Pomoć pri odabiru tv-a

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Pomoć pri odabiru tv-a

Порука од Paul Scholes »

Imam dilemu, dvoumim se između dva modela, jedan je poznatiji brend, 32“, hd ready, dok je drugi manje poznat i kvalitetan brend, ali 40“, fullHD. 95% vremena bi služio za gledanje fudbalskih utakmica sa udaljenosti od 3.5m. Šta je pametnija kupovina? (Ne znam da li smem da postavim linkove)
...ал' је љубав била јача, Борчевога навијача!
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Skineš tekmu sa neta. Staviš na USB. Odeš u radnju. Staviš USB u prvi tv. Gledaš tekmu. Zapišeš svoje emocije. Izvadiš USB. Staviš USB u drugi TV (pažnja, nije obavezno da je TV u istoj radnji, u tom slučaju promeniti radnju). Gledaš tekmu. Zapišeš svoje emocije. Izvadiš USB. Uporediš svoje emocije. Odlučiš se za TV koji je izazvao veće uzbuđenje kod tebe.

Vidi, ako imaš samo SD kanale, onda ti je isti k***c. Ako imaš HD, kupi HD tv. Meni se oči kvare na SD sadržaj i ne mogu da ga gledam. Ako ti daju garanciju i jedni i drugi istu, uzmi slobodno lošiji brend sa boljom slikom.

EDIT: i da...40" protiv 32"...nema komentara. Uvek što veći TV kupujte, jer će vam i taj biti premali.
Последње учитавање од Sarma дана 28 Дец 2017, 18:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Sarma пише:Uvek što veći TV kupujte, jer će vam i taj biti premali.
Potpuno si u pravu, mnogo bih se kajao da sam kupio onaj manji, ovaj od 40" mi je prava mera.
...ал' је љубав била јача, Борчевога навијача!
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”