Rukomet

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Prvi tim Partizana je od ponedeljka ponovo u pogonu.

Trener Maksić konačno moze da računa i na reprezentativca Sretenovića koji je zbog povrede propustio prvi deo prvenstva.

Sa treninzima je krenuo i Bojan Butulija koji će svojim velikim iskustvom pokušati da pomogne najmlađoj ekipi lige.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ima da nas osure Poljaci veceras :smajli1:
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovi u svakom sportu imaju po par klubova.

Слика

:slap:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Velja Marjanović je napisao odlično saopštenje pre par dana.

Nego pobeda rukometaša za kraj regularnog dela sezone.

"Partizan je na večerašnjoj utakmici protiv Morave odneo ubedljivu pobedu, rezultatom 41:33. Iako su gosti poveli u prvom minutu, nakon čega je usledila napeta igra, već od sedmog minuta je pobeda našeg tima bila sasvim očigledna. Nakon i više nego superiorne igre Crno-Belih, prvo polu-vreme je završeno sa 8 golova razlike, rezultatom 23:15. U drugom polu-vremenu smo nastavili istim tempom, ne pružajući šansu protivničkoj ekipi da nas stigne. Punu halu na Banjici, su osim sjajnih igrača Partizana, na noge digli i naši verni navijači, koji su napravili fenomenalnu atmosferu!"

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=O_nwq3SFj3o[/youtube]

Nadam se da će sada moji šapčani dobiti Slogu pa eto iako ništa ne znači da regularni deo završimo na trećem mestu. Još jedna teška sezona je pregurana i svaka čast igračima što ginu i ostaju u Partizanu uprkos teškoj finasijskoj situaciji. U plej-ofu samo opušteno pa šta bude. :ole:
Последње учитавање од Sloba дана 19 Мар 2016, 15:40, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Dva gospodina. :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vojvodina pala u Šapcu! :fanman:

Partizan isto dobro odigrao protiv Spartaka ali samo bod osvojen.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Liga za prvaka:

Слика

Слика

Liga za opstanak:

Слика

Слика
Partizan do sada napravio dva ozbiljna rezultata sa nerešenim ishodima protiv Spartaka i Vojvodine. Metoloplastika lider prvenstva. I dalje potajno se nadam da će na prva dva mesta biti Metoloplastika i Partizan što bi bilo idealno. Iako vlada besparica u Partizanu ali šta da se radi, nadam se da će se nekako izvući a i u takvoj situaciji smo bolji od nekih kako stvari stoje. A Metoloplastika bi titulom se vratila tamo gde pripada, igrali bi SEHA ligu gde ima 3-4 ekipe u TOP 8 Evrope + Liga Šampiona. Iovako Šapčani bi ispunili dvoranu na svakoj utakmici. :fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

U teškoj utakmici dobijena Zvezda. Za sada bez poraza, dva nerešena i pobeda. Metoloplastika sve pobede. Odličan start ovog dela sezone i za jedne i za druge. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://zurnal.rs/rukomet/super-liga/33284/metaloplastika-potopila-zvezdu-i-nezadrzivo-juri-ka-prvoj-tituli-od-1988?lang=lat
Prva dva mesta baš onakva kakva i treba da budu. Bravo šapčani, bravo crno-beli.

Ali ipak nek Metoloplastika izbori Evropu, red je i sa sportske strane zbog istorije pritom Partizan grca u dugovima ali svakako da bih voleo da budu barem drugi i ne posustanu te tako odu u SEHA ligu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šteta za Zagreb u LŠ ali jbg... prejak je PSG.

U domaćoj ligi Metoloplastika prva i dalje ajde bre idemo do titule pa da se igra malo evropskog rukometa. :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Прекини Слободане, никог не интересује.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Fuck off.

:poz:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Dokle takvo nešto na ovom forumu?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zaobiđite me. U ovom slučaju ne ti konkretno ali ostali, neka mi se ne obraćaju osim ako ne žele kao neki drugi normalno da pričaju dok će u suprotnom dobijati ovakve odgovore. Prošlo je vreme kada sam ćutao i sada ću se obraćati svakome srazmerno ponašanju tih osoba ka meni. Svako dobro. :poz:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I šta ćemo kada počnu neki ljudi da ti odgovaraju na tvoje odgovore? Sad ti je Ludi rekao da prekineš, jer nikog ne interesuje, ti si mu na to odgovrio da odjebe na stranom jeziku i šta sad ako on dodje i napiše da si jednonogi maloumnik ili još nešto gore? Ti ćeš onda prvi da zaplačeš kako te neko ugnjetava i psuje, a administracija ne reaguje. Kako onda ja postupim, da banujem obojicu? Realno, on tebi nije rekao ništa ružno, a ti su mu rekao da odjebe, pa će ti on odgovoriti, kako ja sad tu da procenim koja je kazna i za koga odgovarajuća? Moj neki savet ti je da se primiriš s tim psovkama, pretnjama i sličnim izrazima (a primećujem da ih ima malo više u poslednje vreme), jer je činjenica da to ne može na dobro izaći.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tvoja pravičnost je inače jako poznata pa jedva čekaš da me sankcionišeš. Kako god...

Ne mora da komentariše ako mu se ne sviđa. Ja uopšte ne ostavim mnogo poruka dnevno na forumu. Oni mene zaobilaze, ja njih i sve je ok. :)

:cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 28 Апр 2016, 17:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne moraš ni ti da mu kažeš da odjebe, ako je već komentarisao. Jeste da isključivo ti postuješ u ovoj temi, ali to nije tvoja privatna tema, da ne kažem svojina. I promeni taj avatar, jer je logo političke partije, a reklamiranje bilo koje stranke nije dozvoljeno, pa makar bila i opoziciona.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Ne ostavljas puno poruka na forumu? Pa imas 9000 postova sto je malo manje od mene i Gagija koji smo veci deo vremena bili moderatori i bili primorani da otvaramo masu tema, pogotova ja u online dok sam vodio kupove i izazove.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bio sam i ja moderator. Takođe ja sam bio na samom početku kada se otvorio forum i tada sam skupio dobar broj postova dok dok nisam bio moderator sam imao oko 2 hiljade poruka na forumu i za dve godine sam oko 7 hiljada poruka ostavio ovde što nije puno sobzirom da admini regionalnih foruma imaju po 7-8 hiljada godišnje...

Tako da to nije puno a poslednjih meseci sam dosta slabije aktivan sem toga moji postovi su osim za Partizan vezani za FM gde doprinosim aktivnosti i nisu spam postovi kao i editor deo gde sam u zadnjih dve godine bio aktivan. Šta je tu čudno oko postova?

Mene je bilo tamo gde nema drugih iz administracije i javljao sam se ljudima da pomognem kada treba tako da gledaj malo i sa druge strane. Ako ti je stalo do postova neka ti zele doda 4 hiljade i rešen problem...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Sloba пише:Bio sam i ja moderator.
Svi zelimo da zaboravimo taj mracni period ovog foruma
Пошаљи Одговор

Повратак на “Ostali sportovi”