Prvi menadzer koji ste igrali ?

Mesto za neobavezna ćaskanja

Prvi menadzer koji ste igrali?

Football Manager
24
34%
Championship Manager
29
41%
Premier Manager
11
15%
LMA Manager
2
3%
Neki drugi
5
7%
 
Укупно гласова: 71

Корисников грб
polargl
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 27 Дец 2011, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од polargl »

Sensible World of Soccer '94 :fanman: Ta igra me je definitivno zarazila sa menadzerisanjem
Последње учитавање од polargl дана 08 Мар 2012, 19:16, учитано 1 пут укупно.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

citizen пише:Čini mi se da je bio CM 97/98.
I meni se cini da je taj moj prvi, ma da gledam neke igrace kojih se secam da su bili dobri. I setih se iranskih "bogova" fudbala tada Ali Daei i Khodadad Azizi oni su tad igrali jos u domovini to je neka 96/97 ili 97/98 .. Ko ce se seti davno bese :wtf:

A gotivio sam tad i Ultimate Soccer Manager '98 kakva je to legendarna igrica bila. A najvise sam gotivio kad napunis neke dunstere posle tekme imas kao da das izjavu i par ponudjenih odgovora.Omiljena izjava "We showed them how to play football" i grafika je bila ok za to vreme naravno..
Последње учитавање од Lucifer дана 08 Мар 2012, 19:12, учитано 1 пут укупно.
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
nemanjaboo
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 28 Нов 2011, 02:03
Место: Nis/Bor
Status: Није на вези

Порука од nemanjaboo »

CM 03/04

Secam se da sam krenuo da ga igram zato sto mi je brat koji igra Zonu :D rekao da postoji igrica na kojoj je on... naravno odmah krenuo sa Partizanom da teram, odusevljavao se Cakarom, ulaskom u LS ... i kasnije oktrio sve ostale mogucnosti...

Elem, igrao sam bas mnogo do FM 09, do kada sam bio veoma aktivan clan na starijem FM sajtu u Srbiji ( mozda i ima veze sa ovim nemam pojma :D ) a onda jednostavno napravio veeeeeeeeliku pauzu do proslog kojeg sam jedva tak'o ali zato ovaj sam odlucio da se od FM 2012 vratim staroj ljubavi :shy:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Počeo sam sa premier managerom 99 valjda, bilo je to na soniju i od tada igram fm redovno, na cm seriju sam prešao kada je izašao 02-03 mislim da tada nije bilo naše lige, igrao sam sa west hemom(tad su tu bili jo kol, lampard, di kanio) i prvi LLM sam odigrao sa yeovilom(dane provodio u igraoni), a kada je izašao 03-04 sa onom čuvenom mitre loptom i našom ligom, brate... Verujem da svi znate kako sam se osećao, kako smo se svi osećali...
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Kornjacica99
Youth Team Coach
Поруке: 137
Придружен: 26 Јан 2012, 01:19
Место: Kula
Status: Није на вези

Порука од Kornjacica99 »

Prvi menadezer koji sam igrao je bio fm05 , posle toga nijedan mi nije promakao ... :xD:
¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤.
\¸.¤ FORZA MILAN ¤*¨*¤.
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤.
..\
☻/
.▌
/ \
Корисников грб
OFKBGD
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 16 Мар 2012, 21:29
Место: KaraBUrma
Status: Није на вези

Порука од OFKBGD »

CM 00/01
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Kad su u West Hamu Lampard,Cole, Ferdinand, Carick i drustvance imali po 15 godina....ne secam se koji je bese to bio ali vecnost odavno cini mi se.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Слика

Ovo je bio moj prvenac :D Imao je jebacku muziku ,solidan broj liga,pregrst opcija pocevsi od potpisivanja ugovora sa sponzorima, izgradnje stadiona i pratece infrastrukture pa sve do prodaje navijackih rekvizita. A bila je i scenario opcija sto je nesto poput challenge-a iz FM13 :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”