Svi ostali sportovi

Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ja počeo pre jedno mesec dana, pre toga nisam nikada nijednu utakmicu odgledao.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja gledao vise nego fudbal u jednom periodu tamo od sezone 04/05. Sad uopste ne gledam osim evropskog ragbija ponekad.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.sportuzivo.tv/v2/stream/index.php?channel=sportuzivo1
Prenos Hokejaškog derbija !
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Joca пише:Prati li neko NFL?
Ja igrao kad sam bio bas klinac na ps2 i tad malo pratio, a sad kad su poceli na SK da prikazuju zesce sam se izlozio opet.
Pratim ja vec nekih 15 godina, tacnije od Brejdijeve prve titule, uz pomoc prenosa na 3K i Maddena na PS1 naucio pravila i sve ostalo, hvala bogu pa se prenosi preselili na SK, Jurisevic je meni omiljeni komentator, on i Golalic su bili carevi...ako neko jos prati nek pogleda kako se sinoc zavrsila tekma izmedju Ravensa i Brownsa, ludilo :fanman:
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Pratio nekad davno, sad i batalio, vise volim pogledati NHL, mada ne bi bilo lose vratiti se opet pracenju fudbala
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Uhvatim s' vremena na vreme. Nisam neki ljubitelj ali mogu da pogledam...
Trust me, i'm the Doctor
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ovo je nečuveno. Bolje i da ne komentarišem ali ko želi da zna moj stav slobodno neka vide i pojedine komentare ostalih partizanovaca na stranici HK Partizan.

Uništili smo Zvezdu u prve dve trećine (4:2) i potpuno ih nadigrali, nismo imali ni sreće često... da bi naprosto i odjednom proigrali crveni i dali pet golova u zadnjoj trećini. Evo još neverujem. Da ovako odigra tim šampiona koji je dosta jači nego zadnje sezone i koji je dobio Vojvodinu u nedelju a ubedljivo igra i od starta ove sezone, neverovatno... doveli smo silna pojačanja, ruse, estonce... sa velikim iskustvom. Igrali HLŠ... ali neverovatno!

Jest' da je nebitno jer sledeće godine prelazimo da igramo u Rusiju (2. liga) + će nam ovo u Srbiji biti rekreacija za kombinovanja ali je neverovatno da izgubimo derbi sa 7:4. :slap:

Inače šteta što se češće ne organizuju ovi prenosi. Trenutno nisam u prilici da idem na bilo kakve događaje ali poprilično Partizan pratim u Hokeju pa evo oko dve sezone redovno. A još od pre rivalstvo u hokeju je izuzetno zbog pojedinih stvari koje radi komšijski klub ali dobro.

Zbog hokeja je nastala ona čuvena rečenica: "Crvena zvezda je najveći parazit ove države".

Inače jeste da je hokej u pitanju i da je to jedan od najgorih sportova tj. jedan od sportova koji su na najnižoj grani ali tu imaju mnogi pik na Partizan i njegovu dominaciju, kupovnu moć u kojoj ne preteruje već posluje pametno ali pogotovo na rezultate. Ali džaba. Od raspada Jugoslavije 9 titula Partizana, 7 Vojvodine i samo 3 Zvezdine! U Jugoslaviji jbg. bilo kada smo uzeli neki trofej, titulu ali smo imali par dok Crvena zvezda i Vojvodina kao i sve druge ekipe zajedno u ligaškom i kup takmičenju su uzeli 0 trofeja !

Nema veze... jedva čekam da zaigramo u Rusiji naredne sezone. :ole:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Slobo sto nam ne das da se lepo zapricamo o onome sto nas zanima, nego nas busis vestima koje niko ne prati :fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Razumem da je ovo za vas druga planeta. Ipak ste većina ovde navijači FK Partizan/Crvena zvezda, KK Partizan/Crvena zvezda ili i FK/KK klubova ali malo njih prati ostale. Ja pratim fudbal, košarku, hokej (najviše) i kad stignem vaterpolo, rukomet i odbojku. Vesti iz ostalih sekcija redvno, kada pročitam.

