Srpska Asocijacija Američkog Fudbala-SAAF

Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:35:0 protiv Mađara na poluvremenu. Rasturamo ih. :cheers:
56:0...e sada smo ih dokrajcili :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sledeći put neka povedu sa sobom svih 7 sudija iz Mađarske. :D
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:Sledeći put neka povedu sa sobom svih 7 sudija iz Mađarske. :D
e stvarno sam se poceo iznervirati u prvoj cetvrtini kada su Holandjani svako sranje svirali protiv nas i nasi momci bili umanjeni za Yard -ove i cak za moguce dodatne Toudown -e :slap:
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Cak je i Branislav Petrovic ,dobio iskljucenje za glupost :)
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Vecera svi gledamo NFL :) ..Nema spavanja do jutra :)
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Dokaz da jos jednom u svakom sportu najbitnija je odbrana.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I trojke.

comment sponsored by Paske.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Paske pijani dekica iz virtual fajtera dva, jos u dverima, ma idi, srbijo medj sljivama
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Kako su braca iz Denvera ispostovala. I neka se Mening oprasta sa jos jednim prstenom :boxer: :winner:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Od kada ja to nisam gledao. Je l' igraju još Mekneb, Vorner i Brejdi?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Brady igra :) ..
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jebalo mater, fazon ima 40 godina ili tako nešto. :D Al' kakav je Kurt Vorner bio igrač, sabio onu sezonu i Brejdi mu ćapi prsten ispred nosa. Isto kao ovaj brat iz Karoline bio MVP, prebili regularni deo, ušli u SB kao favoriti i utera im Nju Ingland kitu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Petorica Ratnika u Veprovima
Angazovani su : Mirka Slavkovića, Gavrila Maksimovića, Dušana Ilića, Jovana Pavlovića i Milana Dašića.
Слика
Gabrijel Cembers prvi improt koji je stigao

Код: Изаберите све

http://imgur.com/LDeUt2K
Dzejmi Blant,novi vodja napaada Veprova

Код: Изаберите све

http://imgur.com/AAg7uc3
Majk Meser preuzeo kormilo Veprova

Код: Изаберите све

http://imgur.com/a2M9wVS
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Iako ni u ragbiju 13 ali ni u ragbiju 15 Partizan ne osvaja trofeje, najpopularniji srpski klub kada su u pitanju društvene mreže je upravo ragbi klub Partizan koji ima najviše pratilaca. Na utakmicama Partizana iako u malom broju ipak oni najzagriženiji se takođe okupe i isprate utakmicu a ne kao kod drugih gde dolazi uglavnom rodbina.

Слика
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Slobo,ovo je tema za Americki fudbal a,ne za ragbi ali ono :xD:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Znam razliku ali jbg. najpribližnije mi bilo za postovanje da ne postujem u ostalim sportovima kada može i ovde.

Inače u američkom fudbalu moj Šabac ima klub ali tek treća liga... ali dobro.. nije ovde baš popularan to sport mada ima dosta ljubitelja američkog fudbala u državi.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Sloba je raner bek.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

1. kolo DLS: Drugoligaši otvaraju seniorska takmičenja

Слика

Predstojećeg vikenda počinju seniorska takmičenja, a prvi će na terene istrčati ’drugoligaši’. Ove sezone za simbolični naslov prvaka Druge lige Srbije i dva mesta u Prvoj ligi nadmetaće se sedam klubova: „Mammoths” Kikinda, „Lavovi” Vršac, „Pirates” Zemun, „Pastuvi” Požarevac, „Angel Warriors” Čačak, „Black Hornets” Jagodina i „Celtis” Sombor.

