Automobili

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13279
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Samo Škoda, a jos Čehoslovak.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Obzirom na kvalitet puteva u Crnoj Gori, smatram da se dosta toga moze reci posle 60k predjenih km. Verovatno nisi vozio po primorju tokom sezone, motori tu kuvaju samo tako, predjes 5km za sat vremena i slicno. Gorivo nam je krs.
RApid je lep i prostran auto ali za 4 putnika. Cim vidis 2,5 sedista pozadi samo pomisli na kombinaciju dva decija sedista i majka koja treba da sedne sa njima pozadi. To jednostavno ne ide. Zato kazem nije porodican auto. Za ljude koji nemaju porodicu, ljude koji imaju manje porodice, momke, momke sa curama, auto je perfektan. Cena mu je odlicna. Ali meni ne radi posao.
Последње учитавање од Andrej дана 24 Јан 2017, 13:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Nego gde najblize mogu da nadjem Kiu K900? Trazio sam i po Nemackoj, nema. Zivo me zanima koliko bi ovaj auto kostao kod nas. Imam rodjaka koji ga je uzeo u americi i auto je neverovatan.
Последње учитавање од Andrej дана 24 Јан 2017, 13:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Predjem po primorju verovatno vise za 10 dana nego ti druze za mesec dana u sezoni, ali pre toga spalim 800-1000 kma dok dodjem do tog primorja. Predjem oko 60000 godisnje na najgorim putevima u univerzumu na najgorem a najskupljem gorivu u univerzumu i opet ne smatram da sam kadar da se zakunem u nesto i da dovedem nekog u zabludu da znam nesto o necemu.

Ovo govorim ne zato sto imam nesto protiv tebe licno vec generalno protiv ljudi kao ti koji pricaju tako neke nebuloze koje su nekad uticale na mene kad sam bio mladji. Nije problem u Pezou ili Audiju ili Golfu 2 problem je u vozacima koji predju za 6 godina 60 k kilometara i smatraju da treba da daju savete. Ja razumem da ti mozda volis automobile i da se razumes u segmente i tako te stvari ali evo ja za taj Rapid pricam iz licnog iskustva, zato sam se i ukljucio u raspravu. Nece momak sigurno doneti nekakvu odluku na osnovu naseg laprdanja o automobilima ali ce steci neki uvid u nesto i molim te ne dozvoli da tvojih 60k za 6 godina previse utice na njega ili nekog drugog posto je to stvarno malo.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Čoveče 60k za 6 godina...
Pa meni kada se jedna završi na 35k ja slavim :yesko:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

E jbg sad iznapada ti mene zestoko. Ja rekoh da je to moje iskustvo i da sam ja mozda i imao srece. Ali moja prica nije osnovana samo na mom iskustvu. Bavim se knjigovodstvom i osim sto imam mnogo firmi koje vodim a bave se vozilima kako popravkama tako i rentiranjima i prodajama, vecina firmi sa kojima sam u kontaktu ima sluzbena vozila i putne naloge dnevne od po par stotina kilometara.

Ja predjem 10k godisnje autom jer je to porodican auto, leti se presaltam na motor jer je to jedino prevozno sredstvo sa kojim je moguce funkcionisati.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Da li je neko imao iskustva sa BMW-om 118 ? Prodaje caletov ortak , pa planiram da uzmem sebi za prvi auto
Последње учитавање од Rossobianco дана 31 Јан 2017, 16:29, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa daj malo vise informacija...


60k za par godina :D ja za nepunih 10 meseci presao 80k :zelenko:
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Papučar пише:moj vec par meseci :shy:
Image
Image
Image
Image
Hoce li neko da ga kupi?
2011. god. 212755km
Redovno servisiran
Melbourne aluminijumske felne 17" + zimske gume na čeličnim felnama
GTi krovni spojler
Stavljei malo bolji zvucnici
Kao za vas 7200e
:kuronja:
Последње учитавање од Papučar дана 23 Јун 2017, 23:06, учитано 1 пут укупно.
Deborah
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 15 Јан 2020, 12:02
Mood:
Status: Није на вези

Re: Automobili

Порука од Deborah »

I still use a car which doesn't have Din stereo to watch movie in my car. I have to put a phone handle and hold my Xiaomi phone along the way in traffic jams. Hahaha, I would like to have a new car so badly.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”