Svi ostali sportovi

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

RTS, Eurosport i UEFA YT kanal će prenositi ovo prvenstvo. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vesti iz HK Partizan:
Kako bi još jednom potvrdili koje vladar leda u Srbiji, uprava Partizana je dovela petoricu Rusa: golmana Alekseja Tifonova iz Almatija iz Kazahstana, odbrambene igrače Igora Zubova iz ekipe Dizel Penza (VHL liga) i Stepana Krivova iz kazahstanske Astane i napadače Antona Žukova iz Brijanska (Rusija 3) i Jevgenija Vlasova iz Tambova (Rusija 3). Treba napomenuti da je većina igrača igrala rusku VHL ligu. Sa ovom petoricom Rusa sastav će biti mnogo jače nego na početku i derbija sa Zvezdom. Idemo do nove titule!!!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Tako je. Do sada neporažena ekipa je srušena! Sada sa još većim nestrpljenjem iščekujem večiti derbi.

Podršku su crno-beli imali i u Segedinu! To je još jedan dokaz kolika smo veličina. Uputili se partizanovci iz Srbije da isprate jedan od najtrofejnijih članova SD!

:ole:
Последње учитавање од Sloba дана 31 Јан 2016, 23:05, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako neko hoće da prati NFL večeras (stream od SK):

Код: Изаберите све

http://live.shwidget.com/static/freepopups/3507671851383170.html
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Partizan dobio Zvezdu i napravio brejk u finalu hokejaške lige Srbije. Bravo crno-beli!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sponzori:

SKHL Cz: Telekom Srbija, Lasta, Sport Vision, Champion, Arena Sport, Saga.
Partizan: Big Pizza.

Rezultat 1:6. Vodimo u pobedama i sada sa novim napravljenim brejkom imamo šansu da osvojimo titulu i to popriličnu.

NE DAJ DA STANE !
Последње учитавање од Sloba дана 18 Мар 2016, 20:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Who cares..
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

:ole: da su dobili cigani bilo bi svrasavanje kao sad na fb-u predhodnih sat vremena, pominje se osvajanje EL, samo im je nebo granica :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I koji je sad rez ovde, 0-2 za Partizan? Do koliko pobeda se igra ta finalna serija, 3-4-5?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

1-2 je rezultat igra se do 3 pobede :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kako sad 1-2? Kad smo to mi pobedili, vidiš da to Sloba nije javio. Ne verujem ti.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Forum nije radio taj dan kada se igrala druga utakmica posle sam zaboravio i dalje ima problema sa postovanjem tj. tada je bilo...

Nikada nisam voleo ni jedne ni druge koji prate samo fudbal ili košarku eventualno još neki sport... za nas partizanovce mnogo znači hokej a to što ste vi operisani od "manjih" sportova je vaša stvar!

Na svakoj utakmici čitave sezone od 500 do 1000 ljudi dođe na hokej a često i više njih.., nekada i mi sami ispunimo celu halu (ne znam koliki je kapacitet ali valjda nešto oko 3k)? Hokej je nekada u Jugoslaviji takođe bio izuzetno bitan sport a za one koji ne znaju vlada poprilično veliki naboj u derbiju između večitih... nekada prevazilazi granice normale, svašta se radi.. navijanje je na našim utakmicama prisutno i to non-stop uglavnom kao da se nalazite na fudbalu ili košarci imate osećaj. Organizovano u ne baš malom broju se išlo i u Mađarsku (mislim nije išlo 5-10 ljudi) na gostovanje. I tako već godinama. Hokej je za navijače Partizana izuzetno bitan sport. Sledeće godine ćemo igrati najverovatnije ligu u inostranstvu (za sada se pominje Rusija ali videćemo) ako uspemo da uzmemo titulu igraćemo i opet hokejašku LŠ. :ole:

Prate recimo nekada i ragbi ili neki sličan sport a poznato je i ono za bakljadu na šahu kada je napravljeno međutim uglavnom u posebnim prilikama se prate ti poprilično nepopularni sportovi u Srbiji dok ipak hokej je nešto više (ja pratim samo Partizan ali dosta ljudi prati NHL u Srbiji i imaju svoj fan sajt (odnosno više njih) na ovim prostorima).

NAPRED PARTIZAN! Gazi režimski klub!
Последње учитавање од Sloba дана 19 Мар 2016, 00:25, учитано 2 пута укупно.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

pa ko te jebe kad nemas pametnija posla. Najbolje da pratim Partizan u karlingu, boli me k***c.
Svako prati omiljeni sport. Najbolje da svaki dan sedim 10 sati za kompom i pratim svaki sport, nije svako slobagrobar... a kada se opet budes zalio da te neko diskriminise, seti se ovoga:
Sloba пише: Nikada nisam voleo ni jedne ni druge koji prate samo fudbal ili košarku eventualno još neki sport...
otprilike ne volis svakog normalnijeg coveka
Последње учитавање од Papučar дана 19 Мар 2016, 07:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nikad nisam poštovao ljude koji prate sve sportove, a ne razumeju se ni u jedan.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja se razumem u svaki sport koji pratim a ovaj Slovak je najjači lik na fm sceni.

Samo jedna stvar a to je da niko ne provodi sate na računaru da bi pratio Partizan, zadnjih godinu dana nisam ali sa razlogom nisam mogao ove godine da idem na sportske priredbe ja svoj klub sam pratio u fudbalu, košarci, hokeju, rukometu i od sledeće sezone aBd iću na fudbal, košarku, rukomet, vaterpolo, hokej... kada god mi vreme to dozvoli zbog studija ali ću pratiti moj Partizan.

Ja sam prošle četiri godine bio na preko 100 utakmica u raznim sportovima i podržao sam klub za koji navijam a vi što ste videli JNA ili Rajka Mitića samo preko TV-a/računara, ili bili jednom... otkačite se od mene.

Ipak ovde ima par zvezdaša (o partizanovcima da ne pričam) koji prate svoj klub u dosta sportova što ja neizmerno poštujem. Svaka im čast.

************************************

Ako dobijem u četvrtoj utakmici to je jubilarna 20 titula za HK PARTIZAN! Sinoćnoj utakmici prisustvovao je i Aleksandar Džikić!! :ole:

Inače ko hoće da pomogne JSD neka se javi fondaciji Grobari za Nas, ja hoću čim odem sada u Bg kroz par dan. Fondacija prodaje članske karte i koštaju zaista minimalnih 3,000 (po 1,000 dobija svaki klub pomoći pošto se nalaze u izuzetno teškoj finasijskoj situaciji) a dobijate mogućnost da u 2016 godini gledate sve domaće utakmice hokejaškog, rukometnog i vaterpolo kluba Partizan. Naravno koliko sam video neki kupe čisto da pomognu iako nisu u mogućnosti da dolaze u Beograd stalno i prate klub.

#NapredPartizan
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

TITULAAA, TITULAAA :winner: :yesko:

Kakva golčina u produžetku. :xD: 11 titula u nizu. :smeker:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iP5o_x5T4ys[/youtube]
Последње учитавање од Sloba дана 20 Мар 2016, 20:15, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

JEBI TELEKOM SRBIJU
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

AV: Ljut sam na vlasnike Big Pizza-e što ne objasne navijačima koliko sam samo kečapa i šampinjona subvencionisao da bi HKP-u bilo bolje
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Пошаљи Одговор

Повратак на “Ostali sportovi”