или Звери. Једноставно, Ђани и Цеца су симболи пропадања Србије. Оно кад поштен свет иде у иностранство или се повлачи, а говна добију место на сцени да се шепуре.
A sta ako ti kazem da postoje normalni ljudi koji slusaju Djanija? I nisu u SRS ni Dverima niti su nacionalisti.

Ovaj tvoj post je toliko glup kao kada bi ja sada napisao svako ko slusa Hard Rock je narkomancina teska, pa onda to vezuje i da krade i da tuce itd. Nemoj generalizovati i lupati.
Tokelara пише:Sam saaaam dok te ljubi drugi nekoooo
Mi Madjari samo Djanija slusamo kako bi preziveli :D
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

inace slazem se sa mladjom... imam primere gde ljudi sa masterom ne znaju ko je Fredi Merkjuri, pa uzmi brate ili sestro taj master i obrisi bulju sa njim
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

salel пише:Mi Madjari samo Djanija slusamo kako bi preziveli :D
A i mi Srbi iz Bosne. :D

Evo jedna za Madzare :zelenko:

Слика
Последње учитавање од paske дана 21 Сеп 2016, 22:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Slazem se mladjom oko muzike ali se ne slažem da se stvari bas tako generalizuju. Ja licno znam jednu pesmu Djanija tj znam da je on peva, mozda jos neku ali nisam toga ni svestan ali ne slazem se da treba drugima na osnovu toga sta slusaju dodeljivati epitete i generalizovati stvari na taj način.

Imam razumevanja i za one koji ne znaju ko je Merkjuri, kao i za one koji ne znaju ko su Stonsi , Nirvana, Čorba ili EKV jer evo ja se izennadim ponekad na neku zvezdu granda koju ja ne poznajem, nikad cuo, a moji prijatelji jesu, te ekvivalentno mojoj kurcobolji za grand, kapiram da i oni imaju takvu kurcobolju za pomenute bendove ili muziku u globalu. Klasifikacija je loša stvar osim ako ne sadrzi samo dve bitne stvari - da li je covek dobar ili nije. Sve ostale je mlacenje gloginja kurcem. Pričam iz svoje perspektive.

jedan od mojih najboljih prijatelja mnogo putuje. Slikao se skoro na Eskobarovom grobu. Linijaš. njemu je to da se pohvali. Meni je daleko bilo npr. Isto tako jebo tranvestita i voli da podeli utiske. Meni je to takodje daleko bilo. Sve to ne znaci da je on manje moj drug i da je on kul lik skroz.

Opet da kazem , razumem sta mladja zeli da kaze i ja se slazem sa tim vise nego delimicno ali to je sve stvar licnog poimanja stvari. Za klasicnu muziku se vezuje obrazovanost npr a garantujem da je vecina tamo laicki prisutna za ''instagram'' a od muzike kapiraju da se bubanj udara, samo ne znaju cime.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Nisam nikad razumio povezanost inteligencije i glazbe i kakve kurčeve veze ima što fakultetski profesor sluša Cecu.

To je kao da kažeš da obriše guzicu diplomom jer mu je omiljena boja žuta, ne zanima se za aute, ali voli sport, ne voli drame i trilere, ali voli akcije i komedije.

To je stvar ukusa, životnog odabira koji se tiču nebitnih stvari. Predrasude na temelju glazbe raspizde me kao malo što toga.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Došao Đani u temu i odma' 30 postova. Kakav k***c Exit, ovaj bi Marakanu sam napunio.
Последње учитавање од Gagi дана 21 Сеп 2016, 23:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Djani, samo ime/nadimak govori o doticnom, ej Djani, djana, sisoje, cavulja. Muzika ne spada u isti kos sa njim i njemu slicnima.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Gagi пише:Došao Đani u temu i odma' 30 postova. Kakav k***c Exit, ovaj bi Marakanu sam napunio.
I to još u temi koja nema veze s glazbom. :xD:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Orthodox пише:Slazem se mladjom oko muzike ali se ne slažem da se stvari bas tako generalizuju. Ja licno znam jednu pesmu Djanija tj znam da je on peva, mozda jos neku ali nisam toga ni svestan ali ne slazem se da treba drugima na osnovu toga sta slusaju dodeljivati epitete i generalizovati stvari na taj način.

Imam razumevanja i za one koji ne znaju ko je Merkjuri, kao i za one koji ne znaju ko su Stonsi , Nirvana, Čorba ili EKV jer evo ja se izennadim ponekad na neku zvezdu granda koju ja ne poznajem, nikad cuo, a moji prijatelji jesu, te ekvivalentno mojoj kurcobolji za grand, kapiram da i oni imaju takvu kurcobolju za pomenute bendove ili muziku u globalu. Klasifikacija je loša stvar osim ako ne sadrzi samo dve bitne stvari - da li je covek dobar ili nije. Sve ostale je mlacenje gloginja kurcem. Pričam iz svoje perspektive.

jedan od mojih najboljih prijatelja mnogo putuje. Slikao se skoro na Eskobarovom grobu. Linijaš. njemu je to da se pohvali. Meni je daleko bilo npr. Isto tako jebo tranvestita i voli da podeli utiske. Meni je to takodje daleko bilo. Sve to ne znaci da je on manje moj drug i da je on kul lik skroz.

Opet da kazem , razumem sta mladja zeli da kaze i ja se slazem sa tim vise nego delimicno ali to je sve stvar licnog poimanja stvari. Za klasicnu muziku se vezuje obrazovanost npr a garantujem da je vecina tamo laicki prisutna za ''instagram'' a od muzike kapiraju da se bubanj udara, samo ne znaju cime.
Do pola se slazem, do pola ne. Ja blago generalizujem ljude po muzici, ali nikako nisam ekstreman kao mladja. Kada sam rekao da generalizujem po plejlisti, mislio sam na to da mozes iz muzike da saznas kako se covek oblaci, gde izlazi, kakve zene juri, ceo taj mentalni sklop, al ne moze da odredi niti inteligenciju niti to da li je dobar covek ili ne. Imam par drugara koji vole da slusaju svo to blato od muzike, zvezde granda, djani, janko, stojan i sta sve vec. I gle cuda, gledaju rijalitije, zivot se svodi na primanje plate i odlazak na splav, kupovanje viskija na splavu, jurenje kurvi. Al opet, sve je to vid zabave, svako se prazni kako mu odgovara, i sto Manda kaze, sve se svodi na jednu stvar, da li je covek dobar ili ne. A ti moji drugari su dobri ljudi, nikad da te zajebu, nikad da te slazu. To je meni uvek bila jedina bitna stvar, zato se i druzim sa njima. Zato muzika moze mnogo toga da ti kaze o coveku, ali ne ono najbitnije. Mozes ti biti najveci ekspert ili rok muzike, ili klasicne, dzeza, bluza, al ako si govno teraj se u k***c. Mozes gotiviti i Djanija, Elitne odrede, al ako si dobar covek, mozemo da sednemo i popijemo pivo.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

mnogo hejtujete dečkonju i puni ste predrasuda

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3wnb054c5l0[/youtube]

op op

jebiga, samo ovu pesmu znam

k***c, znam dve, idemo

#fanboy
Последње учитавање од Gagi дана 22 Сеп 2016, 00:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ma znaš i ovu sigurno

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cKN6gezJWhQ[/youtube]

I Exit verzija :zelenko:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QwwhHJgpJYE[/youtube]
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

moraću da te razočaram :xD:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ajde nema veze, uči sad tekstove polako :xD:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”