Odbojka

Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa na Miljakovcu :zelenko:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

U uzbudljivoj, dramatičnoj utakmici, prepunoj preokreta, odbojkaši Crvene zvezde ponovo su savladalidanas, pred oko 350 gledalaca, ekipu Partizana i tako stigli na prag osvajanja titule, jer sada je 2:0 za Zvezdu u pobedama!

Crveno-beli su ovog puta slavili sa 3-2, po setovima 17-25, 21-25, 25-20, 25-17 i 17:15!
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

U cetvrtak svi metlicu u ruke, pa da se pocisti ovo :xD:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Партизан спасао прву Звездину меч лопту за титулу

________________________________________________________
Црвена звезда – Партизан 1:3 (25:14, 22:25, 20:25, 23:25)
Дворана: УСЦ „Вождовац”. Гледалаца: 1.100. Судије: Мирко Јанковић (Ниш) и Иван Лазаревић (Шабац). Трајање меча: 103 минута. Резултат у серији: 2:1.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Околић 7, Стоиловић 21, Копривица 7, Милутиновић 11, Благојевић 5, Буцуљевић 2, Јевтић (либеро), Стефановић 1, Гмитровић 11, Нејић, Мартиновић, Кецман. Тренер: Драган Кобиљски.
ПАРТИЗАН: Лопар 9, Костић 3, Мрдак 10, Мајсторовић 14, П. Николић 7, М. Николић 26, Рајковић (либеро), Ивковић 1, Јокановић, Поповић, Величковић. Тренер: Владимир Васовић.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Boga mi posle ovakve sezone Partizana, titula Zvezde jeste iznenadjenje ali Partizan tesko bez Mrdaka. U svakom slucaju 4. uzastopna titula, da se postuje :winner:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Idemo na završni turnir :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vidim niko nije napisao...

Otišli smo u finale pobedivši SAD i tamo nas čeka Francuska.

Nikad do sada nismo uzeli SL pa se nadam da je sada vreme. :D
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

pa nije pisao kad nisam aktivan na forumu :)

modovi kakav je ovo propust ? :D

pametna igra nasih, konacno je licilo na nesto... sudija u trecem setu uspeo da nas izbaci iz ritma, pokusavao da vrati USA, ali nije dovoljno uspeo u tome.

ponovio se finis meca iz Beca, finale 2011 :) Okolic kao Terza

sutra po :winner: ako je ikako moguce. mada vise sam voleo sa Poljacima da igramo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pred start nove sezone kada su naši klubovi u pitanju moram istaći par nelogičnosti. Koliko sam pročitao Crvena zvezda je odustala od LŠ pa je na njihovo mesto došla Voša po specijalnoj pozivnici. To je ok. Ipak, Cz igra drugo takmičenje po snazi, Pazar treće. Ne vidim nigde Partizan ili su oni odustali skroz od Evrope ali nigde to nije pisalo u medijima pa ko prati odbojku više ako može da proveri.

Слика

Слика

Слика

Kada je ženska odbojka u pitanju tu vidim četiri ekipe ali valjda bi ova ženska ekipa trebalo da bude samo Vizura a ne Partizan Vizura. Koliko znam Partizan i Vizura više nemaju veze. Ali srećno curama. :shy:

Слика

Слика

Слика

Srećno inače svim našim ekipama. :fss: Moram samo primetiti da mi je nelogično da tek priznati savez Kosova* ima toliko ekipa u evropi u obe konkurencije. :argh: Ali ajde..
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Ovo zrebanje je bilo odavno Slobo.

Pa sta ti nije jasno za Partizan? Nema se para, ne vide koristi od takmicenja, kao Zvezda od LS.

Imam druga sto igra u Partizanu, on mi je to potvrdio.

Za Vojvodinu sasvim zasluzeno dobijanje pozivnice od strane CEV-a. Kao osvajac Challenge kupa, plus pune tribine, imaju solidan budzet. Mada ne znam kako misle igrati sa trenutnim igrackim kadrom. :D

Otisla dva glavna igraca, dosli prosecni.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koliko znam Nikolić iz Partizana je pojačao Vojvodinu. Pa da ali sam čuo da je Zvezda odustala od LŠ (valjda je se to podrazumevalo i Evrope?!) i onda vidim da Zvezda igra drugorazredno takmičenje a Partizan ništa dok čak očito ni Pazar nema problema sa parama..
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Pazar ima najvise para. Imali su u Prvoj ligi budzet od 27 miliona dinara.

Znam da je pojacao Marko Nikolic, to odmah posle odlazaka Katica i Stankovica, ali kazem to je prosecan igrac, cak i za nasu ligu, za LS tek i korektor iz Kragujevca sto je dosao, 5x losiji od Luburica minimum.

A Zvezda je odustala od LS, ali ne i od Evrope, to nikada nije bilo napisao u medijima :D

A ako odustanes od LS-a, mozes birati koji ces rang u Evropi igrati, nije kao u fudbalu, svako bira sredinu koja mu odgovara, pre svega zbog novca.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako NP ima najveći budžet može li se očekivati njihov napad na titulu? :D Video sam da su doveli neka silna pojačanja a neki su i otišli - u Francusku. :cheers:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Videcemo koga ce jos dovesti, za sada je Radovic najbolje sto su doveli.

A otisli cetvorica iz prve postave. Ovog Marinkovica znam sto je otisao u Francusku, Nislija je inace.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Vosa se pojacala! Stigao stari kapiten Vemic na primacu i moj prijatelj Minic na korektoru :fanman:

U Zvezdu dosli za sada dvojica, Skrbic iz Indjije, nije los i Stojsavljevic isto primac, prosek.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

westlife92, je l igra u Zvezdi jedan lik iz Kragujevca ?
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

igra Sani Blagojevic '93, a u Odbojkaski klub Nis dosao jedan iz KG-a. Perovic Ivan, veoma zahvalan igrac :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Одбојкашице Србије, у случају да у Комакију, последњег викенда Светског купа савладају Кубу, Кенију и Аргентину, што се у сваком случају очекује, иду на Олимпијске игре само под условом да Кина, или Америка, доживе још један пораз до краја такмичења.

Селекција САД већ у петак игра против Русије, а у суботу је ривал репрезентација Јапана. Последњи меч Американке играју са Доминиканском Републиком. Кина ће прво на Доминиканке, а онда на Русију и Јапан.
Ajmo cure još to da se odradi pa pravac RIO! :fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je danas u japanskom Komakiju Kubu s 3:0, u setovima 25:22, 25:19, 25:15 u prvoj utakmici poslednje faze Svetskog kupa.
Još dve pobede i "Rio armija" će porasti. Bravo cure! :shy: :winner: :fanman: :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Srpske reprezentativke jutros su u Komakiju ostvarile ubedljiv trijumf u okviru drugog kola poslednje runde takmičenja na Svetskom Kupu koji se održava u Japanu.

Izabranice Zorana Terzića savladale su Keniju sa 3:0, po setovima 25:11, 25:14, 25:19 i tako stgile na korak od plasmana na Olimpijske igre.

Ovo je Srbiji bila deseta vezana pobeda na Svetskom Kupu, koji je prvi kvalifikacioni turnir za Rio. "Gracije" sutra igraju protiv Argentine i ako pobede u tom meču, plasiraće se na Igre.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Ostali sportovi”