Reprezentacija Srbije

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

hostile_bg пише:Citam danas komentare oko Bobija...samo neki od komentara:
Ma jedi govna i zovi coveka kad oce da igra, nemoj da se obrukamo tamo onda nemoj da se vracas ostani tamo!
Stoka celava nek ti igra centra macvan konjina glodarska jer tada ce da budes sretan klovnu od trenera
Ovaj k...c sasa zatego ko da je to njegova privatna reprezentacija kao ljut jbt usta smradu jedan
I kosarka dobila Karadjica
Celava budala...nije mu reprezentacija ocevina
Nisu nas ipak dovoljno bombardovali..

Setimo se šta se pričalo neposredno po objavljivanju spiska.


Momci održali čas košarke. Odbrana izuzetna, jebali smo im mater. Za Amere nam je Bogdan neophodan, ako želimo da imamo šansu za pobedu, on mora početi da ubacuje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

“Mislim da je ključno zaustavljanje njihovog pravog pleja, a to je Bogut”.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Koji haos juce kad je Stimac zakucao na kraju, divljanje jebeno :zelenko:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sve te likove što pljuju Sašu ili Dudu pre njega pod hitno poslati u Lazu, snažni lekovi su neophodni. Nezahvalni moroni i apsolutne neznalice. Svideo mi se Saletov osmeh na kraju. Naiskreniji mogući. Vidi se da mnogo ponosan na njih. I treba da bude. Bravo momci, bravo Sale.
Последње учитавање од Gagi дана 20 Авг 2016, 12:32, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

ja sam se smorio sinoc, ocekivao sam zanimljiviju utakmicu... malo je reci da je ono bilo rutinski
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Код: Изаберите све

https://myspace.com/miroslav_radulji_ca/photos
ej moj radulja :zelenko:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Koliko je unapredjena igra pod kosem u poslednje tri godine...Raduljica mnogo napredovao.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Po ko zna koji put gledao reprizu finala u Atlanti, morao sam sad gif napraviti. Sale. :fanman:

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Sale pusti im ovo pred utakmicu :boxer: :boxer:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4Y_vVK5BQ3c[/youtube]
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика
''Prolece 99 .. imali ste istog protivnika, bila je teska utakmica, igrala se svakodnevno, iznova i iznova, lopte busare, kosevi bez obruceva .. sirena za kraj basketa je bila sirena vazdusne opasnosti. Izadjite na teren i radite sto i tada ... IGRAJTE SE! ''

Код: Изаберите све

https://www.instagram.com/fucking_artist/
Zaopratite ovog dečka na Instgramu, inace ima brutalne slike.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Lose smo odigrali u odbrani, svaku loptu su hvatali...

Jbg, sija srebro kao zlato...
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Djordjevic je jos preksinoc cestitao amerima zlato.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ma kakve veze ima. Bolji su za klasu, mi od ostalih i to je to. Svaka cast decacima i da ponovim ono sa FB-a.

Nikada nismo imali sastav koji je imao manje NBA igrača u reprezentaciji. Samim tim , uspeh je još veći. Bravo košarkaši! USA, SRBIJA...pa ostatak sveta...malo li je?!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ono kad šuting garda vaspitavas da ne šutira trojke..E moj Obradoviću..
Ponosan na momke na sjajnim partijama na olimpijadi, ali ovo ću teško preboleti. Sklepace valjda neko novog Peju pa ću moći uživati kako dolikuje..
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Koliko dugo nemamo nekog klasicnog trojkasa? Durant iz Beograda da je gadjao veceras, on bi pogodio...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Već deceniju. A niko se ne trudi da nekog oblikuje i pomogne Srbiji protiv ovih Amera. To je ono što najviše boli mene kao ljubitelja SG i SF pozicije. Ubedjen sam da nije teško stvoriti igrača kog će da zanima ta linija...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

U jebenom finalu da Teodosic i Bogdan ne pogode trojku, strasno. Brda promasenih zicera, 18 izgubljenih lopti i ocajni defanzivni skok. Moralo je ovo mnogo bolje, mada je i srebro velika stvar
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Momci juce sam poludeo, bio ljut ali jutors sam ustao i opet pogledao tekmu...

