Mali fudbal

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Mali fudbal

Порука од Eddy »

Odlucio sam da otvorim ovu temu jer pretpostavljam da dosta vas igra rekreativno mali fudbal. Pisite kakvu taktiku koristite, gde igrate i uopste neka vasa iskustva u malom fudbalu.

Evo ovako, ja igram mali fudbal jednom nedeljno. Imamo dve stalne ekipe ali se neretko desi da neko izostane pa onda moraju da upadaju svakavi indijanci sa raznih strana. Igramo na Trudbeniku na Zvezdari na terenu za 4+1 ili 5+1. Sto se taktike tice, mi imamo jednog stalng golmana, mene u odbrani - idem u napad kad je neka kontra a ovi moji popadaju po terenu ili kad je korner, onda jednog sa odlicnim sutem koji obicno ceka na ivici kaznenog povratnu, jednog kreativca sa odlicnim osecajem za pas i jednog sto cuci u napadu.

A mogli bi i da se organizujemo mi sa foruma da po nekad odpikamo negde fucu?
:poz:
Последње учитавање од Eddy дана 28 Окт 2011, 22:01, учитано 1 пут укупно.
Слика
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

MilanK CZV пише:A mogli bi i da se organizujemo mi sa foruma da po nekad odpikamo negde fucu?
Ideja koju pozdravljam, ako ima voljnih, bilo bi sjajno da se organizuje...
Inace,pitao je neko za balone - mali fudbal moze da se pika za 2000 din. sat u balonu Argentina u Zemunu(poslednja stanica 18-ice, i par minuta peske), nije nista posebno ali je prilicno jeftino.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ja u nedelju idem u neki na novom bg-u pa vam javljam kakav je.Sto se tice taktike i ti stvari,samo se menjamo na gol ili kad ko hoce kada riknemo,jer nam kondicija nam je na nivou penzionera,ali je zato zezanje fino :).Svi smo mi dobri tehnicari bez kondicije,jbg stisle godine :) pre kad se setim da sam mogao da trcim napred napred nazad ceo cas fizickog,a danas dva sprinta i po flasu vode.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Stefan пише:Sto se tice taktike i ti stvari,samo se menjamo na gol ili kad ko hoce kada riknemo,jer nam kondicija nam je na nivou penzionera,ali je zato zezanje fino .Svi smo mi dobri tehnicari bez kondicije,jbg stisle godine pre kad se setim da sam mogao da trcim napred napred nazad ceo cas fizickog,a danas dva sprinta i po flasu vode.
Taj rad...
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

Hahah. Meni tehnika i nije neka al sam odlican u odbrani i dobro igram glavom :baloon: .
Stefan, obavezno da javis kakav je teren! :cheers:
Последње учитавање од Eddy дана 28 Окт 2011, 23:22, учитано 1 пут укупно.
Слика
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Svidja mi se ova idejica da se nadjemo u Bg pa da picimo fudbalicu. Doduse, vise sam za veliki fudbal, al posto ce sad zima, nema nista od toga. Btw, ja sam ocajan, podjednako lose igram i glavom i nogom, a losiji sam u napadu nego u odbrani. Ako nesto bude, zovite pa da se sprdamo malo, mozemo da organizujemo Ligu izuzetnih forumasa :ole:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ma de veliki,sta cemo sa toliko menadzera.Ne bi se znalo ko sta radi.. :xD:
Последње учитавање од Dule93 дана 29 Окт 2011, 00:52, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Pa majku mu, toliki menadzeri na jednom mestu pa da ne mogu da sastave 2 taktike, nemoj da se brukamo, ne morate svi biti Mesi i Ronaldo :) Eto, ja se nudim da igram levog beka, kad moze Reljic u Zvezdi za pare, mogu i ja na livadi nekoj iz ljubavi za dzabe, a tu najmanje smetam
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

I ja sam ovih dana u Bg-u kad pocne raspust. Tako da, cimajte. Meni instrukcije na AML, Cut Inside, run with ball often,i creative freedom much :D
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sto se fudbala tice samo znam da bijem po nogama i mozda da branim,a tehnika pas,sut kao dve leve noge da imam :argh:
Последње учитавање од Sinke дана 29 Окт 2011, 13:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

Ajde forumasi, javljajte se pa da pikamo malo. Kakvi ste to menadzeri kad ne volite da igrate fudbal. :ole:
A to za veliki teren, tesko bi se skupilo nas 22 a i mi koji ne treniramo fudbal pocrkali bi posle 10min. Ali ako ste zainteresovani, ja bih rado igrao i na velikom. :heloo:
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jedan od najboljih terena tj. balona je na Kosutnjaku a cena je 4500,onaj na Zvezdari je duplo losiji jer sam i tamo igrao,al kavez na Banjici je zakon :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

Al je zato 4500 , a na Zvezdari je 3000 RSD.
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Trudbenik se raspada jedino im glavni teren valja,mada i pomocni jedan tamo gde oni natezu strele nije los kada je pokosen.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

Meni je mali fudbal ta Trudbeniku odlican, sto se velikog tice - sad kad je pocelo lose vreme i nije u nekom bog zna kakvom stanju a tamo gde se gadjaju strelama je blato do kolena.
Слика
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Sad se vratih,ne znam sto sam ja utripovao u svojoj glavi da teren nije veliki,kad ono kad sam dosao tamo zgranuo sam se.Lipsao sam posle 15 minuta,i imao sam kretnju kao Andrija Kaludjerovic :) .Svacionice su ok,mada tu nista posebno ni ne treba samo da se ima kljuc da se zakljuca.Unutra je ok,ne znam za zimu kako je,jer sam danas komotno mogao i napolje da igram.Posipali su onu gumu po travi tako da to ulazi,malo mi smeta,ali dobro istreses je iz patika i nastavis.Svidja mi se sto nema martineli,tako da nema vise onog "pacerskog driblinga sut u martinelu i pretrcim te".Taj balon je kod Moca na nbg,tu je valjda i neka osnovna skola.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja mislim da i najbolje bilo da kad dodje leto da se okupimo na onim terenima na Adi,mislim na otvorene terene(beton)uopste nisu losi igrao sam par puta a i blizu je i cesma a mozda i da se okupamo u Adi posle fudbalice :zelenko:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Sve je to kul, samo mi nije najjasnije kako zamisljas kupanje u Adi?

Ako je neko ipak za kombinacije u narednih nekoliko meseci, ima balon u Zemunu u kom moze da se igra za 2000. Uslovi nisu sjajni, otuda tako niska cena, ali moze da se igra pristojan fudbal.
Последње учитавање од Vladar дана 30 Окт 2011, 16:14, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Sta ima veze,malo po snegu se iskupate :D
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Vladar пише:Sve je to kul, samo mi nije najjasnije kako zamisljas kupanje u Adi?

Ako je neko ipak za kombinacije u narednih nekoliko meseci, ima balon u Zemunu u kom moze da se igra za 2000. Uslovi nisu sjajni, otuda tako niska cena, ali moze da se igra pristojan fudbal.
Pa rekao sam kad dodje leto znaci ne sad nego sledece god na leto :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”