U 1. kolu Druge lige Srbije sastaje se šest ekipa, prema sledećem rasporedu:

20. mart od 13.00 h, pomoćni teren gradskog stadiona u Vršcu
Vršac Lavovi : Jagodina Black Hornets

20. mart od 14.00 h, stadion „ŽAK” Kikinda
Kikinda Mammoths : Sombor Celtis

20. mart od 14.00 h, teren OŠ „Sutjeska” u Zemunu
Zemun Pirates : Požarevac Pastuvi

Čačani, koji su u Drugu ligu pristigli iz Prve, ovog vikenda su slobodni, Jagodinci debituju a Somborci se vraćaju, budući da su oba tima svoj plasman u Drugu ligu izborili zahvaljujući ostvarenim rezultatima u Trećoj ligi prošle godine.

Sistem takmičenja je poznat – klubovi igraju jednokružno svake druge sedmice. Prvak Druge lige direktno će se plasirati u najviši rang, dok će drugoplasirana ekipa igrati baraž meč sa sedmoplasiranim timom u Prvoj ligi, koji je će odigrati 2/3. jula.

Ambicije drugoligaških klubova u ovoj sezoni su pomešane, no gotovo svi imaju zajednički cilj, a to je da daju svoj maksimum na terenu i u igračkom smislu nadmaše sebe u odnosu na prethodnu sezonu. Ipak, u iščekivanju nedeljnih duela svi su obazrivi i uzdržani.

Glavni trener „Lavova” Željko Jovanov ističe da izuzetno poštuje rezultat i plasman svojih protivnika u Drugu ligu Srbije. Kaže da nema mnogo saznanja o jagodinskoj ekipi, ali da očekuje zanimljiv meč.

– Iako se do sada nismo sastajali i ima dosta nepoznanica s obe strane, mi ćemo ići na pobedu i dati sve od sebe, kako bismo se prikazali u što bolje svetlu pred domaćom publikom – istakao je Jovanov.

S druge strane, defanzivni koordinator „Black Hornetsa” Stefan Milutinović smatra da je domaćin ozbiljna ekipa.

– Imaju odličan napad i stabilnu odbranu, ali mi imamo realne šanse da čvrstom igrom upišemo prvu pobedu u Drugoj ligi, ukoliko nas vremenske prilike ispoštuju.

Kvoterbek i ofanzivni koordinator „Mammothsa” Branislav Fekete priseća se pobede nad somborskom ekipom pre dve godine te želi da i ova sezona započne na isti način.

– O somborskoj ekipi ne znamo mnogo, jer su igrali Treću ligu prošle godine. Ipak, oni uvek deluju kao tim i nesumnjivo je da će biti dosta borbe na terenu. Naša prednost mogao bi da bude domaći teren i možda bolji pojedinci na nekim pozicijama – izjavio je za naš sajt Fekete.

Zemunski „Pirati” dočekuju Požarevljane. Jezgro tima, sačinjeno od domaćih igrača od prošle godine, sačuvano je, što je za Zemunce najvažnije. Požarevljani očekuju čvrst meč u gostima, ali se nadaju pobedi.

– Poslednjih nekoliko sezona se redovno sastajemo s ekipom iz Zemuna pa između nas nema nepoznanica. Ukoliko odigramo po dogovoru s treninga, možemo se nadati pobedi – rekao je Nebojša Kartalija, glavni trener ekipe „Pastuvi” iz Požarevca.

Objedinjeni izveštaj utakmica 1. kola Druge lige Srbije moći ćete da čitate na našem sajtu nakon okončanja svih mečeva.
Izvor:

Код: Изаберите све

http://www.saaf.rs
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ove godine za trofej se bore Wild Boars Kragujevac protiv Vukova Beograd.
Utakmica ce se igrati u Beogradu,mesto najverovatnije Ada,a cak mozda i Karaburma
Za 2 nedelje ce da se igra,pa ko voli nek izvoli
Ja dolazim iz Kragujevca da ispratim finale.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Danas u 5 igra se Finale Serbian Bowl
Mislim da se ulaz ne placa ,a igra se na starioni Baska sa pocetkon od 17h
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Пошаљи Одговор

Повратак на “Ostali sportovi”