Nije moglo, jednostavno nije moguce. Da smo mi imali najbolju utakmicu u zadnjih 5 godina opet bi bili u problemu. Oni stvarno imaju "bolje" igraca, da ne zalazim u doping i ostale teorije zavere. Jos smo imali nesrecu da se onaj Sauron ( mislim na Durenta ) raspuca.
Ako pogledamo njihove skokove, pa Kazins je imao duble duble sredinom druge cetvrtine.
Po meni je najveci problem sto nismo igrali akcije ali ni to ne bi mnogo promenilo.
Sto vi ovde kazete nama je deficinta pozicija SG-a, ali takodje imamo problem sa pozicijom PF-a i SF-a. Macvan je kralj car, licno ga mnogo gotivim ali on je igrac koji se izvalci. Mi nemamo PF-a koji moze da igra ispod kosa. Takodje u odnosu na njih mnogo smo vise limitirani. Kada samo pogledam poziciju SF-a gde njima igraju Dzordz i Durent. Opet uz svo postovanje ali Kalina i Simon mogu samo da ih gledaju.

Da naprave 3 reprezentacije od svojih igraca uzeli bi 3 medalje.

Svaka cast momcima i Saletu magu kosarke!
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Predominantni u skoku. Predobri u šutu. Brzi i pokretljiviji od nas puno. Ovo je ipak realna slika onoga sto se radi u USA i onoga sto se radi kod nas. Ne mislim tu na trenutne igrace, nego uopste ulaganje u sport pa i u kosarku kod nas i kod njih.

Ovih dana caskam i sa drustvom o izboru kosarkasa kod njih i kod nas. Prvo, jasno je da oni imaju kosarkasa koliko mi stanovnika. Iz te brojne sile, da bi uspeo u NBA i da bi bio dobar kosarkas za njihove uslove je mnogo vise nego biti dobar kosarkas za nase uslove. Oni koji se izdignu iznad tog proseka da je ''dobar'' su zvezde NBA i od toga oni crpe snagu godinama. Masovnost, najaca liga na svetu i najbolji uslovi rada. Pobedili smo ih onda kada smo imali biser Evrope Bodirogu, dva asa i zvezde NBA lige koji su tamo i stekli ono sto smo mi inace gledali, Stojakovic i Divac, jednog Gurovica koji nije ni znao protiv koga igra , Marka Jarica opet njihovog segrta i klupu koja je mogla da pokrije nedostatak izlaskom ovih nabrojanih kosarkasa. Mozda sam nekoga zaboravio ali jbga. Znaci od njih milion, pa naravno da ce za selekciju ikociti njih 30. Istina je da oni u pool-u imaju 50 Mačvana, 40 Simonovica, isto toliko Bircevica, 10ak Braduljica, 7 Bogdanovica, 4 Jokica i mozda jednog Tea, mada je on drugacija prica slicna Bodirogi. Istina je da vecina nasih igraca ne bi ni bila u njihovom rosteru reprezentacije da su Amerikanci. Kad sve to stavimo na papir, jasno je zasto nije niti ce ikada biti realno da im se neko suprotstavi. Stvar je vrlo jednostavna i uopste ne treba kriviti nikoga. Uradili smo previse.

Sto se tice narednih sastava, ocekujem Zagorca, Gudurica, Bobija i jos nekog novog klinca u timu, vec uza prva naredna okupljanja. Očekujem da Bogdan krene da sutira non stop kao strategija nase repke za unuduce. Mi imamo ko ce da udje, prodje, polozi, zakuca... nemamo skok sut igraca. U dve utakmice nije dao trojku sto je previse ali nije mu ni zameriti. I on i svi ostali imali su pritisak javnosti, a on posebno jer treba da se predstavi onima sa kojima ce sutra igrati u ligi. Jebena je psiha stvar.

Svaka cast decacima i Saletu. Sale je glava porodice.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/stefan-markovic-se-povlaci-iz-reprezentacije/144228
:(
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Košarka”