Ja navijam za JSD Partizan, a ne za FK, KK... eto recimo da je neki partizanovac to napisao dosta njih bi se postidelo pa čak i ja ali ovako ne. I ako i ovde u manjini znam da dosta njih isprati nekad i neki drugi sport. To je Partizan. Ne interesuju me Zvezdaške priče "Fudbal i ostali sportovi". Prema tome moj komentar je bio apsolutno na mestu jer ostavljam svoje mišljenje nakon utakmice koja se inače zove večiti derbi. Ne pratim tamo neki NHL (koji sam uistinu pratio pre, jbg. bio sam zaluđenih za američke nacionalne sportove ranije, ostajao sam kao mali i do 5-6 zbog NBA, čak i Boksa... ali me ništa od toga više ne zanima) već PARTIZAN!
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

E mora ovaj da dodje da se usere u temu pa to ti je
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

hostile_bg, počeo sam da pišem pre vas, temu sam i lično otvorio jer pratim manje sportove koji nemaju temu. Diskusija je počela mojim postom o HKP - HKV. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Oprosti, gospodaru teme, što su ti ljudi upali tu i napisali nešto. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Poenta teme je da ljudi (to je mnozina, vise od jednog znaci) diskutuju o necemu sto ih zanima, sto prate.
Ti dodjes stavis 15 postova za redom i nigde nikog drugog. To je kao da sam ja dosao i pitao- Ej jel prati neko nfl i niko ne odgovori.Ali nmvz, ja krenem da kacim vesti i da pisem komentare o tome sam za sebe.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ok, ovako, da raščistimo jednom za svagda.

Ja kačim već svašta i pišem na jednom drugom forumu i Manda mi je rekao da mogu slobodno ovde da kačim sve vesti što postavim na drugom forumu ali ja to TRENUTNO ne radim već samo ponekada. Ali ću početi uskoro. Čisto da odmah znate.

Pozdrav. :poz:
Последње учитавање од Sloba дана 01 Дец 2015, 21:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

eee blago nama
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Delirijum u Pioniru! Zvezda posle epskog preokreta prekinula Partizanovu dominaciju

Zvezdini hokejaši uspeli su da nadoknade minus od tri gola i serijom od 6:0 dođu do vođstva od 7:4 i na kraju, ispostaviće se, zaslužene pobede

Слика

Strašan hokejaški derbi odigrali su Crvena zvezda i Partizan u ledenoj hali Pionir, a crveno-beli su konačno zabeležili pobedu - 7:4, prvu posle 15 uzastopnih poraza i posta koji je trajao od sezone 2007/08.

Ekipa Nenada Milinkovića je pokazala pobednički karakter, iako je Partizan zbog iskusnije ekipe ušao kao blagi favorit u ovaj duel.

I ne samo to, Zvezdini hokejaši uspeli su da nadoknade minus od tri gola i serijom od 6:0 dođu do vođstva od 7:4 i na kraju, ispostaviće se, zaslužene pobede.

U završnici poslednje trećine crno-beli su na sve načine pokušali da se vrate u meč, ali taj pritisak na Zvezdin gol nije doneo konkretan rezultat.

Spektaklu na ledu u hali Pionir prisustvovalo je oko 500 gledalaca. Mogli su da vide dobar hokej za ovdašnje uslove, bilo je i intenzivnog klizanja, zanimljivih driblinga i atraktivnih pogodaka.

Hokejašima Partizana, braniocima titule prvaka Srbije, ovo je bio prvi poraz u sezoni, dok se crveno-beli takmiče i u Slohokej ligi gde imaju dva poraza u sedam kola.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

care
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ja rijetko/ponekad bacim pogled na NFL al mi toliki smor gledati malo-malo neki prekid igre, svjetsko prvenstvo u ragbiju mi bilo vrh kad su prenosili na SK
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

i ja imam isti problem. Zanimljiv sport ali preterase sa prekidima i reklamama.
steta sto je u Evropi manje-vise propo
Пошаљи Одговор

Повратак на “Ostali sportovi”