Ostale vesti i zanimljivosti

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Uzas. O frilensingu da ne pricam. Ja na crno izradjujem sajtove vec par meseci iskljucivo ljudima iz Srbije. Ima posla, necu da se zalim. Ali, zasto samo ljudima iz Srbije? Razlog?

Kada su nasi lopovi izvalili da moze mnogo kesa da se drpi od programera frilensera, zakon se malo izmenio. Sve banke su duzne da sav priliv novca iz inostranstva prijave poreznicima, sto pre nije bio slucaj, i onda taj priliv novca mora da se opravdava. A ne mozes da lazes jer ni ti stranci nece na crno da posluju. I obzirom na to da sad poreznici imaju uvid u sve tvoje poslove i zaradjen novac,

porez koji placaju frilenseri iznosi, kad se sve sabere i oduzme, verovali ili ne, 45%.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobro je da meni paypal radi posao za ono što mi treba - plaćanje van države.

Inače se slažem sa svime napisanim.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

ima jedna caka da mozes i iz inostranstva da primas a da te ne uhvate iscimaj me na face-u pa da ti objasnim, tako ja radim,a mozda i znas
Последње учитавање од salel дана 07 Јул 2016, 06:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alasha
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 01 Окт 2015, 18:06
Место: Бања Лука
Klub koji vodite: OGC Nice
Status: Није на вези

Порука од Alasha »

Evo jos jedan dokaz zasto je FM najjaca stvar ikad! :lover:


Lutz Pfannenstiel, direktor skautske službe Hoffenheima, koji je ujedno i pasionirani ljubitelj video igre Football Manager. "Sasvim slučajno smo kolega i ja otkrili Firmina, bio je ubojit dok je igrao za brazilskog drugoligaša Figueirense. Imao je odlične ocjene i odlučio sam da ga odemo skautirati uživo. Kad sam došao u Brazil odigrao je i odlično i mi smo donijeli odluku o kupnji. Mnogi su se čudili kad smo platili četiri milijuna eura odštete za njega", priznao je Pfannestiel.

U clanku jos vise...

Код: Изаберите све

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/hoffenheim-roberta-firmina-uocio-na-football-manageru---457456.html
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Videh i ja malopre na mozzart-u.Bas kul. :fanman:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”